Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mevzuya hakim olmayınca yorum anlamsız oluyor ama okumuş da oluyoruz sonuçta. Allah yardımcın olsun senin ve çocuğun için en hayırlı ne ise o olsun inşallah

Sonunda Çaylak (Av serisi) bitti. Kitap 502 sayfa. İlk 350 sayfa gereksiz aşırı saçma detaylarla uğraştım son, 150 sayfa bişeyler olur gibi oldu son 3 sayfada film koptu öyle heyecanlı bir yerde bitti ki kitap mecbur üçüncü kitabı alcaz
Şuan elimde Notre Dame var 220.sayfasında kaldım onunda.
Çok güzel kitaplar buldum okunacak ama param yok

hasta olan arkdaşlarıma geçmiş olsun acil şifalar dilerim
Hastalara çok geçmiş olsun geçmiş yapamadığım için göremedim. Çabucak toparlarlar umarım.
nasılsınız bakalım
Hava çok soğuk işe gitmedim araba çıkmadı çünkü kar lastiği de vardı halbuki ama günlerdir hiç kımıldamadı ondan sanırım. Patronum sağ olsun gelme dedi. Kitap okuyorum bol bol.
Ama şöyle bir sorunum var Notre Dame okuyorum şuan ve bazı yerleri anlamıyorum sanki kitabın birazı Türkçe birazı Çince gibi bazı paragraflar öyle uçup gidiyor. Acaba benim için ağır mı diye düşünüyorum üzüldüm de biraz

ben de okurken zorlandığım yerleri oldu. Betimlemeler çok çok fazla ve sevmeyen birini sıkabilir hatta kitaptan koparabilir bile

ben de okurken zorlandığım yerleri oldu. Betimlemeler çok çok fazla ve sevmeyen birini sıkabilir hatta kitaptan koparabilir bile
Yalnız olmadığıma sevindim başkanım Tolstoy'un dili bana daha akıcı ve sade geliyor. Çocukken de hep onun kısa kitaplarını okurdum.

Çok teşekkür ederim canım Fareler ve insanlar ve Dönüşüm ü okumuştum. Diğerlerini de not alıp bakıcam

Uygulamalarda genelde daha az görünüyor, o yüzden bence 207 doğru sayfa sayısı.

Korona olmadık dememek için korona oldum sanırım. Evden bile çıkmayarak bunu nasıl başardım bilemiyorum. Ancak son 15 gündür aşırı rahatsızım. Kemiklerimin tamamı ağrıyo ve sürekli uyuyorum. Sizlere yazamıyorum özür dilerim. Bugün bir nebze olsun iyi hissetttiğimden aldım telefonu elime. İyileşip gelcem öpüldünüz (ama koronasız öpücükle)

Geçmiş olsun canım Allah şifa versin

Eklemeyi unutmuşum bugün doğum günüm babamın baba olduğu yaştayım teşekkür ederim ddjsjsjkssn

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…