Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

hepinze kolay gelsin arkadaslar,bende yakinda tam anlamiyla araniza katilicam ama sizi uyarmak istedim.bu tür konularda gruplasma yasak cünkü yeterli sayida gruplar mevcut zaten eger istioyasaniz bu gruplarada dahil olabilirsiniz eger gruplasma olursa konu kapanir burda sadece bu diyetle ilgili deneyimleirnizi paylasabilirsiniz ne kadar kilo verdiginizi nasil gecirdiginizi filan isinize kariskmak degil amacim ama uzuuuunnnklava: zamandir burda oldugum icin kurallari biliyorum ve uyarmak istedim sadecea.s.

bilmiyorumkismile hasretim çok teşekkür ederim arkadaşım bilgilendirdiğin için.aramıza bekliyoruz senide hepimizin desteğe ihtiyacı var

QUOTE=adaguzeli;12215735]arkadaslar öncelikle hepinize kolay gelsin inş. dilediklerinz gercek olur bende 74 kiloyum ve 55 kilo olmak istiyorum yaz geliyor şöle plajda zayıf zayıf salınmak istiyorum mayısın 10una kadar 19 kilo vermem lazım daha önce bu diyete baslamıstım ama 3.günü bozdum acıktıgım için bu diyeti yapanlara bazı sorularım olucak1- bu diyetle haftada kaç kilo veriliyor 2-ben bruksel lahanasını hiç sevmiyorum yerken midem bulanıyor onun yerine salata yada brokoli yesem fark edermi 3-bu diyette acıktıgımz zaman atıstırma ne yemeliyiz birde ögle menüsünde salata yazıyor ben çrş. ve cumaları 12den aksam 6 ya kadar okuldayım bu durumda salata yiyemiyorum ne yapmalıyım bu durumda bu sorulara cevap verirsenz cok mutlu olurum arkadaslar:):):)[/QUOTE]

a.s.selam. 1) bende başlayıp, son iki günü hic tamamlayamadım. hafta sonu ya misafir geliyor. yada cagrılıyoruz. esim de eve kapanmak istemiyor.. ama 5 günde 2,5 - 3 kg veriyorum. hafta sonu tekrar 1,5 kg geliyor. eger 7 gun tamamlanmazsa baslamamak gerekiyormuş. bünyeye göre degişmekle beraber haftada 2-4 kg verebilen var. 2) bürüksel lahanası yemek zorunda degilsin. verilen liste örnek liste. diyetin serbest sebzeleri ile degiştirebilirsin...3) ilk iki gün meyve suyu var. bu iki gün atıstırmak yok. sonraki günler salatalık ideal bir atıştırmalık oluyor. ben de calısıyorum. hemde her oglen iş yerindeyim. evde salata yapıp götürüyorum. eger evde yapıp götüremezsen salatalık- domates olabilir diye düsünüyorum.... kolay gelsin....:teytey:

hafta sonu giremedim bir türlü..sinir oldum bağlantımı iyi değildi bilmiyorum artık..incili nin dediği gibi bende ilk 3 gün çok iyi yaptım kaçamaksız..amaaaaaa...illaki birileri çağırıyor ve gidiyoruz..
çok çok azda olsa yeniyor ve benim buna moralim bozulduğu için psikolojik olsa gerek 1 yudum bile kaçamak yapsam duruyor kilo vermem..haftasonuda pikniğe gittik..hemde sabah kahvaltılı..herkes birsürü şey yapmıştı tabi...hapur küpür yemesemde yemiş bulundum..
ve sonucum hiç değişmedi.
1.5 kilo..
bide reglim 5 gün gecikti.(doğumdan sonra düzensiz buna alışığım ) onunda şişkinlik yaptığı düşüncesindeyim ama hele bi oda geçsinde asıl kilo ozaman belli olacak..
eşim kaçamaklarla dahil 3 kilo verdi ama o bana göre sağlam kaçamak yaptı :)))
bu hafta tekrar bismiillah dedik inşallah birileri çağırmazda bozmayız yine..yada bana tel açıp geliyorum diyen olmaz.

