Hoşlandığım abaza çocuğa attığım mesaj

İzin vermeseydiniz söylemesine. Azıcık kendinize saygınız olsun, size böyle davranan biri ile konuşursanız her şeyi duyarsınız. Her seferinde daha da arttırır dozajı.
Haklısınız valla ben sadece gerçekten onu içinde bulunduğu boşluktan kurtarmak istemiştim ama olmadı, olmayacak da bu saatten sonra, teşekkür ederim yorumlar için

Yok, okumamış olsa silmezdi ya da engelledi, bilmiyorum, profil fotoğrafı gitti çünkü ama naparsa yapsın zaten, umrumda değil artık. Kurtuldummm, özgürümm
Çocuk birkaç ay sonra yine yazar bir şey yokmuş gibi sende düşersin ben söylim şimdiden fkdkdm

Konu sahibine özel teşekkür;

Yapılan eleştirilere ve komik yorumlara saldirmak yerine yaptığın şeyin saçmalığını kabul edip burda bizimle birlikte kendinle dalga geçebildigin için teşekkür ederim

Çok iyi insanlar çıksın karşına.
(Bu arada tabii ki mesajı okumadım)

İlk yirmi cumleden sonra aşırı tiksindim sizden
Yolda selam dahi vermem sizinle. Aklınıza bakın bır hele, Bombos kafa

İlk yirmi cumleden sonra aşırı tiksindim sizden
Yolda selam dahi vermem sizinle. Aklınıza bakın bır hele, Bombos kafa
İlk 20 cümlemde ne vardı ki? Çocuğun yaptıklarını yüzüne çarptım sadece? Emin ol, beni tanısan çok seversin, çünkü bana herkesin kanı ısınır

Son düzenleme:
O bu abazalıkla "hayatımda hiç kimseyle beraber olmadım" falan diyor, 5 kişiyle yatmasını da ben abazalık, seks düşkünlüğünün bi parçası olarak mübalağa yaptım sadece
Yatmamıştır muhtemelen çünkü ülkede bu tipe kuyruk sallayacak senden başka kadın olmayabilir.

Konu sahibi sosyalleşmekten hoşlanmayan içine kapanık biri misin? 4-5 sevgilin olduğu da gerçek değil di mi? Gerçek bir hayatın var mı? Sadece sanalda oyunlarda tanışıp arkadaş olduğun kişiler mi var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…