Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ooo açılış kurdelesini kim kesti? Dualarımız seninle hadi inşallah, seni başarabilen nadir insanlar kategorisine bekliyoruz ve tabi senide C Capanin Gururu Teyom
Ben kestim iyi başladı aslında. Tek kitap olqrak devam etme niyetindeyim. Eğer ilerleyen sayfalarda ağırşırsa eklerim yanına.
Sen Şubat'ta Napoli dersine devam edecek misin? Bence et. 2. kitap acayip akıcı ve sürükleyici.

Edeceğim, Şubat'ta hedefim Napoli 2. Kitabı, Harry Potter 1. Kitabı, ince Memed 3. Kitabı, ortak okuma ve ek bir kitap daha okumak. Beyinler yandı

Ya bu kuş beni öldürecek sürekli saçıma konuyor, yavaşça kovuyorum yine konuyor, az önce elimi saçıma attım ısırdı beni, sıçacak şimdi kafama eşime hiç gitmiyor sürekli kafamda

Edeceğim, Şubat'ta hedefim Napoli 2. Kitabı, Harry Potter 1. Kitabı, ince Memed 3. Kitabı, ortak okuma ve ek bir kitap daha okumak. Beyinler yandı
Ben de Boleyn serisine devam etmek istiyorum. 2021de ilk iki kitabını okumuştum aslında çok akıcıydı ama bir türlü kıyamadım araya.
Elimdeki seriler

Harry Potter serisi
Yerdeniz serisi
Maksim Gorki serisi
Jean Christophe serisi
Dar Zamanlar Serisi
Bir ada hikayesi
Dağın öteki yüzü serisi
Tolstoy serisi
Üç silahşörler serisi
Galaksinin otostopçu rehberi serisi
1q84 serisi
Sus barbatus serisi

Ağlamıyorum gözüme seri kitap kaçtı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…