Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ben basladım bugun ılk gunu atlatınca kolay gecıyo meyve suyununda Anna_Maria cımın dedıgı gıbı hazır kullanıyorum 74,4 kıloyum suan herkeze kolay gelsın basarabılırız kendınıze ınanın :)

kızlar meraba bende başladım bu diyete 3 . günümdeyim süper gidio aslında böle aç kalmaya alışkınım ama umarım faydası olur nisanda düğünüm var ve 82 kiloyum acil zayıflamam lazım püffffff:KK5::26:

tatlım ınan cok guzel kılo verdırıyo bu rejımın yanında 5 bı yerde cayları var bıde onları kullan bıde ben elma sırkelı su ıcıyorum onunda yararı oluyo gıtcek kılolar gıtcek inş.:KK36::nazar:

sen de sanırım diyet yapanlardansın sen kaç kilo verdin canım valla asırı morale ihtiyacımız var destek olursan süpper olurrr:90:

evet yapmıştım 1 ay önce tatlım bende :KK9:

ben ilk hafta 3 kilo verdim sonra 1 gün ara verip devam ettim ama ikinci hafta bozdum diyeti o yüzden 1 kilo verdim ilk hafta çok veriliyo ama sonraki haftalar azalıyo vücut direniyo sanırım ama güzel bir diyet arada sırada uygulanmalı çok uzatmayın ama başka bir diyete geçin öyle öyle verirsiniz zaten

canlarım ben gecen sene ekupunturla 4 ayda 15 kilo verdim ama acayip spor yapıosum bu sene öle bi imkanım yok masa bası çalışıorum işallah faydası görürüm düğünüme 1.5 ay kaldı gitsinnn kilolarrrr artık :18:

canlarım ben gecen sene ekupunturla 4 ayda 15 kilo verdim ama acayip spor yapıosum bu sene öle bi imkanım yok masa bası çalışıorum işallah faydası görürüm düğünüme 1.5 ay kaldı gitsinnn kilolarrrr artık :18:

canım benim elbette diyetin faydası olcak ama spor yapman da şart hiç mi imkanın yok yürüyüşe filan :KK8:

canım benim elbette diyetin faydası olcak ama spor yapman da şart hiç mi imkanın yok yürüyüşe filan :KK8:

yok canım ya işten eve gidince yorgun oluyorum zaten haftasonu mümkün olduğunca gideceğim yerlere yürüyerek gitmeye çalışıorum ama yeterli olur mu hiç bilmiorum valla tartılmadım ama zayıfladımı hissedebiliyrm gidio kilolar işallah pes etmek yokkkkk

kızllarrrrr 5.günümdeyim sabah kalktım canım hiç bişe istemio ama aksama doru az bas agrısı oluo o da sanırım kahvaltı yapamamamdan dolayı sewdalinka ve hamis siz neler yapıosunuz nasıl gidior anna_maria destegin için çok teşekkür ederim gelinliğin içinde istediğim gibi olcam işallahhh herkese kolay gelsin :KK9:

Son düzenleme:
yok canım ya işten eve gidince yorgun oluyorum zaten haftasonu mümkün olduğunca gideceğim yerlere yürüyerek gitmeye çalışıorum ama yeterli olur mu hiç bilmiorum valla tartılmadım ama zayıfladımı hissedebiliyrm gidio kilolar işallah pes etmek yokkkkk

anladım canım ama hareket çok öenmli biliyosun yürümeye çalış elinden geldiğince ne kadar çok hareket edersen akrdır. günde 30 dakika bile yürüsen kilo verirsin inş :KK34:

kızllarrrrr 5.günümdeyim sabah kalktım canım hiç bişe istemio ama aksama doru az bas agrısı oluo o da sanırım kahvaltı yapamamamdan dolayı sewdalinka ve hamis siz neler yapıosunuz nasıl gidior anna_maria destegin için çok teşekkür ederim gelinliğin içinde istediğim gibi olcam işallahhh herkese kolay gelsin :KK9:

ayy canım alıştın demek diyete artık süper :KK34:

kahvaltıyı es geçme sakınn günün en önemli öğünü o.. tabi girceksin gelinliğin içine taltım sitedikten sonra başarırsın merak etme hiç... her zaman destek olurum tatlım ne demek :KK16:

hiç tartılıyomusun vermişmisin baktınmı :KK8:

Canım daha hiç tartılmadım işin açığı 1 haftanın dolmasını bekliyrm hem daha saglıklı sonuc alabilirim ama eniminki verdim tabi bide spor filan yapabilsem daha çok gidecek ama imkan olmuor işte anna maria sen yapıomusun su an bu diyeti tatlım :18:

Canım daha hiç tartılmadım işin açığı 1 haftanın dolmasını bekliyrm hem daha saglıklı sonuc alabilirim ama eniminki verdim tabi bide spor filan yapabilsem daha çok gidecek ama imkan olmuor işte anna maria sen yapıomusun su an bu diyeti tatlım :18:

anladım canım ben meraklıyımda o yüzden hergün tartılmadan duramıyorum o yüzden sordum iyi yapıyosun bence bitince tartıl benim gibi yapma:KK9:

ben şu an başka bir diyet uyguluyorum cnaım ama pazartesi başlıycam buna kesin ara verince daha iyi oluyo her ay yapıyorum ben 1 hafta :KK34:

kaç kilosun bilmiyorum ama 1 kilo 100 gram bence çok az ya :44:anna maria ilk birlikte yapmıştık hatırlarsan bu diyeti ama benim bünyem kaldırmamıştı:KK59:işte ben o 4gün yapabildiğim diyette bile 2kilo vermiştim.keşke devamını getirebilseydim belki şimdi oldukça incelmiştim:KK14::KK14:

