Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ben kararlıyım zaten ama çabuk vermem lazım.
:)onun için hollywood yapıyorum zaten cnm :)):KK69:

benc çok dert edecek bir şey yok. vücudun direnç gösteriyordur. zaten ben ne zaman diyet yapsam her gün kiloda eksilme görmem. bu bir haftanın nasıl bir etkisi var ise 7 gün sonra ilk düşüş oluyor. suyu az içiyor olabilirsin, vücudun su tutuyor olabilir. havalar birden ısındı ödemin olmuş olabilir. mesela iki gün önce 3 kilo az çıkıyordum. bir gün uyandım 3 kilo almış görünüyorum. herhalde almadım diyorum, ödem oluştu vücudumda diye farz ediyorum. kocaman bir göbeğim var iki gündür. ama bugün benim ilk günüm olduğu için sürekli sıvı almaktan bir kilo gitmiş görünüyor. bence pes etme En Büyük KK

benc çok dert edecek bir şey yok. vücudun direnç gösteriyordur. zaten ben ne zaman diyet yapsam her gün kiloda eksilme görmem. bu bir haftanın nasıl bir etkisi var ise 7 gün sonra ilk düşüş oluyor. suyu az içiyor olabilirsin, vücudun su tutuyor olabilir. havalar birden ısındı ödemin olmuş olabilir. mesela iki gün önce 3 kilo az çıkıyordum. bir gün uyandım 3 kilo almış görünüyorum. herhalde almadım diyorum, ödem oluştu vücudumda diye farz ediyorum. kocaman bir göbeğim var iki gündür. ama bugün benim ilk günüm olduğu için sürekli sıvı almaktan bir kilo gitmiş görünüyor. bence pes etme En Büyük KK

ben mi pes etcem.ı-ıh
kilolar pes etsin :)

sanırım regl dönemim yaklaştı ondandr bekli.

bugün tahmin ettiğim kadar zorlanmadım bu meyve suyu işinde. ama bazen acayip midem kazındı. tuzlu bir şey yeme isteği hissettim. sürekli şekerli bir tat ağzımda beni rahatsız ediyor. ben şekerli bi şeeyler içemem zorunluluktan içtim bugün. ağzımın tadı değişsin diye bu saate kadar ik itane salatalık yedim, üzerine biraz tuz ekerek. tansiyonum da düşüktür genelde. sorun olmasın dedim. şimdi başımda hafif bir ağrı ve uyuşukluk hissediyorum ama halsizlik yok. yarın nasıl geçecek merak ediyorum. bütün gün çarşamba sabahı edeceğim kahvaltının hayalini kurdum. :KK52: :KK56: ilk gün mü daha zor yoksa ikinci mi yarın göreceğim. ama pes etmek yokkk :113:

bugün tahmin ettiğim kadar zorlanmadım bu meyve suyu işinde. ama bazen acayip midem kazındı. tuzlu bir şey yeme isteği hissettim. sürekli şekerli bir tat ağzımda beni rahatsız ediyor. ben şekerli bi şeeyler içemem zorunluluktan içtim bugün. ağzımın tadı değişsin diye bu saate kadar ik itane salatalık yedim, üzerine biraz tuz ekerek. tansiyonum da düşüktür genelde. sorun olmasın dedim. şimdi başımda hafif bir ağrı ve uyuşukluk hissediyorum ama halsizlik yok. yarın nasıl geçecek merak ediyorum. bütün gün çarşamba sabahı edeceğim kahvaltının hayalini kurdum. :KK52: :KK56: ilk gün mü daha zor yoksa ikinci mi yarın göreceğim. ama pes etmek yokkk :113:

en son ben yazmışım, yine ben yazıyorum:26: niye kimsecikler yok bu topic içinde anlamıyorum. eski sayfalara baktım başlıyorum diyen kimse yazmaya devam etmemiş. ya da çok az insan aralıklarla devam etmiş. kimse evet, ben artık hedefime ulaştım ve bıraktım yazmıyor. inşallah ben yazacağım bunu. kendi kendime yazarım, birileri gelip okur ve feyz alır belki.

benim ikinci günüm bugün. bu saate kadar frikik vermedim. bir tane salatalık yedim ve düne göre çok daha az meyve suyu içiyorum. gözümün önünde yarın sabah yiyeceğim haşlanmış yumurta var. :KK37:

hala benden başka yazan yok :KK9: ikinci günün akşamına geldim sonunda. bu akşam 18.30 gibi, normal yemek saatim. gözüm döndü resmen kendimle savaştım, hiç bu kadar ciddi bir kriz yaşamadım hayatımda. eroin, hap kullanan insanları düşündüm nasıl bırakıyorlar diye. gerçekten çok zor bir durum yahu.resmen şeytan dürtüyor ye ye ye diye :KK47: iki kaşık makarna ile bir parça peynir yedim. bir sonraki makarna kaşığını ağzıma götürürken, haydi yeme dedim ve bıraktım. ucuz yırttım yani En Büyük KK şimdi iyiyim, yeme isteğim kayboldu.

sabah kahvaltı etmeyi bekliyorum :KK76: :KK19:

Kızlar meyveleri taze mi sıkıyorsunuz ? Hazır meyvesularını alamıyor muyuz ? Birde her çeşit meyveden yiyebilir miyim ?

