Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bende evleneli bi 12 kilo aldım 60 kilodan 72 kilo oldum malesef bu diyete baslamaya düsünyorum yalnızca bi sorum olcak meyvesuyu icmek yerine sadece 2 gün meyve yesek portakal felan elma felan iste bide bol su icsek acep aynı etkiyi görürmüyüz.Normal Meyvesularda cok daha cok katkı maddeleri var o yüzden icmek istemiyorum acıkcası:44:

merhaba kızlar bu diyetin gercekten işe yaradığına sayenizde inandım bn 1.65 boyunda 65-66 kiloyum evde tartım yok oyuzden tartılamadım hedefim 50-51 kilo olmak basarabilirmiyim yada ne kadar zaman da basarırım lütfen bana da yardım edin en azından nisan sonuna yada mayıs basına kadar vermek istiyorum sizce bu diyete baslasam baska neler öneririsiniz bnaa lütfeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnn aciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilllllllllllllllllllll yardııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmm:84:

canım tabi başarabilirsin önce kendini inandırman lazım istiyorsan yapabilirsin ve hiç bir şey engel olamaz buna unutma önce beyni hazırlamak önemli...ilk hafta 3-4 kilo sonraki haftalar 1-2kilo veriliyor canım verirsin korkma :KK34:

brokoli falan sevmiyorum başka birsey yesem olur mu sebze sevmiyorumm ne yemeliyim

tatlım üzgünüm ama sebze yemek zorundayız sebzeller vücudumuzu temizler faydalı besinlerdir hem brokolideki vitaminlere minerallere inanamazsın... yoğurtla yiyebilirsin bence tadı güzel oluyor ama yok ben illede yemem diyorsan karnabahar da olabilir onun yerine :KK34:

bende evleneli bi 12 kilo aldım 60 kilodan 72 kilo oldum malesef bu diyete baslamaya düsünyorum yalnızca bi sorum olcak meyvesuyu icmek yerine sadece 2 gün meyve yesek portakal felan elma felan iste bide bol su icsek acep aynı etkiyi görürmüyüz.Normal Meyvesularda cok daha cok katkı maddeleri var o yüzden icmek istemiyorum acıkcası:44:

canım verirsin inş kilolarını üzülme yapacağına inan sadece ve pozitif ol...hm aslında bende bunu hep merak etmiştim ben meyvede yedim sadece meyve suyu içmedim...zaten katkısız meyve sularında az da olsa katkkı var maalesef...benim sana önerim meyve yiyebilirsin ve bol su iç ama bu çok önemli meyveleri yemek saati gibi ayarla ve saati gelince ufak ufak ye ve yanında çay ya da su iç canım sulu meyveleri tercih et, muz,kuru meyveler,üzüm gibi meyveleri yeme sakın...yalnız dikkat et meyveleri yerken abartma kalorisine göre ye canım kolay gelsin...aynı etkiyi yapar canım tabiiki:KK34:

selam kızlar ben başlayalı tam bir hafta oldu 77ile başladım ve şuanki kilom74 yani en son 5.,gün tartıldım şuan biraz daha vermiş olabilirim bu haftada 5günde 5kilo diyetine başladım haftaya tekrar bu diyetime devam edicem hafta sonu gelişmeleri takrar yazarım inş dahada zayıflamış olarak bu sefer kesin kararlıyım 65e düşücem yaza bomba gibi giricem yılmayın kızlar bu diyet gerçekten kilo verdiriyor ama her hafta değişik yapın ki metobolizma alışmasın değişsin devamliki bu diyetten sonuç alınsın hepimizden mutluluk haberleri buraya booolll booll yazılır inş şimdilik hoşçakalın kızlar kübüşüm senide öptüüümmm:KK54:

bende bugünn başladımm bu diyetee hafta sonu pirinç lapası diyeti yaptım 2 gün 71 den 69.4 e düştümm:))şimdii hollywood diyeti yapıyorumm:))herkesee ii zayıflamalar:))