kaç kilosun bilmiyorum ama 1 kilo 100 gram bence çok az ya :44:anna maria ilk birlikte yapmıştık hatırlarsan bu diyeti ama benim bünyem kaldırmamıştı:KK59:işte ben o 4gün yapabildiğim diyette bile 2kilo vermiştim.keşke devamını getirebilseydim belki şimdi oldukça incelmiştim:KK14::KK14:

evet hatırladım seni canım nasılsın :)

belki kaçamak filan yapmıştır ondan tam uymayıncada verilmiyo zaten. sonra ne yaptın başka diyet deneseydin bari tatlım ilk hafta daha çok veriliyo ama işte bünyesi hasaas olanlar için değil bu diyet yani insan vitaminsiz kalabilir ayda bir yapmak lazım :KK34:

ondan sonra hiç diyet yapmadım tabi fazlasıyla geri aldım:KK59:ama artık bu diyetlerden sıkıldım ve bu günden itibaren az az sık sık düzenli yicem ve bol bol egzersizle tamamlıcam.koşu bandı sauna eşofman ve titreşimli zayıflama kemeri aldım.2 gündür spor yapıyorum ama yiyorum.kendimi hiç halsiz hissetmiyorum aksine daha bir enerjik oldum.haftada 1 en fazla 2 kilo vermeyi düşünüyorum.hissetmeden zayıflamak istiyorum yani.yoksa bu diyetlerle oruçlu gibi bütün gün halsiz ve solgun oluyorum:KK58:inşallah bu kez başarıcam ve yaza kadar eski kilolarıma geri dönecem:KK19:

kızlar meraba tartıldım ve 8 günde 2 kilo vermişimmm allaha şükür olsun moralim düzeldi daha da hırslandım olcak işallah olcak bugün meyve suyu günüm dahada hafiflicem herkese kolay gelsinnnn,,
:KK9:

ondan sonra hiç diyet yapmadım tabi fazlasıyla geri aldım:KK59:ama artık bu diyetlerden sıkıldım ve bu günden itibaren az az sık sık düzenli yicem ve bol bol egzersizle tamamlıcam.koşu bandı sauna eşofman ve titreşimli zayıflama kemeri aldım.2 gündür spor yapıyorum ama yiyorum.kendimi hiç halsiz hissetmiyorum aksine daha bir enerjik oldum.haftada 1 en fazla 2 kilo vermeyi düşünüyorum.hissetmeden zayıflamak istiyorum yani.yoksa bu diyetlerle oruçlu gibi bütün gün halsiz ve solgun oluyorum:KK58:inşallah bu kez başarıcam ve yaza kadar eski kilolarıma geri dönecem:KK19:

canım en iyisini yapmışsın gerçekten :KK75:

sağlıklı diyeler yavaş zayıflatsa bile kalıcı oluyor inşallah hedeflediğin kiloya düşersin canım benim başarılar :KK16:

kızlar meraba tartıldım ve 8 günde 2 kilo vermişimmm allaha şükür olsun moralim düzeldi daha da hırslandım olcak işallah olcak bugün meyve suyu günüm dahada hafiflicem herkese kolay gelsinnnn,,
:KK9:

bravo tatlım süpersinn :KK9:

ay bende mi başlasam acaba ya cumaya kadar vermem lazım :KK8:

:KK6:
1 haftanın sonunda mı canım yinede iyi vermişsin tebrikler :KK9:

tatlım tatlım demede sakınca yoktur heralde reglı donemımde oldum ıcın canım cok tatlı ıstedı fazlllaca kacamak yaptım bıde 2 gun ackalmak yerıne meyve yedım ama suan normal olarak devam edıyorum bunyem hsasa degıl ama nısanlım hasas zayıflarken goz altlarım morarıyo hemen rejımde oldumu ac kaldımı anlıyo yedırmeye baslıyo anlıcan onun yanındayken rejım yok o lıyo ne kadar dıkat etsemde ama kılo vermey basladım 72 oldum 1 kılo daha gıttı anlıcagın kacamaklı falan ıdaree edıyorum bıde lw9060 dıe bı ılac var onu kullanıyorum ınanılmaz tok tutuyo ben 75le basladım rejıme :)))) ılgın ıcın tesekurlerr verdıgın morel ıcınde muck :nazar::KK71:

:KK6:

tatlım tatlım demede sakınca yoktur heralde reglı donemımde oldum ıcın canım cok tatlı ıstedı fazlllaca kacamak yaptım bıde 2 gun ackalmak yerıne meyve yedım ama suan normal olarak devam edıyorum bunyem hsasa degıl ama nısanlım hasas zayıflarken goz altlarım morarıyo hemen rejımde oldumu ac kaldımı anlıyo yedırmeye baslıyo anlıcan onun yanındayken rejım yok o lıyo ne kadar dıkat etsemde ama kılo vermey basladım 72 oldum 1 kılo daha gıttı anlıcagın kacamaklı falan ıdaree edıyorum bıde lw9060 dıe bı ılac var onu kullanıyorum ınanılmaz tok tutuyo ben 75le basladım rejıme :)))) ılgın ıcın tesekurlerr verdıgın morel ıcınde muck :nazar::KK71:

tabiiki sakıncası yok canım.. hm anladım taltım devam et ama arada kaçamak yap o zaman sende olsun sen uy diyetine boşver zayıflamam lazım sağlığım için de ona zorlamasın seni :KK34:

ileride sana kilo aldın filan der moralin bozulur şimdiden ver ki evlenince fromunu koruman kolay olsun tabi bu bir öneri yanlış anlama ben senin için söylüyorum cnaım iyi kilo vermeler sana :)

X