Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bir haftayi atlattim 4 kilo kadar verdim bu ikinci haftam birinci haftayi atlatinca okadar kolay oluyorki kendime inanamiyorum. Midem kuculdu yemek yeme gunlerinde bile okadar yiyemiyorum. Herkes aa kilo vermissin dedikce hosuma gidiyor devam kizlar :)

kızlar ben 1hafta yaptım bu diyeti sonrasındada azar azar yiyerek 2haftamı geçirdim 81.5ti kilom 77 78civarı sporla 3haftada vermiştim bu diyetlede 74e düştüm şuan 73üm dikkat edilirse geri alınmıyor kilolar ben bugün ikinci günüm tekrar başladım bakalım hafta sonu kaç kilo göstericek tartım acayip mutluyum kilo verdikçede hırsalnıyorum buarada azar azar yedim dediğimde hiç ekmek tüketmedim başladığım günden beri yemeklerden 2 3 yemek kaşığı yedim kahvaltımıda ekmeksiz yaptım asla ekmeksiz yiyemem diyordum ama öyle bir alıştımki ekmek aklıma bile gelmiyor düzene sokunca yemeği veriyorsunuz 65e kadar devam inş öptüm hepiniziii:KK9:

merhaba arkadaşlar gece boyunca burdaki mesajları okudum ve bende bugün diyete başladım.. kesinlikle burdaki paylaşımlar çok motive edici.. onun için sıksık siteye girip paylaşımları okumakta fayda var..
sabah ılık limonlu suyumu içtim. şimdide salatalık suyu sıkıp deneyeceğim bakalım..
daha önce ben bu diyeti yapmıştım bu arada.. ilk 2 günü uygulayıp sonra kafama göre diyet yapıyodum ve çok güzel sonuç almıştım. ilk 2 gün çok önemli yani..
hergün girip durumumu bildireceğim.. şuanda 67 kiloyum.. boyum 160. 15 kilo vermek istiyorum. bidaha otururken göbeğimi saklamak, kıyafet denerken göbeğim çıkıyomu diye kontrol etmek istemiyorum.. kıyafet dolu dolabımda giyecek bi şey bulamıyorum bedenime olan.. belki 20 kotum var 2 si oluyo sadece :KK43:(( daha 25 yaşındayım.. oğlum 4 yaşında ben hala yeni doğurmuş gibiyim :KK43:(
birbirimizi destekleyelim arkadaşlar..
hepinize sabır ve sağlık diliyorum.. inşallah bizde istediğimiz kilolara ulaşırız.. sevgilerimle.. :KK3:

salatalık suyumu içtim tadı pekte hoş değildi.. ama ii oldu hazmetmeyerek içince daha ii oldu caım hiç bişey istemiyo şuanda :)) arkadaşlar koydum kafaya yeter artık kilolarıma savaş açtım.. kimseden fayda yok.. eşim diyete başladım dediğimde hadi kokoreççiye gidelim diyo.. dayanamazsın sen iradesizsin diyo.. hiç mi hiç inanmıyo kilo verebiliceğime.. bu sefer ona diyetteyim falan demeden başladım söylemeyi düşünmüyorum.. sayenizde güçlendim hepinize sonsuz teşekkürler.. başarmak için elimden geleni yapıcam...

sabahki ılık limonlu su, salatalık suyundan sonra. 1 bardakta portakal suyu içtim yarımsaat kadar önce.. şimdide bi sade nescafe yapıcam sıcak sıcak :) acıkmaya başladım gibi, başlamadım gibi.. ii fena değil gidişat şuanda.. sabah oğluma güzel bi kahvaltı yaptırdım (ellerimle yedirdim), şimdide yine eşim ve oğlum için tadına bile bakamayacağım bi akşam yemeği hazırlayacağım :KK43:( akşam yemeklere saldırmasam bari :) çok fena olursam ayran yada ılık az şekerli bi süt içebilirim.. :18:

:) çok ii hissettiğimi söyleyerek başlamak istiyorum.. sabahtan beri içtiklerimi hem sizlere hemde not defterine yazıyorum.. bu teknik te şöyle ii oluyo; aç hissedince bakıyosun, baya şey yemişim bişey daha eklemiyim diyip beni vazgeçiriyo (içtiğiniz olmasada yediğiniz günlerde yapmanızı öneririm..
sade kahveden sonra 1 poşet çay yaptım içtim.. okadar.. ne mutlu bana ki açlık değil şişkinlik hissediyorum :)))) sabah kaç kilo çıkıcam çoooookk merak ediyorum.. hemen paylaşıcam sizlerlede :)) şimdi çaybardağına karışık bitki çayı yaptım ardından da karışık meyvelerden sıkıp içicem.. başlamadıysanız hemen başlayın diyete.. sevgiler... $nesevemutlulukcj6.jpg :87:

:) çok ii hissettiğimi söyleyerek başlamak istiyorum.. sabahtan beri içtiklerimi hem sizlere hemde not defterine yazıyorum.. bu teknik te şöyle ii oluyo; aç hissedince bakıyosun, baya şey yemişim bişey daha eklemiyim diyip beni vazgeçiriyo (içtiğiniz olmasada yediğiniz günlerde yapmanızı öneririm..
sade kahveden sonra 1 poşet çay yaptım içtim.. okadar.. ne mutlu bana ki açlık değil şişkinlik hissediyorum :)))) sabah kaç kilo çıkıcam çoooookk merak ediyorum.. hemen paylaşıcam sizlerlede :)) şimdi çaybardağına karışık bitki çayı yaptım ardından da karışık meyvelerden sıkıp içicem.. başlamadıysanız hemen başlayın diyete.. sevgiler... Eki Görüntüle 166203 :87:

kolay gelsin canım bende bir kaç kere yapmıştım bu diyeti güzel gerçekten ama meyve sularıyla değil meyvenin kendisiyle günleri geçiriyordum ben meyve delisi olduğum için sonuç da aynı oluyordusonuçta çok acıkınca ayran içebilirsin ben hep içmiştim şahsen etkilememişti sonucu hem insanı tok tutuyor...:KK34:

