Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Evet canım kendim sıkıyorum. Çok rahat geçti ilk günüm hiç zorlanmadım , vericez bu kiloları kızlar yaz geliyor artık. Birde unutmadan söyliyeyim ben altın çilek kullanmaya başladım diyet ile birlikte.

bir de yanıma bi yoldaş olsa eminim daha kolay adapte olurum hergün herşeyi paylaşacak birisi var mı cevap bekliyorum...:KK16:

merhaba yarın bende bu diyete başlıyorum daha oncede yapmıştım ve güzel kilo verdiren bir diyet yarın sizde başlayın birlikte yapalım

ya aslında ben de çok güzel kilo veriyorum ama bırakınca hemen alıyorum çünkü iştahı açık biriyim. bu ara yine bıraktım. çok sevindim yanıma bi arkadaş bulduğum için, yarın ben de başlayayım o zaman bir birimize yazarız bırakacak gibi olursak birbirimizi motive ederiz... hoşgeldin wakawaka:KK52:

selam şükür birileri mesaj yazmış çoktandır girip çıkıyorum kimse yoktu. canım ben de bugün başladım, çok güzel geçiyor inşallah senin kadar sabırlı olabilirim, çok güzel kilo vermişsin. şimdi kaç kilosun...

bende bu gün başladım diyete umarım haftada 4 kilo gider bendende 45 gün sonra sevgilimle buluşma var 15 kilo versem ne güzel olurr:)

günaydın kızlar:KK34:
bende bugün sabah itibari ile kilo 74 boy 170
bugün diyete start verdim,hazır limonatayı sulandırıp içtim yanında yeşil çay
yalnız çabuk sıkılan biriyim beni yalnız bırakmayın sakın:KK66:
herkese kolay gelsin

burada yazılanları okuduktan sonra dün haydi bakalım bir kere dene dedim kendime. yıllardır bilirim bu diyeti ama hiç uygulamaya geçemedim. hep korktum verdiklerimi alırım geriye diye. ama son bir yıldır klasik diyet listeleri ile zayıflayamıyorum hatta aksine yavaş yavaş kilo almaya devam ediyorum. eşim ve arkadaşım hayatta dayanamazsın meyve suyuyla dedi. aaa dedim size inat dayanacağım. sabahtan beri meyve suyu içiyorum. evet biraz zor ve kendimi kaygılı hissediyorum. sanki bir sınava girmşim gibi :KK30: ama okudukça motive oluyorum. sabahtan beri nasıl oldu anlayamadım 800 gr gitmiş. sanırım ödem vardı ya da bağırsaklarımı çalıştırdı meyve suyu.

birbirimize destek olalım arkadaşlar ve şu kilolardan kurtulalım.

ben 1.75 boyunda 98 kiloyum bugün itibariyle bir hafta sonra ne olacak merak ediyorum. ama sonuna kadar gideceğim bu sefer. inançlıyım. :82:

günaydın kızlar:KK34:
bende bugün sabah itibari ile kilo 74 boy 170
bugün diyete start verdim,hazır limonatayı sulandırıp içtim yanında yeşil çay
yalnız çabuk sıkılan biriyim beni yalnız bırakmayın sakın:KK66:
herkese kolay gelsin

hazır limonata meyve suyu yerine geçer mi? içinde şeker ya da tatlandırıcı mutlaka vardır. hem miden boş olduğu için ağrıtabilir bir süre sonra. ben şeker ilavesiz meyve sularından aldım bol bol. hafif kıvamlı olduğu için sanki biraz doyuruyor. ya da benimki fakir avuntusu :KK9:

sabah meyve suyu alamadım hemen ondan içtim limonata,sonra katkısız olanlardan aldım
yalnız 1 kase cornflakes yedim o kadar onun haricinde bir şey yemeyeceğime söz veririm:KK43:

sabah meyve suyu alamadım hemen ondan içtim limonata,sonra katkısız olanlardan aldım
yalnız 1 kase cornflakes yedim o kadar onun haricinde bir şey yemeyeceğime söz veririm:KK43:

ben hala hiç bir şey yemedim. ama şimdi gidip bir tane salatalık yemeyi planlıyorum. ya da yarım :KK37: meyve suyu sürekli tatlı olduğu için ağzımda şerbet içmişim gibi bir tat oluştu :2: şekerli bir şey görmek istemiyorum :KK1:

yine de iyi idare ettim :nazar:

merhaba kızlar ben de bu diyeti yapmaya yeltendim ama 2, gün eşimin hadi bozda ziyafet çekelim tarzı tahrikleri yüzünden bozdum. ben daha kolay bi dieyt denemiştim ilk hafta rahat 2-3 kilo gidiyor hem de ünlülerin diyetisyeni murat topoğlu imzalı.
diyet şöyle kahvaltı hep aynı kibrit kutusu kadar tuzsuz peynir, domates salatalık, bir dilim kepek ekmeği, şekersiz çay
öğle hep aynı aşağı yukarı yoğurt ve çorba veya yoğurt ve bir meyve
akşam ise ilk üç gün bir tatlı kaşığı zeytin yağlı,sirkeli,limonlu ve bir çay kaşığı tuzlu bol salata saat 8,00 gibi iki meyve(bu üç gün de günlük üç tane meyve yeme hakkınız var)
diğer günlerde ise akşam bigün yumurta(haşlama), bigün sebze yemeği(az yağda pişmiş), bigün de tavuk eti(haşlama)bugünler de meyve bir tane olacak ne zaman yerseniz...
bunun dşında günlük 30-40dk yürüyüş, 3-4 litre su, 1-2 fincan yeşil çay....

yazdığım diyeti bir hafta yaptım, kaçamaklarda olmasına rağman 2,5 kilo gitti... tavsiye ederim, çok da zor değil...:KK62:

Son düzenleme:
X