Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar bu diyetle bugün 5.günüm 4kg vermişim sevindim ama bayılma noktasındaydım nerdeyse bugün o yüzden bozdum ama abartmadan az az yemeye devam etcem.herkese kolay gelsin...

kutlarim seni arkadasim ne cok kilo vermissin boyle masallh umarim saglik sorunun olmaz ben bu diyeti biara yapmistim gecen aydi sanirim bir haftada iki kilo verdim yuruyus ve sporuda aksatmadan ve harfiyen uymaya calismistim ama oyle zor veriyorumki nedense:çok üzgünüm:
hala diyetdeyim ama kendimce dikkat ederek devam ediyorum buralardan topladigim bilgilerle ilerliyorum istea.s
umarim herkes istedigi kiloya ulasira.s.turkbayragi

kızlar bu diyetle ilgili birşey soracağım ya verilen kilolar aynen geri geliyor hiç sağlıklı değil vesaire diyorlar
diyeti uygulayan arkadaşlar tekrar kilo aldınız mı acaba

kızlar bu diyetle ilgili birşey soracağım ya verilen kilolar aynen geri geliyor hiç sağlıklı değil vesaire diyorlar
diyeti uygulayan arkadaşlar tekrar kilo aldınız mı acaba

arkadaşım bunu her diyet topiğinde soyluyorlar ...
her diyette aynı konu aynı şey yok saglıksız yok geri alıosun bilmem ne ...
boşverin bildiginizden şaşmayın devam edin ...

merhaba( ben 14 yaşındayım ve 77 kiloyum. boyum 1.67 . pazartesi hollywood diyetine başlıycam. kaç yıldır kilolarla başım dertte ve bu sefer gerçekten azimliyim liseye gayet formda başlamak istiyorum. çok istekliyim ve bunu başaracağım. sizden isteğim bana küçük tüyolar vermeniz ve bu diyetin gerçekten kilo verdirip verdirmediğini söylemeniz. diyetisyene gitmeden kendi başıma halletmek istiyorum. çünkü en büyük amacım bana başaramazsın diyenleri şaşırtmak! bunu çok istiyorum... lütfen bana da yardım edin... kendinize iyi bakın <3

yaa bu diyetle kaybedılen su kaybı ve kaslar oluo yaptım ben kılo gıtmıo 2 gun ac kalmak demek vucut gerekn seylerı kaslardan alıo ve heryerde sarkma oluo

Arkadaşlar kusura bakmayın çok yoğundum, uğrayamadım.. Cenazemiz vardı da..
Biraz önce dayanamadım tartıldım.. Bugün 11. günüm.. Ve 6 kilom gitmiş.. O kadar mutluyum ki!
Artık üçlü basamaklarda değilim.. Nihayet ikili basamaklara geçtim..
Kilo çizelgemi de büyük bir mutlulukla değiştirdim..
ıyi ki destekleriniz ve sizler varsınız.. Çok teşekkür ediyorum herkese..

yaa bnde bugün başladım bu diyete ama olumsuz eleştirilerde olmuş yok sağlıksız yok kas ve su kaybı oluyor yağ kaybı olmuyor vücutta sarkmalar oluo çok çabuk fazlasıyla geri alınıyor die acaba gerçekten uygulayıp sonuç alanlar faydasını ya da zararlarını yazabilirler mi???

102 sayfayı da okumuş biri olarak yanlış hatırlamıyorsam 2 olumsuz yorum gördüm ben bu diyet hakkında.. Başladığım her diyeti 2. günde bırakan biri olduğum için, bu diyet hakkında yazılan herşeyi okuyup, ikna olduktan sonra başladım.. Henüz yolun başındayım ama 10 ila 20 kilo zayıflayan arkadaşlar hiçbir şekilde eksisini görmemiş bu diyetin.. Ben de henüz görmedim.. :)
Hala 6 kilo vermenin mutluluğunda kanat çırpıyorum valla ben.. O nedenle benim için süper bir diyet şuan.. :))

vücudu yıprandırıp yaşlandırıyor kilo alıp vermek.. helede böle ağır şok diyetler .... maazallah motoru yakarsınız...kendinmize merhamet edelim artık ya.. her duyduunuzu uygulamayalım bedenimize.. yazık günah..

kesınlıkleee ben denedım ewet kılo verdırıyorr dogrru ama en ufak bozmaya gerı alıyorsunuz vee ınanın kılodan deıl kaslarınızdan gdııo bu her turlu hastalşıga yol acabılır su cok tuketıldıgı ıcın ozellıkle 2 gun su kaybı o gıden kılolar ve 3.gun yemegınızı yedıgınızdee yıne artıyor ac kalınarak zayıflanmazz gunde 5 ogun ıle zayıflanırr

mrb kızlar..:)
ben aranıza yeni katıldım . bugun bu diyetle ilgili yorumları okudum genel olarak izlenimim iyi yarın başlamayı düşünüyorum szde tecrübelerinizle bana yardımcı olursanz sevinirim bi 10 kilo fln fazlam war:çok üzgünüm: 1 ayda bnlardan krtulmayı hedefliyorm umarm başarılı olurm.

kızlar bende yarın başlıyorum galiba kimse dayanamdı uzun zamandır yazan yok ((

beni yalnız bırakmayın yaaaaaaa

Slm kizlar,...
yeiniyim ama azimliyim:)
kisacasi su saate kadar tum yorumlari okudum ve kararimi verdim pazartesi basliyorum. ama motivasyona ihtiyacim olucak simdiden hissediyorum beni yanliz birakmazsaniz cok sevinirim....
Benim yaklasik 15 kilo fazlam var bunlari veremiyorum ustume yapistilar
basliycam ve kurtulcam bu fazlaliklardan artik cok biktim ayni seyleri giymektensenağlama:enbuyukkk:

Son düzenleme:
evet haftasonu başlayacaktım.ama haftasonu yegenımın dogumgunu vard8ı bozmamk ıçın bugun başladım meyve suyumu içmeye bende cok azımlıyım

evet ögleni de atlattım bıraz sıgarayı abarttım yemek yemeyınce okadar ama ıyıyım bu sefer başaracagım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…