:KK43:( dayanamadım bi çay tabağı kadar pırasa yemeği ve yarım kase yoğurt yedim 1 kaşıkta kısır.. :KK43:( açlıktan değil kesinlikle yaaa oğlumu doyururken görünce gözümün önünde dayanamadım :KK43:( oda yemedi bıraktı tabakta :KK43:( az yedim ama miğdem şişti resmen şuan:KK43:(
olsun ya buna şükür dimi arkadaşlar.. bu diyet olmasa neler yemiş olurdum bugün kimbilir..
uff yaaa bidaha olmaz inşallah :KK43:(

hemen söööyleyeyim 66 çıktım.. 1kilo vermişim.. şimdi portakal suyu içip 1 salatalık yiyeceğim... sonrada kayınvalideme yürüyerek gidicem ( en az 45 dk sürer yürüyerek) ordada çay kahve falan içerim.. çok mutluyum, gereksiz bi mutluluk var üzerimde :)))) sevgilerrr....:KK66:

4.günün sabahı tartıldım
ve 1.günün sabahı 70.7 olan kilom bugün 68.3:KK70:DDD çok mutluyum:KK70:
aslında ben daha öncede 68 kiloya indim önemli olan bundan sonrası 68den aşağıya düşersem eski kiloma dönebilirim:KK70: kesinlikle diyete başlayacak arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Buarada annemde yapıyor onuda zorla başlattım oda 3 kilo verdi:KK70: 4 günde...
Bırakmak yok diyete devammmmmm:KK70:DDD:KK9:

mrb arkadaşlar yorumları okudukca çok mutlu oldum ve bende kilo vermeye karar verdim uzun zamandır tartılmıyorum ama70 kilo varımdır ve 1.68 boyundayım yarın bende diyete başlıyorum ve hemen tartılacağım ve hergün gelişmeleri buraya yazacağımm inş verebilirm temmuzda tatile gidecegim kocaman bi göbekle gezememm:KK1::KK1:

Haftasonu arkadaşta kaldm ve diyetimi birazcık bozdum:KK43:
ama bu sabah tartıldığımda 67.4 kiloydum:KK70:
Pes etmeyeceğim herkes çok kilo vermişssn diyor şimdiden:) göbeğim resmen gitti yanlarımdada erime var:21: benimle beraber uygulayanlar varsa pes etmesin! gerçekten işe yarıyor:KK66:
annemede zorla yaptıryrm ama annemde çok değişiklik olmadı:KK43: çünkü yasakları çok çiğniyor:s ilerleyen günlerde onunda kilosunu yazacağım:KK55:

bende bügün balşadım sürekli su ve meyvesuyu içiyorum şu anda iyiyim akşama tekrar yazarım nasıl geçtiğini inş bendekide 5 aylık hamile gibi duran göbeğim giderrrr:KK52::KK1:

meyve suyu yerine meyve yesek olur mu??deneyen varmı?ben bu diyeti 3 gün yapmıştım vegram oynamamıştı:)))iki gün meyve :KK52::KK52:yesemm???

selamm buugn bende basliyorum bugun tartildim sabah cikarken ama ceketim vardi ustumde 82:KK43: idim baklaim grrapefruit suyu aldim marketten toplam 140 calori bakalim onu icicem sabah icin oglende ayri zaten 6 dan sonra bisi de yemek yasak bolbol su umarim dayanabilirim .. amacim 65 olmak hazirana kadar insallah olurum..

arkadaşlar ben 2 hafta önce başladım 67 kilo ile fakat gelen misafir ve benim yaptığım misafirlikler sebebiyle boza boza bihal oldum. gerçi dikkat ettim gene ama.. sabah çıktım gene 66 yım.. onun için bugün sıktım dişimi sabah 1 ballı süt, sonra 1 cappicino(şekersiz), akşam üstü 1 ayran içtim şimdide bi hazır bardak çorbalardan içtim. kapanışı yaptım.. ben bu hollywod diyetinde sadece meyvesuyu tüketmiyorum. sıvı diyeti gibi oluyo benimkisi.. böyle yaptığınızda da aynı şekilde kilo verebiliyosunuz. ben daha önce 17 günde 6 kilo vermiştim bu şeklilde.. çok sıkmayın kendinizi..

arkadaşlar merhaba bende yarın itibariyle başlıyorum bu diyete. meyve suyu taze sıkılmış mı olucak yoksa marketten alınan herhangi bir meyve suyuda olur mu?

esra taze sıkılmış meyve suyu ile daha ii bi sonuç elde edersin kalori vitanin gibi bi çok bakımdan taze sıkılmış çok daha ii fakat yoksa katı meyve sıkacağın yada çalışıyosan hazır meyve suyuda olur..
ben bugün 65 çıktım bakalım hayrılısı.. durmak yok diyete devam :)

teşekkür ederim hazır meyve suyunu tercih edicem o zaman mecburen. evet durmak yok diyete devam ama biraz açıktım mı ne:KK56::KK61:

Son düzenleme:
bende gecen hafta başladım ama gelen misafirler falan derken bende diyet falan kalmadı ve 1gr. bile veremedim ama bu hafta azim edecegim ve kesinlikle tummuza kadar 60 kilo olmalıyım şu anda 70 kiloyum tatile bu şelikde gidemem offff offfff.....:KK43:

X