Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

:dance::
kzlar bişi itiraf diyorum 2 günlük meyve suyunda 2 dilim börek ve 3 4 adet mandalinayı mideye götrdüm ay aç aç dayanamadım bayılacaktım nerdeyse
umarım bu küçük kaçamak fazla etkilemez çünkü yedim diye bozmadım devam ediyorum

ehuehuehue:)) mandilanalar neysede börek güzel olmuş:KK70:
ohhh:):dance: neyse boşver bozmaaaaa azmettik yapıcaz ben u variline döndü kurbaa gibi cork cork su meyve suyu:KK70:sositososito yarın 2. günüm bozmıcam yapıcaz ya bugun gittim çok beğendiğim bi pantolon vardı 38 bedenıne baktım baktım dedım ki alacam senı az kaldı :)) napim böle motve ediyorum kendimilaelaelaelaelae

bende o şekilde kendimi motive ediyorum hatta kendimi 55 kilo olarak hayal ediyorum:KK70: kaçamak yapmama rağmen bugün devam ediyorum
2 dilim kepek ekmeğimi 2 dilim peynirimi dometesimi yedim yumurtaya yer kalmadı walla:KK70:
öğlen salata yerine 1 2tane galete yicem çünkü akşam çok erken yemek yiyoruz midemin patlamısını istemiyorum ayyy akşam brokoliii var çok sewiorum ya:KK70:kaydirigubbakcemile2

kıslar gayret edin başarıcaz 69,7 dim pazartesi sabahı bu sabah 67,6 geldim yani 4 günde 2,1 kilo üstelik reglm 6 gün gecikti ona rağmen

eveeeetttt bugün 3. günüm :) nihayet bişiler çiğneyebildim şu an kahvaltımı ypıorum kahvltı dediysem peynir almayı unutmuşum dün kepek ekmeğinin özerine bıçağın ucuyla labne beyniri koydum kokluyorum:))) dün akşam bira içtim sdece öle bozdum yanında 2 tane fıstık dışında hiç bişi yemedim bide regl oldumama bişi sölimmi göbeem gitti accık tabe mıde boş olunca içine çekio biliorum ama o bıle güzel bi duygu bakalım kaç kılo vercez lahana suyunuda yapıorum bu arada:))

holywood güselleri nerdesinizzzz
benim 1 haftalık sonucum 2,3 kilo gittiiiiiiiiii
üstelik cuma cumartesi çikolata ve dün akşam da kadayıf yedimm
bugün devaaaammmm

kızlar selam ben yazamadım kaç gündür çok kötü hasta oldum üşüttüm sanırım diyetide bozdum mecbur ama buna rağmen tam 2 kg gitmis 65 900 düm 63 500 geldim haftaya aynen devam yzarım yine öptümmzemuszemus

bn başlayalı iki gün oldu dün 1 litre meyve suyu içtim 4 bardak su onun haricinde hiç bişey yemedim bugün 2 dilim etimek yedim açlıığımı bastrsın diye çook pişmanım.( bana yardım edin

o kdr da önemli diil bence, ztn açlıktan başın dönünce gözün kararıo :))

benim de 6-7 kg vermem lazim, kilom 55 :KK43: bi türlü inemiorum şu 55ten.
bisi sorcam, hem çalışırken ve diyet yaparken nası spor yapıosunuz ya? benim eve gelince kolumu kaldırcak halim olmuo??

az kaldi, cuma gunu baslıorummm bu diyete, 40lı kilolara geri dönmek istiorummmmm :KK43:(

1.70 boyum, ama 2-3 sene öncesinde 48 dm o zmn superdim simdi popom ve basenlerim cok fenaa:KK43:(
takıntı oldu artık, bi de kg m cok olmadıı icin zor kg veriorm gr inemedm 55ten. off yaa

tamam ole coook kilolu bi insan diilim hatta normalim ama ben zayif halime geri donmek istiorum artik, masa başı iş, sabahlara kadar süren çizimler akabinde fast food! olcağı buydu. Eski pantolonlarıma yine girebilmek istiorummm!!!!

bir şey sormayı unttum kızlar bn hç su içemiorm siz bu meyve suyu günlerinde çok suu içiyormuydunuzz?

slm kızlar bende bu diyeti uygulamaya çalıştım kaç defa ama bir türlü başarılı olamadım ilk 2 gün meyve suyu sadece içilince zor oluyordu lütfen bana destek olun bende yapmak istiyorum

ay oku oku bayılıcam vallahi..hangi diyeti yapsam neyi içsem..vs..ama bu diyet de eğer ilk 2 günü atlatabilisem gayet iyi görünüyor..şu an yapan var mı bilmiyorum ama ben başlayabilirim

bu diyete bende başladımm bugünn çogu msjı okumaya çalıştımm
bakalım becere bilecekmiyimm
benimle birlikte başlamak isteyen bana eşlik edecek olan arkadaşlar yokmuuuuuu:lepi:

1saat boyunca koşu bandında tempolu yürüdüm
5km yol yürümüş oldum ve 264kalori harcadımm

şuan 2.bardak meyve suyumu içiyorum
5bardakkadarda su içtimmm
2günü atlatıyım dahada bişey istememm gerisi gelirr

heyyy!! ben de bugün bu diyete başladım, 1 lt portakal suyu içtim, öğleden sonra gözüm kaarardı ben de light küçük ton balığı yedim( yağını süzüp) şimdi de yeşil çay içiorum.

callanetics e başladım bugün, 2 saat avm'de olduğum için yürüyüş filan yapmadım artık o yarına.

bakalım işe gitmeden tamam da işe gidince nolcak:KK43:(

nese başarıcazzzz hep beraberr !!

bu arada mağazalarda yeni sezon ürünler filan çıkınca daha bi gaza geldim :))

X