Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bende başladım kızlar bugun 1.gunum bıtmek uzere :) gayet guzel gecıyor elma suyu ıctım sabah sımdıde nar,portakal,bır meyve daha sımdı unuttum :) onu ıcıyorm hıc acıkmadım herhalde 7 gun bununla gecırebılırım :) bu dıyetı yapıpda sonuc alan varmı

arkadaşlar ben yarın itibari ile
lahana çorbama dönüyorum
kendisi ile daha önce 67 kilodan 55 e düşmüştüm
bu soğuk havalarda gayet güzel oluyor tavsiye
ederim

Günaydın Herkese,

Bugün 2. günüm, meyve suyuna devam.
Plastic women, ben doğal meyve suyu da içiyorum, hazır olanlardan da bence farketmiyor.

günaydin ilk günü kazasiz belasiz atlattim bugün kahvalti etmeyi cok düsündüm ama tartida 1 kilo eksildigimi görünce vazgectim meyve suyuna devam :lepi: ayrica bende 100 de yüz meyve suylarindan iciyorm

bugun 2.gunum ıyı gıdıyor ben aksam katı meyve sıkacagı aldım sırf bu dıyet ıcın :) kendı meyve suyumu kendım yapıcam umaırm daha etkılı olur sporda yapıyorum dun call teyzemı yaptım bıde leslie ıle yurudum bırde mekık falan işe yarar ıns.hepımızınkı bu dıyetı yapıp sonuc alan warmı burda ? Sağlıklı zayıflamalar...

bugun 2.gunum ıyı gıdıyor ben aksam katı meyve sıkacagı aldım sırf bu dıyet ıcın :) kendı meyve suyumu kendım yapıcam umaırm daha etkılı olur sporda yapıyorum dun call teyzemı yaptım bıde leslie ıle yurudum bırde mekık falan işe yarar ıns.hepımızınkı bu dıyetı yapıp sonuc alan warmı burda ? Sağlıklı zayıflamalar...

canim masallah ben bu 2 gün spor yapamiyom halsizim cok ilk sayfalari okursan nam ve bebeto arkadasimiz cok güzel kilo verdiler digerlerini bilemiyorum hepsini okuyamadim

ya bide bu dil peyniri bildigimiz dilimlenmis kasar peyniri dimi türkiyedekiler nasil bilmiyorum ben yani bir dilimi kac gram burdakiler büyük oluyor biraz

ya bide bu dil peyniri bildigimiz dilimlenmis kasar peyniri dimi türkiyedekiler nasil bilmiyorum ben yani bir dilimi kac gram burdakiler büyük oluyor biraz

evet oyleymıs anneme sordum sımdı :) ben anlamamda peynırden hatta yemem kahvaltı alıskanlıgım olmadıgı ıcın :)

slm kzlar bu gün ilk günümdü hazır meyve suları mantıklı gelmedi katı meyvede sıkıp içmek lazım bide 2 tane mandalina yedim sanki tansiyonum düşüyor ama olsun yılmıycam devam başka kimler yapıyor bu dieti hasretim naptın? nasıl gidiyor öğlen s beden olmak isteyenler top. ne sana yazmıştım o arada çıktın sanırım çünki cevap vermedin hrs kolay gelsinn..

arladaşlar benim 2. günüm tartılmıyorum henüz bu arada 1 kaşık keten tohumu içiyorum hergün tansiyona yardımcı oluyo aklınızda bulunsun !!

light dil peynirini ben migrosta bulmuştum..diyet yapan arkadaşlar.heryerde olmuyor çünkü

Ben isveç diyetine başladım ama dün bıraktım bu diyet ondan daha kolay
ilk 2 günü atlattınız mı tamamdır ama ben 4.gün bozmuştum bu diyeti yaptığımdakaydirigubbakcemile

Merhaba arkadaşlar bende bu diyeti uyguluyorum 3. günüm bugün iyi gidiyor,9ay önce yapmıştım ben bu diyeti 1 haftada 4 kilo vermiştim 2. hafta sadece 1 kilo verebilmiştim sonra metobolizma yavaşlıyor veremiyosun,zaten benim vermek istediğim kilo da 4-5 kiloydu,ben bu diyetten çok memnun kaldım,hiçte öyle söylendiği gibi geri alınmıyor,ben biraz yemeyi abarttığım için aldım yoksa bayağı incelmiştim,şimdi yine veriyorum,bakalım ne olacak,herkese kolay gelsin

hollywoodcularr nerdesiniz yokmu yapan bu diyetiii???zemuszemus

faydasını görenler ve yapmakta olanlar toplaşalım hadiiiii.zemuszemuszemuszemus

2 günlük detoksum bugün son , yarın başlıyorum bu diyete..elma diyeti fayda vermedi bana...
:sinifsinif:sengözlerimebaksanab

X