Hoşbeş Sayfası

Olup kurtuldun çok şükür.Aklına çok takılıyordu.Şimdi çok gelişti ameliyat yöntemleri.Eskisi gibi değil.Sağlama çıktın yani dimi.

Olup kurtuldun çok şükür.Aklına çok takılıyordu.Şimdi çok gelişti ameliyat yöntemleri.Eskisi gibi değil.Sağlama çıktın yani dimi.

Evet canım ,firesiz sağlama çıktım çok şükür Hoş takımcek alınsaydı çok da önemli değildi zaten bitmiş gitmiş her şey
benim için. Hakkımda hayırlısını istemiştim her zaman çok şükür böylesiymiş hakkımda hayırlı olan .

Yok abla ya dursun takımlar niye alınsın.Evet herşeyin hayırlısını dilemek lazım.

Aslı'cım mesajını yeni gördüm , iyi mi
Sen ne güzel işleri bitirmişsin benim işlerin hepsi duruyo.:44:
Bizde sütü süt ürünleri satan dükkana sipariş veriyoruz arada manda sütü de koyduruyoruz ineğin içine yoğurdu çok güzel oluyo bıçakla kes kesilecek gibi kaymağı da süper hiç af etmem anında bir kilosunu yerim yani.

Yok abla ya dursun takımlar niye alınsın.Evet herşeyin hayırlısını dilemek lazım.

Doktorda öyle demişti durup dururken niye alalım. Fakat şöyle bir durumda var eğer kist yumurtalığa yapışıksa ufak bir kesik atıp yumurtalıkla beraber alırım haberiniz olsun da demişti. Demek gerek kalmadı.
Aynen Aslı'cım hepimiz için her şeyin hayırlısı olsun inşallah

Aslı'cım ben kaçar , işler beni bekler .

Güzel bir gün olsun . Kocaman öpüyorum canım .
Sağlıcakla kal.

Manda yoğurdu hiç yemedim galiba emin değilim.:44:Bizim yoğurt da güzel oluyor.Annem tereyağ bile yapıyor kaymağından.Bu ara yoğurtla haşır neşirim.Rejimdeyim de.Her gece bir bardak kadar yiyorum yatmadan evvel.Kaymağı yiyemem çok kilo yapar.

Aslı'cım ben kaçar , işler beni bekler .

Güzel bir gün olsun . Kocaman öpüyorum canım .
Sağlıcakla kal.

Güle güle abla.Ben de öpüyorum.Kolay gelsin.

Herkese günaydın

Aslı'cım demek rejimdesin . Kış günü de zor ama..
İnşallah istediğin başarıyı elde edersin.

Herkese günaydın

Aslı'cım demek rejimdesin . Allah kolaylık versin canım .

Herkese günaydın

Aslı'cım demek rejimdesin . Allah kolaylık versin canım .

Mukaddes abla ben yiyerek rejim yapıyorum görüldüğü gibi.

Muzlu rulo pasta.

Emel,Selen,Filiz hayattasınız dimi.Başlığı kapatacağım haberiniz olsun.

İyi akşamlar..

Aslı'cım pastayı sen mi yaptın ? Bu ne acarlık yavrucuğum yıkılıyorsun marifetten.
Hem de muzlu en sevdiğim pasta çeşidinden..
nasıl güzel görünüyo anlatamam Bir şey daha sorayım dışı normal pasta keki mi yoksa milföy hamuru mu ?
Tarifini bir zahmet yazarsan yaptırırım büyük kızıma bana da afiyetle yemesi kalır..
Bu günlerde tatlı kırizim üzerimde zaten. Ama tuzsuz yemeye çalışıyorum ya :))ondan , benim hiç suçum değil.:)))

Son düzenleme:
Emel,Selen,Filiz hayattasınız dimi.Başlığı kapatacağım haberiniz olsun.

ühüüüüüü nayırrrrrrrrrr nolamazzzzz böyle bişey yapabilemezsin Aslı'cım
çok yoğunlarsa gelemiyorlardır,lütfen yavru kuşlarımı mazur gör.

Günaydın Mukaddes abla.Diğerleri yok onlara günaydın demiyorum.

Evet pastayı ben yaptım abla.Yok ya marifet değil.Çocuk bile yapar bunu.Ertesi gün arkadaşımın gelme ihtimali vardı.Koltukta yatarken aklıma geldi birden.Zıplayıp kalktım yapmaya.O kadar basit bir pastaki.Hiç zor değil.Ben tarife uydum içine krem şanti sürdüm ama bir dahakine Emel'in verdiği bir krema tarifi var onu pişirip koyacağım içine de üstüne de.Böyle sanki biraz kuru oluyor.Burada aşama aşama anlatıyor tarifi.

http://www.kadinlarkulubu.com/kekler-pastalar/244741-muzlu-rulo-pasta-resimli-anlatimli.html

Krema tarifi de bu.

3 su bardağı süt,
2 çay bardağı toz şeker,
1 çay bardağı un,
2 tatlı kaşığı mısır nişastası,
1 paket vanilya
2 adet yumurta sarısı

Son düzenleme:

Günaydın Aslı'cım

Çok haklısın deme annem geldiklerinde dersin günaydın.

Öyle deme yavrucuğum marifetli olmasan yapamazsın ki hem de bak hiç üşenmeden kalkıp şipşak yapıp ortaya çıkarmışın,
başkası olsa dışarıdan alırım diyebilir mesela.Kolay diyorsun .Benim çok hoşuma gitti mutlaka yaptırıcam da bu aralar çok yoğunlar. Benim kızımda krem şanti hiç kullanmaz hep kendi yapar kremasını .
Emel'in tarifini verdiğin de iyi olmuş . Bakiyim benim kızın tarifine uyuyor mu..

Her şey için teşekkür ederim, sağ olasın Aslı'cım :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…