biliyorum cogunuzun okuyosunuz bu yorumları cıdden kılo werılıomu dıosunuz bnde her okudugum dıyetın altındakı yorumlara bakarken bunları dusunuyorum o yuzden belkı sıze faydam olur dıye neler yaptıklaırmı kac kılo werdımı yazıcam cnku bnde merak edıorm ne kadar kılo werebılcegımı.....bugun 2.gunum kızlar 64.1 kg ıle basladım aslında sık sık tartılanlardanım hıc ıyı bıse deıl bu ama bugun dayanamadım sabah yıne tartıldım 62.7 cıktım sudada gtse kendımı cıdden hafıflemıs hıssedıorm gobek bolgesınden dun ve bugun meyve suyu gunum dun hıc kacamak yapmadan atlattım bu saate kadrda hıc kacamak yapmadım yapmayıda dusnmuorm ..belkı baslamak ısteyenlere moral kaynagı olurum hepınızı optumm canlarım:KK55::KK55:

cedric verdin mi kilo??merak ettimm:)):KK66::KK52:

devam edenler neden kilolarını yazmıyorlar??kilo verdiniz mi??bu arada şu iki gün meyvesuyu içmek çok saçma metabolizma çalışmadıgı için kilo verilmiyor bunun yerine tüm gün meyve yesek daha çok kilo veririz meyve ve yogurt:)hollywood diyetine 69.4 le başladım 68.6 yım şuan..bugün yeme günüm:))

bugun 3. gunum... ikinci gun biraz zorlandim ama bugun cok cok rahat geciyor. Bol bol su iciyorum bakalim ise yarayacakmi bu diyet...

Kızlar meraba...
bugün üye oldum sitenize cok sewdim çok sıcaksınız hepiniz!:) ben ingilizce örtmeniyim.1bucuk yaşında oğluşum var..yaklaşık bi 10 kilo fazlam var..bu diyeti okuorum deminden beri..çok mrk ettim doğrusu.haftada 2 -3 kilo falan gidio heralde tabi metabolizmaya göre değişir..ben de başlamak istiyorum ama ancak pzartesi..çünkü h.sonu gelio eşim kızıo diyet yapmamı istemio..pzt başlarsam en azından çalışıorum fazla birlikte olmuoruz akşama kadar:) ben şunu mrk ediorum yazılmıştır muhakkak da cewap çok olduğu için hepsini okuyamadım..ilk iki gün sadece meywe suyu ya hani o arada şekersiz çay/kahve ya da herhangi bi bitki çayı falan da mı içimioruz? sadece su we meywe suyu mu? bilgilendirirseniz sewinirim...
Buarada diyete başlayınca da her gün yarım saat yürücem ewde koşu bandım var şukur ama üstüne çamaşır asmaya yaıo anca : )))))

Kızlar meraba...
bugün üye oldum sitenize cok sewdim çok sıcaksınız hepiniz!:) ben ingilizce örtmeniyim.1bucuk yaşında oğluşum var..yaklaşık bi 10 kilo fazlam var..bu diyeti okuorum deminden beri..çok mrk ettim doğrusu.haftada 2 -3 kilo falan gidio heralde tabi metabolizmaya göre değişir..ben de başlamak istiyorum ama ancak pzartesi..çünkü h.sonu gelio eşim kızıo diyet yapmamı istemio..pzt başlarsam en azından çalışıorum fazla birlikte olmuoruz akşama kadar:) ben şunu mrk ediorum yazılmıştır muhakkak da cewap çok olduğu için hepsini okuyamadım..ilk iki gün sadece meywe suyu ya hani o arada şekersiz çay/kahve ya da herhangi bi bitki çayı falan da mı içimioruz? sadece su we meywe suyu mu? bilgilendirirseniz sewinirim...
Buarada diyete başlayınca da her gün yarım saat yürücem ewde koşu bandım var şukur ama üstüne çamaşır asmaya yaıo anca : )))))

Selam bende bugun uye oldum :)) ikimizde hos geldik ozaman.

Sorunu bende merak etmistim bugun 3. gunum ilk sayfada okuduguma gore soyle yaziyor:

BU KURALLARA DİKKAT! • Diyet boyunca kırmızı et, şeker, yağ, unlu gıda, baklagiller kesinlikle yasak. • Akşam yemekleri en geç 18.00 de; daha sonra hiçbir şey yenmeyecek. • Kremalı, sütlü kahve, alkol yasak. • Hamileler ve diyabet hastaları bu diyeti uygulayamaz. • Haftanın 5 günü en az 30 ar dakikalık yürüyüş veya orta tempolu egzersiz yapılacak. • Bu diyete başladınız mı, 1 hafta devam etmeniz şart.

