Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim yillik hedefim 60 kitap .
Ocak 2022 okudugum kitaplar,

1. Yasar Kemal - O. Zulfu Livaneli (Aralik ayin da baslamistim okumaya, Ocak ayi basinda bitirdim.) 248 sayfa
2. Ulker Abla - Seray Sahiner 160 sayfa
3. Alayci Kus - Walter Tevis 280 sayfa
4. Vezir Gambiti - Walter Tevis 328 sayfa

Bugun Kalben in kitabina baslaycagim . Kitabin adi Eski Dunyanin Yangini 280 sayfa.

Sevgiler

Bu kadını ben de takip ediyorum, bu sayfayı çizdim planlayıcıma geçenlerde çok zevkli ama ben aylık yaptım.
Aylik daha mantikli aslinda. Gunluk zor heleki bende istikrarli olma problemi varken
Merhabalar,
Benide araniza alinnn :))) yeniyim buralarda

Bende 2019 da yapmistim bu tarz bir liste
Hosgeldin aramiza
İyi geceler.
Hastaydım bakamadım bugün.
Gecmis olsun canim neyin var
Bir gün herkes pdf nin farkına varacak
Bir gun nobette kitabim bitince pdf okumak zorunda kaldim okudugum kitap körlük. Dedim kitap bitene kadar adina yarasir olacagim o da ilk ve son oldu.

Hoş geldiniz:)
Başkanımız C Calcifer sizi yönlendirecektir ama ilk sayfayı okursanız iyi olur:) Bildirim ve Özet sayfamız var burada da sohbet ediyoruz:)

Oyy gun gun sayfa sayisi mi yazıyorsun masallah sana
Evet dönüp bakınca motive oluyorum. Ayşe Hanımın sayfasında görmüştüm ben de bu fikri, 2 3 gündür yazmadım ama ne kadar okuduğumu biliyorumsen ne okuyordun? Dorian diye gördüm sabah ama, beğendin mi? Uzun zamandır okumak istiyorum

Suan 50lerdeyim gayet guzel gidiyor ben begendim canim

Bugün Çaresaz'ı okudum, herkese tasviye edebileceğim bir kitap olmadı maalesef. Yazarın kalemi, kitabın akıcılığı vs çok güzel, ancak kitabın konusu insanı delirtiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…