Hoşlandığım abaza çocuğa attığım mesaj

Kandırmaya çalışıyor işte bu tarz şerefzlrn oyununa gelirsen aşırı pişman olursun ileride.. İstersen bişeyler yaşarsın tabi ama bu insanlarla değil . Bu kafada bi insan her şeyi yapar seni bir kere kandırsa görüntülerini kaydedip bundan sonrasını şantajla götürmeyecegini bilemezsin :) her seferinde bu kadar uğraşmaz çünkü

Sana aşığım herkesi bırak bana dön mesajı atmışsınız resmen bu nedir?
Seninle görüşmek istemiyorum deyip gecin bu nedir ya?
Gelse koşa koşa gidip kollarına atlayacak gibisiniz.
Artık çok geç... İkimiz de birbirimizi sildik. Dönse de dönmem ona. O da dönmez zaten. Zaten ben kariyerime odaklanacağım, bu işler bana göre değilmiş, teşekkür ederim yorumunuz için

Bu kadar uzun mesajı gördüğünde yav he he deyip,geçmiştir.
İstemiyorum ama istiyorum gibi yazmışsın,kendi değerini bu kadar düşürmeye gerek yok,poposunu kaldırmışsın giderayak aferin.
Keşke "yazayım mı" diye size sorsaydım, yazdıktan sonra sordum, kötü oldu ama dört senede içimdeki birikmişleri kusmak istedim bende

Keşke "yazayım mı" diye size sorsaydım, yazdıktan sonra sordum, kötü oldu ama dört senede içimdeki birikmişleri kusmak istedim bende
İçindekileri kusma yöntemi bu değil.Nude istiyorsa o an defol diyeceksin.Seks istiyorsa o an defol diyeceksin.Yani en büyük hatan istemediğin şeylere susup susup sonra böyle döşemek olmuş.
İstemediğin şeyleri yapma ve o an tepkini belli et.Arkadaş, sevgili hiç kimseye bu kadar uzun uzun yazma da.İnan insan okurken hasta mı bu döşemiş deyip okumadan geçiyor

Evet, aynen öyle yapmam gerekirdi. Bundan sonra artık... Canım çok sıkkın. Buraya yazdığımda hata yaptığımın farkına vardım, çok pişman oldum bu mesajı attığıma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…