Kızlar meyveleri taze mi sıkıyorsunuz ? Hazır meyvesularını alamıyor muyuz ? Birde her çeşit meyveden yiyebilir miyim ?

ben hazır meyve suyu içtim. şeker ilavesiz olanlardan. biraz geç oldu ama...

benim bugün 5. günüm. hiç açlık hissetmiyorum :KK66: bence yapması çok kolay. bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim. ve öğünler çok doyurucu geliyor bana. iki gün önce tartıldığımda 3.5 kilo vermiştim şaka gibi :nazar: :86:

arkadaslar ben yarın basllayacagım .. benım le baslamak ısteyen varmı :KK52:

benim bu akşam yedi günüm bitti. yarın yeniden başlayacağım. beraber yapabiliriz. ben tam inanılmayacak gibi, benim için rüya gibi 4.2 kilo vermişim bir haftada. dayanamadım tartıya çıktım. ki yarın regl günüm. yarın sabah tartıldığımda daha da fazla göreceğimi biliyorum.

emin ol korktuğun gibi olmayacak. ben hiç açlık hissetmedim. ilk iki gün tatlı meyve suyu bayıyor adamın içini. ama sonra öğünler çok doyurucu geiyor. hatta dün öğlen hiç bir şey yemedim canım istemedi. bugün de akşam yediklerim çok fazla geldi.
bu arada normalde babalar gibi yer, kıpırdayacak halim kalmazdı. 1.75 boyundayım ve başladığım da 98 kiloydum. vereceğim bir 30 kilo var :KK51:

yine benden başka yazan yok :KK43:

1/2'deyim ben bugün. yani ikinci haftanın birinci günü. yalnız meyva suyu günüm :KK52: geçen hafta kadar zor gelmedi bu sefer. hem de geçen hafta gece 23'e kadar meyva suyu içmiştim ve kendimi gün boyu daha zorlanmış hissetmiştim. bugün ise son meyva suyunu akşam 18.00'da içtim. kısacası yemek saatlerine alışmış vücudum sanırım. geçen hafta ilk iki gün akşamüstü bir şeyler atıştırmaya çok alışık olduğum için akşamüstü çok acıkıyordum. ama bugün yalnızca akşamyemeği saatinde arandım biraz.

ve gelelim ilk haftanın sonucuna geçen pazartesi sabah tartıldığımda 98 kiloydum.
bu sabah tartıldığım da 93.8 idim. yani 1 haftada tam 4.2 kilo vermişim. :KK36: :90: :KK66:

bugün allahın izniyle başladım. şuana kadar güzel gidiyor. regl dönemine gereceğimin şişkinliğini saymazsak 57,7 kilo ile başladım. aslında çok kilolu değilim ama boyum kısa boy da 157cm...
meyve suyunu evde sıkmaya çalışıyorum, bu diyeti bugünler de yapan varsa yazışalım... :KK60:

yine benden başka yazan yok :KK43:

1/2'deyim ben bugün. yani ikinci haftanın birinci günü. yalnız meyva suyu günüm :KK52: geçen hafta kadar zor gelmedi bu sefer. hem de geçen hafta gece 23'e kadar meyva suyu içmiştim ve kendimi gün boyu daha zorlanmış hissetmiştim. bugün ise son meyva suyunu akşam 18.00'da içtim. kısacası yemek saatlerine alışmış vücudum sanırım. geçen hafta ilk iki gün akşamüstü bir şeyler atıştırmaya çok alışık olduğum için akşamüstü çok acıkıyordum. ama bugün yalnızca akşamyemeği saatinde arandım biraz.

ve gelelim ilk haftanın sonucuna geçen pazartesi sabah tartıldığımda 98 kiloydum.
bu sabah tartıldığım da 93.8 idim. yani 1 haftada tam 4.2 kilo vermişim. :KK36: :90: :KK66:

selam canım çok güzel kilo vermişsin bir haftada hem de darısı başımıza... hala devam ediyor musun... :KK9:

