Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de sabahın nurunda favori listemi boşalttım 14 kitap sipariş ettim kitap yurdundan. Gidip gelip bakıyorum hepsi stokta temin edildi kargoya da verilsin bence bugün 2 güne de gelsin bence hiç mahzuru yok benim için
gelir canım, çok erken gönderiyorlar. Gerçi bkm bize geç gönderiyor. Stokta olmayan kitabı bile tez zamanda gönderiyor istediğine

Bence kitabın ismi Anna Karenina değil Konstantin Dimitriç Levin olmalıydı.

gelir canım, çok erken gönderiyorlar. Gerçi bkm bize geç gönderiyor. Stokta olmayan kitabı bile tez zamanda gönderiyor istediğine
Aynen Bkm beni de es geçti umursamadı. Bir kere sipariş verdim sonra tövbe ettim kaptan dan alsaydık bir referans belki bizi de görürdü Kitap yurdu candır

Ellerine sağlık Benim ki doğru C Calcifer

Aynen Bkm beni de es geçti umursamadı. Bir kere sipariş verdim sonra tövbe ettim kaptan dan alsaydık bir referans belki bizi de görürdü Kitap yurdu candır
Banko kitabının basımı yok. Geçen gün tesadüfi gördüm stokta görünüyor kızlara da söyledim alın diye. A bir baktık stokta yok. Bana kadar varmış kitap

Doğrudur başkanım, keşke 1'in yanındaki 5'i unutmuşsun diyebilseydim

Yok ya 168 in nesi yannis olsun

Çok güzeller keyifle oku canım Karamozov’u okurken haber verirsen birlikte okuruz bende okumadım daha
Vay be bu bkm gözüme gitmeye başladı keyifle oku canım
Geçmiş olsun canım sıcak falan tutmuşsun iyi gelmiştir inşallah
Teşekkür ederim canım. Evet boynum daha iyi ama kolum hala çürük gibi ağrıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…