Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ZAMBAK 3

o zaman senle beraber zayıflıcaz :)
birbirimize destek olalımmm

tamam tam gaz devam bakalım
kendini iyi hissetmezsen devam etme yada ye az bişeyler
saglık önemli tabikii

bakalım ben yemedim bişey ama yarın daha zor geçecek gibime geliyorkaydirigubbakcemile3

bakalım yarın olsun yazarım buraya yenidennn

6kilomu fazlan varr

tamam tam gaz devam bakalım
kendini iyi hissetmezsen devam etme yada ye az bişeyler
saglık önemli tabikii

bakalım ben yemedim bişey ama yarın daha zor geçecek gibime geliyorkaydirigubbakcemile3

bakalım yarın olsun yazarım buraya yenidennn

6kilomu fazlan varr

ewt ama kilom çok olmadığı için biraz zor kg veriorum, o yüsden brz zor geçio, ama dayanıcam sonuna kadar :) 2 hafta nedir ki diil mi:) bi de callanetics ve stepperla leg magic e güveniorum umarım bu motivasyonda giderim/ gideriz :)

bugün bitti sayılır kaldı 11 gün :) hihoyyyt

ewt ama kilom çok olmadığı için biraz zor kg veriorum, o yüsden brz zor geçio, ama dayanıcam sonuna kadar :) 2 hafta nedir ki diil mi:) bi de callanetics ve stepperla leg magic e güveniorum umarım bu motivasyonda giderim/ gideriz :)

bugün bitti sayılır kaldı 11 gün :) hihoyyyt

bence boşuna aç kalıyorsun sen
senin gibi 6kilo fazlam olsa bu diyeti yapmam
düzenli ye ve spor yap muhakkak verirsin
ama bu diyet şekliyle spor yapmak biraz zorr bencee

şimdi diyeceksinki peki sen neden bu diyeti yapıyorsunn???
boyum 1.70 ve kilom 85
vücudumu şoka sokmak istedim
aslını istersen 2günlük meyve suyu dışındaki günlerdeki yiyecekler gayet iyi ....

yanlış anlama motivasyonunubozmak istemem

kızlar bende bugün başladım hep destek tam destek meyvesuyu içiyorum birlikte zayıflayalım

bugün 2.günüm ve artık yürüyecek halimkalmadı
kendimi bolca yeşil salata yaptımve şuan onu yiyorumm

yarın kaldıgım yerden devamedicem tabiki vazgeçmek yokkk

yok ya bozulmaz motivasyonum ama ben bi diyete tabii kalmayinca fast food yiyiorum simdi bi düzenim oldu spor filan , ama meyve suyuyla dayanamıorum tabi, ben de ligh peynirli salata yaptim onu yedim, aksama da belki light yogurt yerim, simdi callanetics zamani,

yani anlicağim mot a mot uymuorum meyve suyu günlerine, dier günlere de meyve olarak ara oğün eklicem, bu diyet listeleride genelde hep aynı zaten, sabah hafif kahvaltı, oglen salatalar yogurt filan aksama da izgara. olay bu aslında. yanında da bol bol su ve spor.

1 aydır yapcam hep erteliodum ama artik vazgecmek yok :))

bi kisi daha katilmis :) hos geldin mezzozzzzz

hep beraber zayiflioruzzz oleyyy :)

yok ya bozulmaz motivasyonum ama ben bi diyete tabii kalmayinca fast food yiyiorum simdi bi düzenim oldu spor filan , ama meyve suyuyla dayanamıorum tabi, ben de ligh peynirli salata yaptim onu yedim, aksama da belki light yogurt yerim, simdi callanetics zamani,

yani anlicağim mot a mot uymuorum meyve suyu günlerine, dier günlere de meyve olarak ara oğün eklicem, bu diyet listeleride genelde hep aynı zaten, sabah hafif kahvaltı, oglen salatalar yogurt filan aksama da izgara. olay bu aslında. yanında da bol bol su ve spor.

