Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ben 20 yaşındayım 155 cm boyum kilom ise 61 şimdi 3 hafta önce 65 kilo ile kelogsa başladım 61 oldum 60 olup hollywooda başlayıp 48 yada 50 ye düşmek istiyorum bebeto sizin verdiğiniz 18 kilo bana baya büyük cesaret verdi hatta nam hanım vardı toplamda 23 kiloya kadar verdiğinizi söylemişti.bende başlamak istiyorum bu hafta içi kelogsu bitirip ara vermeden başlamak istiyorum yardımlarınızı ve benimle birlikte başlamak isteyen arkadaşları tüm kalbimle bekliyorum

sevgiler..yerimsenibenvereliniortak

kızlar sabırsızlıkla bekliyorum benimle birlikte bu yola çıkmak isteyen yok mu ya

benim 2.haftam bu diyette..
geçen hafta 2,5kilo verdim. bakalım bu cuma sonuç ne cıkıcak.

ben 20 yaşındayım 155 cm boyum kilom ise 61 şimdi 3 hafta önce 65 kilo ile kelogsa başladım 61 oldum 60 olup hollywooda başlayıp 48 yada 50 ye düşmek istiyorum bebeto sizin verdiğiniz 18 kilo bana baya büyük cesaret verdi hatta nam hanım vardı toplamda 23 kiloya kadar verdiğinizi söylemişti.bende başlamak istiyorum bu hafta içi kelogsu bitirip ara vermeden başlamak istiyorum yardımlarınızı ve benimle birlikte başlamak isteyen arkadaşları tüm kalbimle bekliyorum

sevgiler..yerimsenibenvereliniortak

kelogsu nasıl yaptınız?
kaç öğün nasıl yediniz?

merhaba 123 bebeto ben 65 kıloyum 55 olmak ıstıyorumm bırısıne ınat yaptım oyuzdenn 1 aydaa verıp karsısınaa zayı gecmek ıstyrm bana yardımcı olurmusun motıvasyon olarak arkadaslar yapanlar kacar kılo verdı acaba ?:Saruboceq:

hamiş baslamadıysan beraber baslayabılrıız ben 65 kıloyum 55 olmak ıstyrm sen?

merhabar, ben bu diyete dün başladım. ve bu sabah tartıldığımda 1 kilo gitmişti bile, inanamadım. umarım böyle gider. tatile gidicem, gitmeden vermeliiym. aslında bunlar hep doğumdan sonra aldığım kilolar. doğum yaptıktan sonra bile kilom daha azdı. ama bu sefer kararlıyım vericem. 10 kilo vermem lazım. elit28 istersen haftaya beraber tekrar başlayalım, ben 2-3 hafta devam etmeyi planlıyorum...

merhabar, ben bu diyete dün başladım. Ve bu sabah tartıldığımda 1 kilo gitmişti bile, inanamadım. Umarım böyle gider. Tatile gidicem, gitmeden vermeliiym. Aslında bunlar hep doğumdan sonra aldığım kilolar. Doğum yaptıktan sonra bile kilom daha azdı. Ama bu sefer kararlıyım vericem. 10 kilo vermem lazım. Elit28 istersen haftaya beraber tekrar başlayalım, ben 2-3 hafta devam etmeyi planlıyorum...
valla cok ıyı olur yaa bende zaten bu hafta deıldee pazartesı baslamayı dÜŞÜnÜodum sınavlarım var beraber baslayalım.sen kac kılosun kac olmak ıstıyosun serpılahu

ben 58 kiloyum ve mümkün olursa 48 e kadar düşmek istiyorum. kilo az gelebilir ama boyum kısa. 48 hamile kaldığım kiloydu. ama en kötü ihtimal 50 olmak istiyorum.

TMM BASLAYALIM BERABER BANA uyar aslında ben yarın baslamak ıstıyorum ama:kedi:

yaa sımdı bu dıyet 1.gun 2.gun fılan yaa ben pazara kdr 5.gune kdr uygulucam 5.gunden tekrar 1.gune donsemm bıse olurmukıı

valla hiçbir fikrim yok. ama bence tam uygula ya, sonra metabolizma yavaslıyo falan, hiç veremiyosun...

yaa metobolızmam bu yastaa kotulesmeye baaslarmıkıı daha 19 yasıma gırcem yaa ben aldım meyv e sularını sımdı yarın baslıcam ıste 2 gun bıse yemesem zaten obur gunlerkıı yemekler gayet ıı ama onemlı olan şu2gunde

kaç kilo fazlan var? diyet için erkenmis bence ya. baslayacaksan da, söyle söyleyeyim, iki gün sandığın kadar zor olmuyor, inan canın birşey yemek istemiyo bile. ben meyve suyunu bile cok içmedim. ama bol bol su içtim. bakalımn daha 2. gün, yarın sabah tekrar tartılıcam, umarım gitmiştir 1 kilo daha.

10 kilo fazlam var 65 kıloyum ole aksamları yeemdım cok su ıctım her aksam yuryrm ben ole kafama gore bı dıyet yptım 3 bucuk kılo verdım ama ben hızlı vermek ıstyrm bu diyete baslıcam bıde ben her aksam yuruyrm ne kdr zmanda verrım acaba:S

dun mu baslamıstın sen nasıl gectı gunun acıktıgında meyva suyu senı tok tutuyormu gece uyunmaskı acta yaa:KK43:

X