Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba kızlar..sayfaları okuyunca cok motıve oldum guzel kılo werdıren bır dıyete bnzıor artık gercekten cok sıkıldım kılolarımdannn 162 boyum war 65 kıloydum muzaffer kushanın dıyetını yapıorm suan bugun 3.gunum sabah tartıda 63.5 gosterdım hedefım ılk once 59 kg sonra 55 sonra 52 cnku bayanlarda boy kacsa onun 10 kılo eksıgı super duruo yanı 162 boy 62-10=52kg persembe gunu mzffer kusha dıyetımın 1 haftası btıo bu dıyete baslamak ıcın sabırsızlaıorm gercekten...

merhaba canım

evet gerçekten çok etkili diyet bende başlıycam bu hafta bu diyete bana bir tek bu yarıyo valla...

olsun verirsin canım yine iiy vermişin bu diyet sayesinde hedefine uluşacağına inanıyorum ben canım...:93:

bn dayanamıcam muzaffer kushanın dıyetını bırakıp yarın buna baslıorum ıns guzel kılolar werırım

kızlar ben marketten yuzdeyuz meyve suyu aldım bırı elma suyu bırıde yuzde yuz karıısk mor meyvelar.yorumları okudum fakat 1gunde ne kadar meyve suyu ıcmelıyız goremedım hıcbırınde solermısnızzzzz:2:

canım sınırsız istediğin kadar acıktıkça iç ben 2 kutuyu bitiriyordum yetiyordu bana şahsen yani 2lt canım

merhaba kızlar ben de bu sabah başlamayı düşünüyorum yalnız sorularım olcak bu diyeti 1 ay boyunca mı yapıcaz?bir ay yapanlar ne kadar kilo veriyor 1 aydan fazla yapılmıyor galiba bir de benimle beraber başlayacak olan var mı hani birlikten kuvvet doğar hesabı..:) uyanınca cvp bekliyorum sizden..

yarın girip bilgilerimi paylaşıcam canım akşam eşime aldırim meyve sularını beraber başlayalım inş gidecek bu kilolar çok sayfa okudum sonuç alamayan yok gibi görüşürüz canım

yarın girip bilgilerimi paylaşıcam canım akşam eşime aldırim meyve sularını beraber başlayalım inş gidecek bu kilolar çok sayfa okudum sonuç alamayan yok gibi görüşürüz canım

ben 1.68 boyunda 85 kiloyum cnm o zaman yarın birlikte başlayalım benim nerdeyse 30 kilo vermem lazım ama öncelikle tabiamacım 70li rakamlara inmek sonrası daha sonra..

canım sana kalmış ama bence ayda bir yap birebir uyulunca sağlıksız oluyor biraz... gerçi 1 ay yapıp güzel sonuç alanlarda var ama sen bilirsin... ilk hafta gerçekten veriyosun 3-4 gibi ama sonraki haftalar 1-2 kilo gidiyo sölim bunu da metobolizmayı şaşırtmak için ben ayda bir kez uyguluyordum...

ben 1.68 boyunda 85 kiloyum cnm o zaman yarın birlikte başlayalım benim nerdeyse 30 kilo vermem lazım ama öncelikle tabiamacım 70li rakamlara inmek sonrası daha sonra..

selam canım geldim bende walla sen başladın bugün sanıp bende başladım sabahtan beri portakal suyu içiyorum evde hazır yoktu kendim sıktım içtim oğlum pek durmadı bugün oyüzden erkenden giremedim ama olsun aynı zamanda başlamamız birbirimizi motive etmek için yeter bence biraz halsizlik var bendede ama iyi gidiyor bol su ve meyve suyu inş yarınıda atlarırımda biter zor olanı
ben 173boy
77kiloyum
hamilelikte 10kilo aldım 80dim biraz spor ve yemeyi azaltarak verim 3kiloyu 2ay içinde falan ama 65olmalıyım bende hiç alışkın değilim böyle kiloya evlendiğimde 58dim 3sene içinde hamilelikle beraber 80i gördüm ama çok kararlıyım vericem bu sefer çokta kolay liste ayrıntı çok yok bebekli kişiler için özellikle rahat yapılacak şeyler sabredip yapanlar faydasını görmüş bizde azimle yaparsak bak beraberce vericez canım önceden istediğim herzaman kiloyu şak diye verirdim ama doğum sonrasında bu iş çok zor oluyormuş anladım nekadarda yırtınsan zor oluyor kilo vermek bakalım hayırlısı sende yarın hemen başla canım sıvı tüketimine :13: gece gelirim yine oğlumu uyuttuktan sonra burda olursan konuşuruz canım