1 aydır yapcam hep erteliodum ama artik vazgecmek yok :))

bi kisi daha katilmis :) hos geldin mezzozzzzz

hep beraber zayiflioruzzz oleyyy :)

bendece aslında yenmesi gerekenler belli vücudumuza sadece meyve suyuyla eziyet etmemek lazım bence
hadi bakalım zayıflayalım beraber

bende bugün 1saat yürüdümm koşu bandında ama düne göre tempom düşüktüü
250 kalori yaktımhihoyyyt

hoşuma gitti bende başlıycam diğer diyetlerin hiç birini yapamadım ama bu iyi yarın aranızdayım

selam kızlarrrr

meyve suylu günlerim bitti, üstelik arada kaçamaklar da yaptım ( sağlıklı bi şekilde :)
veee sabah tartıldım hemen 1 kg gitmis muhtemelen giden su ama olsun motive ediyor.

akşama stepper ve callanetics e devam edicem.

3.gündeki kahvaltıya uydum, öğlende zeytinli salata ve 5 adet diyet bisküvi yedim, akşama mantarlı omlet yemicem enginar yapcamm, sonuçta enginar ın da kcal. si baya az ve faydali,

sabah kahvaltılarına peynirle 1 dilim ekmek yemeği düşünüorum sürekli olarak, yoksa düşer bayılırım valla :))

su an ii gidiorum sporu da aksatmıorum bu sefer olcak kızlar, hep beraberrr zayıflıcazzz bahar gelmedenn :)))

kızlar bende bugun basladım ama gozumun onunden yemekler gecıyooooooo sempatiksalakcinni

arkadaşlar bugün çok zorlandım ve biraz brokoli yedim yoğurtla ve üstelik bugün davetteydim çok zordu çok

yoğurtla brokoli nedir ya, ben de salata yemiştim, şu an 3. gündeyim, sporlarım bitti, tansiyonum düşmesin die light ayran içtim içine biraz tuz katıp, bence aradaki sebze-meyve vari kaçamaklar çok da önemli diildir, spor yapıldıktan sonra.

selam kızlarrrr

meyve suylu günlerim bitti, üstelik arada kaçamaklar da yaptım ( sağlıklı bi şekilde :)
veee sabah tartıldım hemen 1 kg gitmis muhtemelen giden su ama olsun motive ediyor.

akşama stepper ve callanetics e devam edicem.

3.gündeki kahvaltıya uydum, öğlende zeytinli salata ve 5 adet diyet bisküvi yedim, akşama mantarlı omlet yemicem enginar yapcamm, sonuçta enginar ın da kcal. si baya az ve faydali,

sabah kahvaltılarına peynirle 1 dilim ekmek yemeği düşünüorum sürekli olarak, yoksa düşer bayılırım valla :))

su an ii gidiorum sporu da aksatmıorum bu sefer olcak kızlar, hep beraberrr zayıflıcazzz bahar gelmedenn :)))
tebrikler su da olsa yinede iyidir cahilliğimi bağışlayın ama stepper ve callanetics nedir bi spor türümü?:uhm:

Evet diyeti tam anlamıyla yapmasamda
devam ediyorum
sabah kalvatımı yaptım ama arada elma yedim mmesela

ben de şimdi tavukla cok az salata yedim, oglen de enginarlı salata ve yogurt, onun disinda henuz bozmadim, sabahları da 1 dilim kepekli ekmek yiyorum bence gayet ii ve sağlıklı bi de meyve yesem bu soğuk havalarda c vitaminsiz kalmam :)

callanetics : baleye dayalı bi tür jimnastik-esneme ve sıkılaştırma programı. google a callanetics kadınlar kulübü yazarsan bi sürü sayfa ve detaylı acıklamalar bulabilirsin.

stepper : o da üzerine ciktiğin ve adım attığın bi tür alet, kadınlar kulübünde mevcut :) twist and shape gibi ama benimki twistsiz, yani dondurmesiz. internnette de daha ayrıntılı bulaiblirsin :) benim evde kosu bandını koycak yer yok die onu kullanıorum tabiiki kosu bandı kadar etkili diildir, yani cok kullanmadim henuz ama bakalım gorcez.

yoğurtla brokoli nedir ya, ben de salata yemiştim, şu an 3. gündeyim, sporlarım bitti, tansiyonum düşmesin die light ayran içtim içine biraz tuz katıp, bence aradaki sebze-meyve vari kaçamaklar çok da önemli diildir, spor yapıldıktan sonra.
İşte meselede o spor yapamıyorum bebeğim var yaramaz çok.

bugün kimseler uğramamış buraya herkes bıraktımı yoksa ?
ben devam ediyorum listeye tam uymasamda arada kaçamak yapsamda devam ediyorum bırakmayın kızlar hadi biraz motivasyon hihoyyyt

X