Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaslar bu pazartesi bu diyete başlıyorum ve 1 ay süreyle aralarda 1 gün mola vererek yapacağımm bakalımm ne sonuç alacağım vermek istediğim 12 kilo var..ver al ver al yalama oldum artık bu sefer tamamen vermeliyimmmm

ya bişi sorucam içtiğimiz meyve suyunun şeker içermemesi gerekmiyor mu? ama bu meyve sularında şeker var diyet yalan mı oluyor o zaman :S ki şeker daha çok acıktırır di mi?
bir de arada küçük kaçamaklar da diyeti bozar mı ki :eek: daha bugün başlayabildim diyete veaz önce dayanamadım bir parça ekmek ve zeytin yedim:eek:

ya bişi sorucam içtiğimiz meyve suyunun şeker içermemesi gerekmiyor mu? ama bu meyve sularında şeker var diyet yalan mı oluyor o zaman :S ki şeker daha çok acıktırır di mi?
bir de arada küçük kaçamaklar da diyeti bozar mı ki :eek: daha bugün başlayabildim diyete veaz önce dayanamadım bir parça ekmek ve zeytin yedim:eek:

arkadasımm o k adardan bişi olmaz ama yine kaçamak yapmamayaa çalış:) meyve suyuna gelince yaa taze sıkılmış yada %100 olunca bir sorun oolmuyor ama hazırlar bu diyete pek uygun değil umarım yardımcı olabildimm :nazar:

arkadasımm o k adardan bişi olmaz ama yine kaçamak yapmamayaa çalış:) meyve suyuna gelince yaa taze sıkılmış yada %100 olunca bir sorun oolmuyor ama hazırlar bu diyete pek uygun değil umarım yardımcı olabildimm :nazar:

teşekkür ederim canıma.s.
benim diyet yalan oldu o zaman normal meyve suyu içtim ben:kedi::sm_confused:

yarın annem ve ben bu diyete başlıyoruzz bakalımm hayırlısıı hafta haftaa yazacağızz size:)

haftasonundan beri kopmustum, ama bugün tekrar kendimi hollywood diyetine verecegim, nede olsa iki kilo verdim bu diyetle. Yavas ilerliyor ama saglikli en azindan.

cuma günüde bir tartilirim :KK66:

herkese saglikli diyetler :enbuyukkk:

huuu millet, biraktiniz mi diyeti, yazan olmamis hic kac gündür. Ben bugün tekrar basladim, bu sefer dayanmaliyim cumartesiye kadar. Her seferinde diyetin disina ciktigim icin hic güzel kilo veremedim. hadi birbirimize moral verelim, kilolardan kurtulalim artik :eek:

huuu millet, biraktiniz mi diyeti, yazan olmamis hic kac gündür. Ben bugün tekrar basladim, bu sefer dayanmaliyim cumartesiye kadar. Her seferinde diyetin disina ciktigim icin hic güzel kilo veremedim. hadi birbirimize moral verelim, kilolardan kurtulalim artik :eek:

slm alcea evet pek fazla yazan olmuyo son günlerde ben hergün takip ediyorum bu topigide ama bi türlü cesaret edip başlayamadım
beraber yapalımmı nedersin yarın başlıcam bende birbirimize destek oluruz hem vereliniortak

slm alcea evet pek fazla yazan olmuyo son günlerde ben hergün takip ediyorum bu topigide ama bi türlü cesaret edip başlayamadım
beraber yapalımmı nedersin yarın başlıcam bende birbirimize destek oluruz hem vereliniortak

evet süper olur, ben dün bütün gün meyve suyu ictim, aksam eve gelince ufak bir dilim esmer ekmek yedim. olmamasi gerekiyordu gerci ama napiim cok halsiz düstüm :) bugünde meyve suyuna devam. tüm hafta azimle yapalim, ne dersin? yapisti ya bu kilolarrrrr öfff kafamçokkarıştı

Of yaa artık bel mel bişey kalmadı bende :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: çok mutsuzummm kesinlikle kilo vermem lazım evleneli 5 ay oldu 10 kg almışımmm pes yaaa

Of yaa artık bel mel bişey kalmadı bende :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: çok mutsuzummm kesinlikle kilo vermem lazım evleneli 5 ay oldu 10 kg almışımmm pes yaaa

evet aynen, evleneli daha bi sene olmadi, nasil bu kadar kilo aldigima sasiriyorum, acaba istedigimizi yapip yedigimiz icin mi aliyoruz, yoksa is, ev ve es, hareketlilik cok var yani önceye göre. bende dana gibi oldum :KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

evet süper olur, ben dün bütün gün meyve suyu ictim, aksam eve gelince ufak bir dilim esmer ekmek yedim. olmamasi gerekiyordu gerci ama napiim cok halsiz düstüm :) bugünde meyve suyuna devam. tüm hafta azimle yapalim, ne dersin? yapisti ya bu kilolarrrrr öfff kafamçokkarıştı

ben de dün akşam 1 dilim ekmek ve 2 kaşık zeytinyağlı faulye yedim
oda annem kızdığı için tek kaçamagım olmuş oldu buıgün meyve suyuma devam ediyorum umarım sonuç iyi olur.
senin kilon benim idael kilom nerdeyesedelikafadulden

ben de yarın başlıyorum bugün basküle çııktım şook şokk. 12 kilo almışım. ah bu kilolar. yarın sabah kalkıp yürüşüye gidiyorum. yürüyüş şart.. hadi bakalım.. arkadaşlar..

merabalar arkadaslar..ben bu diyeti gecen sene uygulamıstım gercekten işe yarıyor..simdi tekrar yamayı düşünüyorumm ama cesarete ihtiyacım var vereliniortak meyvesularımızla mutlu ve ince olup kurtulalım su kilolardan artık..:içelim: hollywood starları yapıosa bi bildikleri vardırr heralde :nazar: herkese cok cok incelikler opuyorumnanaktan yazalım hep birbirimizi morallayelim kolay gelsin herkeseee :eek:

arkadaslarr size bi egzersiz önereceğiimm video.google.com.tr adresine girip arama kutucuğuna zumba power yazın 52 dklık bi egzersiz videosu çıkıyo gerçekten çok iyi çalıştıran bi egzersiz nacizane bi tavsiye

ya kızlar ben bunu bir ara yaptım 4 günde 400 gr verdim ki bu benim için mükemmeldi ama okulda daha kolaydı şimdi sabah kalkıp meyvesuyu içemiyorum neden bilmiyorum ama evde yapamıyorum :/
ayrıca egzersizede bakıyorum canım yapıcam :KK66:

bence meyve suyunun içinde ne kadar kalori olduğuda önemli ben baktım 22kalorilik olanda var 1l de.birde 1 l de 68 kalori olanda var :KK70:D takıntı haline geldi aldığım her yiyeceğin kalorisine bakıp öyle alıyorum birde tabii ki yağ oranına :)

X