Kremali sutlu kahve yasak dedigine gore sanirim sade icmek yasak degildir :)

Hımm..ewet hoşgeldin sen de :) körler sağırlar birbirini ağırlar oldu tam :KK70: ya ben bazen gün içinde yeşilçay ve biberiye karıştırıp içiorum şekersiz..metabolizma hızlansın bi de vücut su toplamışsa falan kolay atılsın diye..o yüzden mrk ettim..çay kahve önemli diil de şekersiz bitki çayı da mı içilmio onu cok mrk ettim..
Benim özellikle basen bölgemde sorun var belim ince bacak ve basenden vermem lazım..acep bu diyet bölgesel zayıflamaya da yardımcı olur mu ki?haftanın 5 günü yürüyüş yapabilirim yarım saat ama bilmiom gene de..

haha aynen oyle oldu ya :))) neyse baktik kimse seslenmiyor motive ederiz birbirimizi. Dedigim gibi bende senin gibi yeniyim, meyve suyu iciliyorsa bitki caylarinin zararli olucani sanmiyorum sahsen. Bolgesel yaglanmalara yardimci olurmu hic bi fikrim yok.

Benimde cocuktan sonra karin bolgem ozellikle tasti gidiyo hele bir dur diyeyim dedim :)) yoksa gidisat kotuydu. Bakalim insallah kurtuluruz...

Valla ben ewlenmeden önce bi band kullanmıştım baya zayıflamıştım aynı bandı tekrar aldım bi işe yaramadı..ewde koşu bandım var diyete bşlayınca ona da başlıcam çünkü tempolu yürümeden falan bacağın eriyeceği yok..:KK43: senin kaç kilo fazlan var?

Benim durum vahim 165 boyum 95 de kilom var cok fena cok. ayrica butun yag karin bolgem ve yanlarimda toplanmis. Bugune kadar goz yumdum ama artik yeter diyorum insallah baya azimliyim daha once 85 e filan dustum ciktim ugrasip duruyorum bakalim. 97 yle basladim diyete sabah 95 artik su mu gitti yemedigimdenmi oyle bilmem ama ne gitse kar diye dusunuyorum. Bu arada yasimda 26.

Valla ben ewlenmeden önce bi band kullanmıştım baya zayıflamıştım aynı bandı tekrar aldım bi işe yaramadı..ewde koşu bandım var diyete bşlayınca ona da başlıcam çünkü tempolu yürümeden falan bacağın eriyeceği yok..:KK43: senin kaç kilo fazlan var?

Hımm evet boyuna göre kilon birz fasla..amaaann hep göz yumduk zaten ondan olduk böle :KK43: ben de 27 yaşındayım boy 1.65 kilo 68..10 kilo versem gerisini ben halletmeye çalışırım..şu diyete bi başlıyalım da hayırlısıyla olmazsa yarın alışweriş yapiim de cuma başlıım ben de ..sabahtan akşama kadar gene ii gitmiş walla sen yaz bakalım benden 2 gün önce başlamış oluosun..:)

Bende başlıyorum yarın. 5 günde sadece kırmızı ve beyaz et yiyerek 2 kilo verdim. 56 yım 13. günüm ve kilo vermem durdu. koşubandıyla 1 saat yürüyorum ama off bi türlü gitmedi şu kilom :KK43: hedefim 5 kilo vermek.

Bende başlıyorum yarın. 5 günde sadece kırmızı ve beyaz et yiyerek 2 kilo verdim. 56 yım 13. günüm ve kilo vermem durdu. koşubandıyla 1 saat yürüyorum ama off bi türlü gitmedi şu kilom :KK43: hedefim 5 kilo vermek.

merhaba bayanlar, bende bugün başlıyorum diyete. oldukça iddialı bi diyete benziyor. bakalım sonuç nasıl olacak:KK3:

Uzun zamandır takip ediyorum forumu,ama ilk defa yazıyorum:)
Hollywood diyetini daha önce yapmaya çalışmış ancak sadece bir süre yapıp fazlada uymadan 5 kilo kadar verebildim. Öyle sudan falan vermedim baya baya yağlardan gitti kiloda almadım bir daha.Ama spor yaptım,dikkat ettim:KK66:Metabolizmayı hızlandırdığı bir gerçek.25 yaşında 1.72 boyunda 70,7 kiloyum hedefim 55 kilo olmak... Bugün hollywood diyetine başladım:KK66: diyetin işe yaradığını biliyorum.
Vakit buldukça sizlerle kilomu paylaşacağım:KK66: :80:

X