benim bugün 4. günüm.ilk iki gün kaçamaksız geçti.dün 3 küçük adet çiğköfte yedim ama devam tabi.birazdan kahvaltımı yapıcam.ilk iki gün kolumu kıpırdatamadım ama dün yaklaşık 1 saat kadar spor yaptım.bisiklet +egzersiz.bakalım sonuçları görücez.istikrarlı devam eden başka arkadaşımız varmı şu anda devam eden?
hasretim sen ne yaptın başladınmı bugün?

yine hüsran... cumartesi bana misafir geldi. pazar günüde biz davet edildik. son iki gün kaçtı yine ve kilo vermemde durdu... hollywoda ara vereceğim. daha önce yaptığım ve çok güzel sonuç aldığım 5 günde 5 kilo diyetine başlayacağım. hiç olmazsa hafta sonları aşırıya kaçmadan serbest kalıyorum ve sonutçta alıyorum...

incili o hangisi canım..banada söylesen et diyetimi yoksa..ben onuda düşünüyorumda..

selam kizlar kolay gelsin hepinize ben bugün baslayamadim malesef yarina kaldi ne zaman biseye niyetlensem hep bisey cikar zaten.
daha öncedende 2 3 kere denedim meyve suyu günleri güzel geciyor ama sonradan bozuyodum bu kez son defa deniycem ve birakmiycam ins

yupppııııııı hihoyyyt ben 1. haftamı tamamladım ve 57 kılo olrak baladıgım dıyete55 kılo olarak dvm edıyorum haftada 2 kılom gıtmıs :teytey: dıyetıme 1gun ara verdım yarın tekrar baslıyorum bu hafatada guzel gecer ıns yerimseniben kızlar balıgın yanına verılaen sebzelerı yıyemıorsanız yerıne slata yapıp yeyın ben öle yapmıstım burokolı yada lahana yıyemedıgım ıcın zaten slata serbest cokacimcoook herkese kolay gelsın dıyorum a.s.

arkadaşlar ben 5 gün yaptım yaklaşık 1 kg gitti ayrıca bu sabahta acildeydim müthiş bir kasık sancısıyla...dolayısıyla bugün bozmuş oldum.ama diyete devam tabiki.

benım dusuoda bakıorum kıms yazmamısyerimseniben ben gecen hafta baslayamadım yha klava: ama bugun basladım tekrar umarım ıstedıgımız kıloya kavusuruz:enbuyukkk:

herkese merabalar, ben de pzt bu diyete başlamak istiyorum ama şunu merak ettim:meyve suyunu kendimiz mi hazırlıyoruz? yoksa hazır diyet olanlardan mı alcaz?ben öğrenciyim de meyve sıkacağım yok

herkese merabalar, ben de pzt bu diyete başlamak istiyorum ama şunu merak ettim:meyve suyunu kendimiz mi hazırlıyoruz? yoksa hazır diyet olanlardan mı alcaz?ben öğrenciyim de meyve sıkacağım yok

a.s.hosgeldın aramıza tabıkı kendın hazırlasan daha ıı oluo fakat %100 olanlarda oluyor zaten meyve suyunun amacı bır nevı detoks yapmak onun yanında ıcecegın 6-8 bardak su meyve suyundakı seker mıktarını duzenlıo kolay gelsın sana kaydirigubbakcemile2

hoşbuldumkaydirigubbakcemile3yanıtın için teşekkürler, umarın yarın bişey çıkmazsa başlıyacağım, yaz geldi sayılır nisan ayı diyetle geçicek heraldehihoyyyt
bu arada ben de lisansımı eskişehir de yapmıştım,çok özledim esk.i...

evet yaz geldı gelmesınede bıraz zamnsızoldukaydirigubbakcemile3bnde baslaım basladım dedım baslayamadım ama bugun basladım artık zmangecıoooeyvahedigeldismile eskısehır özlenmıyecek gıbı bı yer degılkı gelen gıdemıosempatiksalakcinni

şutarafagittimeraba.ben kasım ayından beri rejimdeydim 5 ayda 7 ilo verdim.70 kioydum.63 oldum.ama artk sıkıldım aynaya batığımda endimi zayıf görme istiyorum.53 e düşmem lazım.onun için bu rejime başladım.bugün ilk günüm meyve suyu içiyorum ii gidiyo.haftaya tartılcam bakalım ne olcak herkese sabır ve başarılar.umarım istediğiniz kiloya düşersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…