Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bende gecen hafta başladım ama gelen misafirler falan derken bende diyet falan kalmadı ve 1gr. bile veremedim ama bu hafta azim edecegim ve kesinlikle tummuza kadar 60 kilo olmalıyım şu anda 70 kiloyum tatile bu şelikde gidemem offff offfff.....:KK43:
:)) benim 2. günüm bugün dün ne kadar acıksamda şimdilik iyi gidiyo diyebilirim. az kaldı yaza vermemiz lazım bu kiloları dediğin gibi tatile bu şekilde gidilmez:)

ben de hollywood diyeti yaptım çok kere ..şunu söyleyebilirim daha hızlı zayıflama metodu yok hızla veriyorsunuz..ama üzülerek söyleyeyim çok geçmeden aynen geri alıyorsunuz

ben şimdi spor hocamın bana tavsieye ettiği bir diyeti uyguluyorum..bi kere bunun motivayonu çok farklı..yani hocam oldukça kibar ve oldukça düzgün bir fiziği var hani sürekli motive edior falan işin psikolojik zemini çok önemli..bu diyeti daha önce yapan arkadaşlarım oldu..hakkaten hepsi çok iyi görünüyordu bunun biraz yumuşatılmış halini yaşam tarzı haline getirmişlerdi..ben hollywood diyetini he yaptığımda güçsüz kkalıyyorum açıkcası..ama acil bi durum olsa haftaya evlensem felan mesela gene yaparım :):KK1:

merhaba arkadaşlar ben birkaç ay önce denemiştim bu diyeti ama kaldıramamıştım o zaman:KK50:ilk 3 gün bişey yiyemeyince baş dönmesi bulantı yapmıştı.şimdi tekrar denemek istiyorum ama bir farkla ilk 2 gün meyve yesek olmazmı acaba?bu şekilde deneyen oldumu aranızda?şuan 58 kiloyum acaba 1 ayda 50 olabilirmiyimki:44:

ya ben dah ailkl gunden dayanamadim sen 3 gun dayanmissin o meyve suyundan kusa kus abi hal oldum acliktan olucem sandim :KK43: gunler azalioo off yaa tam 2 ay kaldi ve ben hala 80 im ..

bnde bugun basLadım bakalım sizin gbi bndede etki edecek mi :KK43: Biizmkiler en sevdiğim yemekleri ve pastaları ypmıslar off offf daynmak zorundayımm :KK43: meyve suyu yerine sabah lhana suyu (limonlu ) ve şekersiz yeşil çay içiyorum inş bişy olmazzz offf :KK43:

arkadaşlar merhaba bende bu diyete başladım bugun 2. günüm ay meyve suyu ve su içmekten fenalık geldi. 2,3 tane fındık yedım. napım dayanamadım. :KK1: ama hergun yedıklerımı dusundukce 2tane fındık yanında hiçbişey kalıyor. bu arada dün sabah 71.7 çıktım bu sabah tartıda dün 72.5 tim. sudan gitmiş olsa bile kendimi çok iyi hissettim. hedefim şu an için 65'e kadar inmek. inşallah hepbirlikte başarıcaz kızlar:)

ikinci gün :KK43: baLık yesem herhaLde canLanır suLar yzünden :KK43:

merhaba arkadaşlar, sanırım çok kişi yapmıyor bu diyeti.
ben bu sabah yine tartıldım:) hergün tartılmadan duramıyorum malesef. 70.5 çıktımm:) çoookkkk mutluyum. ya iki günde resmen vücudumdaki ödemi attım. bugünüde kaçamaksız atlatıyorum şu an için.

arkadaşlar merhabalar. ben bu diyeti daha önce bir hafta denemiştim gerçekten işe yaramışti. şimdi tekrar yapmayı düşünüyorum.. var mi acaba kimseler beraber yapalım destek olalım:KK52::KK52:. ben 64 kiloyum 56 ya kadar inmek istiyorum. 8 kilo fazlam var buda 1 ay kadar eder. bu sabah bir şeyler yediğim için malesef başlayamıyorum ama yarın sabah meyve sularımla cephede hazır bulunucam. yok mi ki kimseler :KK1::KK1::KK1:

selam ben 73,6 kiloyum boyum 1,67 bu diyetin yorumlarını çok dikkatle okudum ve yapmaya karar verdim şimdilik 2 yada 3 hafta yapacağım kardeşimin düğünü var 65 olmak istemiştim ama zor gibi 70 in altına ineyimde artık sonrasına bakarım pazar yada pazartesi başlamayı düşünüyorum beni yanlız bırakmayın beraber yapalım salı günleri tartı günüm ama diyete başladığım gün kilomu bildiririm...

Merhabalar kızlar =))
uzun zamandır siteye giremiyordum ama hollywood diyeti ilgimi çekti ve yine yazmaya başladım bugün. ben de başlayacağım bu diyete. şuan kilom 64.5 boyum 170cm.
geçen gün başlayayım dedim ama okulda çok yorulduğum için evde canım tuzlu şeyler yemek istedi ve kendimi badem yerken buldum.
yarın kesin olarak başlayacağım ama merak ettiğim bi şey var acaba domates suyu da içilebilir mi? ve hazır meyve sularından mı alıyorsunuz yoksa evde kendiniz mi hazırlıyorsunuz?

kızlar ben 7 gün yaptım çok küçük bir iki kaçamak dışında yaramazlık yapmadım sonuç 73,8 ile başladım 71,5 ile bitirdim 2,3 kilo gitti gerçi vc ye 3 gündür gitmiyodum ama olsun buda iyi:KK49:

merhaba,

bende bu diyete başlamayı düşünüyorum en geç salı günü.fakat şu meyve suyu günleri kafamı karıştırıyor.

%100 kutu meyve suyu içsek olmuyor mu ?

canım meyvesuyu günleri gözünü korkutmasın ben şeker ilavesiz olanlardan aldım içine greyfurt sıktım karıştırdım içtim çok rahat geçti ama normal menüler bana daha zor geldi en azından meyvesuyunu acıktıkca içiyorsun 18 e kadar ama menülerde öyle olmuyor ben bu hafta bekleyip haftaya başlıcam tekrar ama biraz ara öğünler ilave etmeyi düşünüyorum...

ben bugün başladım diyete ama hollywood'a salı başlarım o zaman, meyve suyu stoğu yapmam lazım :)
yani bu diyet gerçekten tutarsa 7 ayda edindiğim kilolarımdan kurtulabilirim 2 ayda :)
inşallah..

arkadaşlar benim de kafama yattı bu diyet ama benim katı meyve sıkacağım yok nasıl yapmalıyım yani marketten normal bi meyve suyu da olur mu acaba...:KK58:

bir de yanıma bi yoldaş olsa eminim daha kolay adapte olurum hergün herşeyi paylaşacak birisi var mı cevap bekliyorum...:KK16:

X