Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın

Hee öyle olur. Bizi kaybettiniz, değdi mi yani
V Kitap diye bir uygulama var bu 1000k'dan önce onu kullanıyordum. Neyse site çok kullanışsız biz bunlara mail atıyoruz eksikleri cevap yok. En son toplu olarak siteyi terk ettik hahaah

Günaydın kızlarr

İyiyim canım sen nasılsın?

Aslında daha akıcı ince sayfalı bir klasikle başlasan daha iyi olurdu. Notre Dame'ın ilk 200 sayfasında ben de sıkılmıştım. Kopuk değil de biraz ağır bi kitap gibi. Yani sonraları iyi sarıyor.
Bir idam mahkumunun son gününden başladım ben klasik okumaya. Çok iyi gelmişti bana tavsiye ederim o kitabı bu arada.

Klasikler sana ağır geliyor olabilir. İlla okuyacağım dersen ana kitap olarak değil de yan kitap olarak oku. Ben de mesela kişisel gelişim kitapları okuyamam

Günaydın

Nasılsınız guzel insanlarrrr

Klasikler sana ağır geliyor olabilir. İlla okuyacağım dersen ana kitap olarak değil de yan kitap olarak oku. Ben de mesela kişisel gelişim kitapları okuyamam
Bugün bende bunu düşündüm. Yeni yazarlara alıştırdım kendimi olaylar aksın istiyorum. Sürekli bişey olsun istiyorum. Harry Potter'da da ateş kadehini ağlayarak okudum aynı böyle. Kalın ve aşırı detay vardı. Aynen dediğin gibi yapıp yan kitap olarak okuyacağım artık. Ya da ince klasikler seçeceğim.

Black Light not aldım önerdiğin kitabı canım. Teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…