merhaba kızlar bende basladım bugun 1lıtrefılan meyva suyu 2ltreye yakın suyumu ıctım hıc aclık hıssetmıorm fakat tansıyonum fılan duser dıye korkmuyo deılımmmm herkese bol şanslar

biliyorum cogunuzun okuyosunuz bu yorumları cıdden kılo werılıomu dıosunuz bnde her okudugum dıyetın altındakı yorumlara bakarken bunları dusunuyorum o yuzden belkı sıze faydam olur dıye neler yaptıklaırmı kac kılo werdımı yazıcam cnku bnde merak edıorm ne kadar kılo werebılcegımı.....bugun 2.gunum kızlar 64.1 kg ıle basladım aslında sık sık tartılanlardanım hıc ıyı bıse deıl bu ama bugun dayanamadım sabah yıne tartıldım 62.7 cıktım sudada gtse kendımı cıdden hafıflemıs hıssedıorm gobek bolgesınden dun ve bugun meyve suyu gunum dun hıc kacamak yapmadan atlattım bu saate kadrda hıc kacamak yapmadım yapmayıda dusnmuorm ..belkı baslamak ısteyenlere moral kaynagı olurum hepınızı optumm canlarım

:81:tebrikler canım walla bende dünden beri hiç kaçamak yapmadan devam ediyorum meyve suyuna bakalım ama ben 2haftam dolana dek tartılmıcam birden çok ama çok sevinmek istiorum bakalım ne olucak dün halsizlik ve acıkmam olmuştu ama bugün hiç yok sanki yemek yemişim gibi hissediyorum rahatım yani yarın yemek günümüz az kaldı zaten inş istediğimiz sonuçları alırızz

koaly gelsin kızlar umarım verirsiniz kiloları meyve suyu gününden sonrası kolay merak etmeyin yaparsınız

inş bugünde bitse bişey kalmıyor sendemi aynı diyetle kilo veriyosun canım çizelgende 4kilo gitmiş nezamandır yapıyorsun

buraya kimsenin uğradığı yok neyse ben devam ediyorum bugün üçüncü günüm sabah kahvaltımı ettim saat 14tede salatamı yedim şimdi akşamı bekliyorum tavuk ve brokoli için 2hafta sonra neler olucak çok merak ediyorumm heycanla bekliyorumm

mrehaba kızlar bugun 3.gunum sabah tartıldım 62.3 cıktım 64.1 kg ıle baslamıstım 2 gun sonunda 1.8 kg gttı bugunde khwaltıyı bıle zor yptım meyve suyu gunlerınden snra mıdem kuculmus wallaa gobegımdede cıddı derecede kuculme warr yapmak ısteyn warsa dusunmesın baslasınnn

inş bugünde bitse bişey kalmıyor sendemi aynı diyetle kilo veriyosun canım çizelgende 4kilo gitmiş nezamandır yapıyorsun

evet canım azcık sabır sadece

ben 73 iken bu diyeti yaptım 70 e indim ilk hafta 3 kilo verdim sonra bir daha devam etmedim (annem yüzünden) ama ne zaman fazla yediysem yaptım bu diyeti verdim yine...68 e kadar kendi yöntemlerimle verdim canım yarında montiye başlıyorum... hollywood diyeti çok uzun yapılmamalı bence hızlı kilo verdiriyor ama sonra hızı duruyor... yavaş yavaş verirsek daha çok kalıcı oluyor tabi herkesin kendi seçimi yinede güzel diyet motive için ideal kolay gelsin canım...

merhaba kızlar bu diyetin gercekten işe yaradığına sayenizde inandım bn 1.65 boyunda 65-66 kiloyum evde tartım yok oyuzden tartılamadım hedefim 50-51 kilo olmak basarabilirmiyim yada ne kadar zaman da basarırım lütfen bana da yardım edin en azından nisan sonuna yada mayıs basına kadar vermek istiyorum sizce bu diyete baslasam baska neler öneririsiniz bnaa lütfeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnn aciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilllllllllllllllllllll yardııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmm:84:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…