Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

kelogsu nasıl yaptınız?
kaç öğün nasıl yediniz?

meraba cocostar ben kelogsu sabah akşam birer kase olarak tükettim hani 2 öğün 2kase 2 hafta diyor ya yerimseniben öğlenleri de domates salatalık peynir yiyorum halende devam ediyorum staj yapıyorum ona yürüyerek gidip geliyorum yani günde 45dk- 1 saat yürümüş oluyorum öyle yani şimdi kelogs paketinin bitmesini bekliyorum hemen başlayacam bu diyeteşutarafagitti

bu arada öğlenleri 2 dilim de çavdar yeda kemekli ekmek yedim o olmadığı zaman 1 paket ülker altınbaşak kepekli bisküviyle birlikte yiyorum ayrıca günde en az 8 bardak ta su içtim

hamiş baslamadıysan beraber baslayabılrıız ben 65 kıloyum 55 olmak ıstyrm sen?

elif başlamadım canım daha bende isterim seninle başlamayı yarıdan sonra başlayalım olurmu?kaydirigubbakcemile5

canım ayrıca ben 50 yada 48 olmak istiyorum

ya kızlar ben kimseyi bulamıyorum burda bi türlü şimdi stajda olduğum için akşam 6 dan sonra eve gelip girebiliyorum ancak nete ya bu arada elit demin elif yazmışım ben :kedi:pardon inşallah buluruz birbirimizi öptüm herkesin ideal kilosuna kavuşmasını dilerim

sevgiler:enbuyukkk: tabiki en büyük kadınlar kulbüttthh:teytey:

ya kızlar ben kimseyi bulamıyorum burda bi türlü şimdi stajda olduğum için akşam 6 dan sonra eve gelip girebiliyorum ancak nete ya bu arada elit demin elif yazmışım ben :kedi:pardon inşallah buluruz birbirimizi öptüm herkesin ideal kilosuna kavuşmasını dilerim

sevgiler:enbuyukkk: tabiki en büyük kadınlar kulbüttthh:teytey:

hamiş ben burdayımm ya yarın baslamayı dusunuyorum ben meyve sularını tokladım:KK70:

ben 61 kiloyum su anda 50 olmak istiyorum canım ya bi iki öğünlük kelogsum kaldı yarın biter ertesi gün başlayayım diyorum canım ya 10 kilom var işte vermem gereken sen gittin sanırım bu arada ben genelde akşam altıdan sonra geliyorum bahsetmiştim staj yapıyorum diye ondan canım
neyse hoşçakal ama birlikte başlayalım ya..vereliniortak

tmm cnm ben yarın baslıyorum sende yarın baslaa benımde 10 kılo vermem lazım 3 hafta yapcaz yanı ıkımnızde yarın baslıyoruz ve kıloları verıyrz:)

yaa acaba meyve suyu ve su varya bu 2 gunde bunların yanındaa ayrıcaa karpuz veya salatalık yıyebılırmıyızz yardımcı olun:ecrin_bebek:

kızlarrr, benim 3. günüm bugun. sabah tartıldım 1.5 kilo gitmiş. şimdi kahvaltımı yapıcam, iki gündr meyve suyundan gına geldi. bakalım inşallah işe yarar ve bu hızla gider kilolar.

bende suan basladm tartıldım 65 kıloyum 65 le basladım bakalım kac olcam uyandım limonlu ılık su ıctım bu çok iyi gelıo zayıflarken ben bunu 1 aydır ıcıyrm her kalktıgımda :)

hamiş bugun 1.günüm sabah kalktım 65 dim oglen denıe gttım aksam yuruyus yaptım 63.8 kıloyum suan ama karpuz yıyrm bıse olurmukı

hamiş bugun 1.günüm sabah kalktım 65 dim oglen denıe gttım aksam yuruyus yaptım 63.8 kıloyum suan ama karpuz yıyrm bıse olurmukı

elit bilgisayarımda sorun vardı şimdi girebildim nete bende yarın başlıyorum hiçbirşey yememek gerek ilk 2 gün biliyorsun yani istediğimiz forma kavuşmak için eksiksiz uymamız lazım bu diyete yeme o yüzden bence :eek:lmaz:kendine iyi bak canımyerimseniben

kızlar merhaba bugün başladım ben hiç zorlanmadım acıkmadım da sizlere gelişmelerden sürekli haberdar edecem kararsız kalmayın kilolar gidecek allahın izniyle

esen kalın..yerimseniben

hamiş dun bozdum ama bugun hıc bozmadımm bıkere sakız yuttum okdar:) sırf meyve suyu su bı tanede ayran ıctımm onemlı olan hep sıvı olması zaten... hıc zorlanmadım acıkınca baska seylerle ugrastım vee bugunde bıttı :)

bugun 3.gunum 1.gun sonunda bozmama ragmencokacimcoook 1 kılo verdımm aman nazar degmesın:):CüvCüv:

benimde 2. günüm ilk gün bi şeftali iki üç kaşıkta pilav ve türlü yedim:ecrin_bebek:hemde acıkmadan şeytan dürttü herhalde ama bugün hiç bişey yemedim sadece meyve suyumu içtim bundan sonrada böyle olacak yarın sabah tartılıyorum öptüm kızlar:teytey:

ya kimse bu diyeti yapmıyor artık galiba benden başka kimse yazmıyor bende yazmaycam:a015: küstüm işte

X