Hoşlandığım abaza çocuğa attığım mesaj

Alkol almıştı, nude atmazsan alkollü bi şekilde motorda hız yaparım demişti, ben de atmadım

Adamın bunu okumadığına kalıbımı basarım

Doğru demiş.
26 yasındaki bir kadın sunları da yazıyorsa eger gitsin tedavi görsün.
Adam sana çadır kurdugu eşofmanıyla foto atıyor, sen masum temiz kız hebele hübele deyip duruyorsun hshah
Yaa ben eşofmanını atmış diyince yemin ederim anlamamıştım. Çadırmıymış o ahahhahah

Yaa ben eşofmanını atmış diyince yemin ederim anlamamıştım. Çadırmıymış o ahahhahah
Çadır ne demek? Eşofmanını attı ki, şeyinin büyüklüğünü eşofman üstünden göstermek istemiş bulundu, sonrasında bana da "sen de at" dedi, kavga ettik atmadım diye

Daha neler neler söyledi o çocuk bana, benim edebim el vermiyor buraya yazmaya, ban da yerim zaten yazarsam
İzin vermeseydiniz söylemesine. Azıcık kendinize saygınız olsun, size böyle davranan biri ile konuşursanız her şeyi duyarsınız. Her seferinde daha da arttırır dozajı.

Erkekler bu kadar uzun mesajları okumazlar hatta bunun yarısı kadarini yazsanız bile okumazlar, boşuna yorulmuşsunuz

Ay asla okumam canıma yazık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…