Merhaba arkadaşlar

Bende hayırlısıyla bugun başladım. Şu anda 70 kiloyum. Daha öcede başlamıştım ama yarım kaldı malesef. Bu sefer kesin uyucam söz verdim kendime:) Şu 10 kiloyu bi verebilsem. ben %100 hazır meyve sularından tüketiyorum. Evde hazırlamak zor geliyor açıkçası. Geçen sene bu aylarda 85 kiloydum ve yazın sonunda 75 kiloydum. açıkçası çok sıkı bi diyet yapmadım ama çok yüzdüm. Sporlada desteklemek gerekiyor diye düsünüyorum. bugun yürüyüşede başlıyorum. yani biraz zor olucak belki çünkü cidden acıktım ama en azında bı 20 dk da olsa dolanıcam. 3 günden itibaren sıkı bir yürüyüşe başlamayı düşünüyorum. Birbirimize destek olarak başaracağımıza inanıyorum. Ben en çok hafta sonları zorlanıyorum çünkü dışarda oluyorum genellikle ama bu sefer çok hırslıyım. olmadı sabahtan hazırlıcam aksam yemeğımı alıcam yanıma. :KK56:

bugün allahın izniyle başladım. şuana kadar güzel gidiyor. regl dönemine gereceğimin şişkinliğini saymazsak 57,7 kilo ile başladım. aslında çok kilolu değilim ama boyum kısa boy da 157cm...
meyve suyunu evde sıkmaya çalışıyorum, bu diyeti bugünler de yapan varsa yazışalım... :KK60:

selam, hala devam ediyorum. iki ay kadar devam etmeyi düşünüyorum zaten.
ben bugün 3/2 oldum ve bir kilo daha vermişim. regl olacağım gibi biraz ondan etkilendi sanırım biraz da hatamdan. haızr meyve suyu içiyordum. içine bakmadım bu sefer, markasından dolayı şekersizdir diye düşündüm. dün akşam tadı ço şekerli gelince baktım içinde şeker varmış. çok üzüldüm çoook :KK59: :KK59: bu hafta sonu tahminim 3.5 kilo vermiş olacağım. kilo vermek çok güzel :21: :21:

Merhaba arkadaşlar

Bende hayırlısıyla bugun başladım. Şu anda 70 kiloyum. Daha öcede başlamıştım ama yarım kaldı malesef. Bu sefer kesin uyucam söz verdim kendime:) Şu 10 kiloyu bi verebilsem. ben %100 hazır meyve sularından tüketiyorum. Evde hazırlamak zor geliyor açıkçası. Geçen sene bu aylarda 85 kiloydum ve yazın sonunda 75 kiloydum. açıkçası çok sıkı bi diyet yapmadım ama çok yüzdüm. Sporlada desteklemek gerekiyor diye düsünüyorum. bugun yürüyüşede başlıyorum. yani biraz zor olucak belki çünkü cidden acıktım ama en azında bı 20 dk da olsa dolanıcam. 3 günden itibaren sıkı bir yürüyüşe başlamayı düşünüyorum. Birbirimize destek olarak başaracağımıza inanıyorum. Ben en çok hafta sonları zorlanıyorum çünkü dışarda oluyorum genellikle ama bu sefer çok hırslıyım. olmadı sabahtan hazırlıcam aksam yemeğımı alıcam yanıma. :KK56:

hoşgeldin :nazar:

topic içinde hareket olması ne güzel. :KK9: bence meyve suyu içtiğin günlerde yürüyüş yapmasan iyi olur. akşamları halsizlik yapıyor. zaten 5 gün spor yapılması gerektiği için ben yemek günlerine kaydırdım sporu. ama dün nedense çıktım yürüdüm. ve akşam çok sinirliydim, yorgundum. dedim ki bir daha meyve suyu günü yürümemeli insan :KK52:

eflatun cnm tebrik ediyorum çok güzel kilo vermişsin:) bende 1 ay kadar yapmayı düşüyorum. yürüyüş konusunda haklısın aslında şu andada bi halsizlik var. ama okadar bunaldımki yani herşeyi yapim artık bitsin şu kilo derdi istiyorum. oyüzden de artık sabrım kalmadı yani. ama yinede motivasyonumu kaybetmicem bu sefer. sabırlı olmaya calısıcam. bence bu diyetle fazla kilolarımızdan kurtulucaz ve sağlıklı bi yaşama başlıcaz. iki gün meyve suyu içmek zor oluyor tabiki ama vücüdumuzdaki ödemler gidiyor en azından bide benim çok su tutan bi vucut yapım var. hele adet öncesi davul gibi oluyorum:KK43:

X