Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ya kimse bu diyeti yapmıyor artık galiba benden başka kimse yazmıyor bende yazmaycam:a015: küstüm işte

canım kac kılo verdın bugun 3.gunun senın ben bıse anlamadım yaa dıyetı tamamen bozmama ragmen 4.gunde 2 bucuk kılo verdım hemdee yyrm yanıı sadece yuryus yapıorm kafamçokkarıştı qama pzrtesı tamamen baslıyrm kesın acaba 7 gun boyunca sırf ıcıceklerle dursam kılo verebılırmıyımopuyorumnanaktan

selam arkadaslar yarin bende basliyorum
aslinda ben hep diyetdeyim de bi diyete bagli degildimkaydirigubbakcemile3

benimde 2. günüm ilk gün bi şeftali iki üç kaşıkta pilav ve türlü yedim:ecrin_bebek:hemde acıkmadan şeytan dürttü herhalde ama bugün hiç bişey yemedim sadece meyve suyumu içtim bundan sonrada böyle olacak yarın sabah tartılıyorum öptüm kızlar:teytey:

meyve suyu gününde hiç bişiy yememeniz gerekiyo canlarım. sadece meyve suyu içmelisiniz. eğer bişiy yerseniz vucut onu direkt yağa çeviriyor depoluyor.

hic bozmadan devam ediyorum simdilik iyiyim desemde aslinda cok acimkaydirigubbakcemile3 uyusam barimirmirmirmir
nasil olsa yuruyusumude yaptim ah bide esime yemek yapmasi olmasa kafamçokkarıştı
korkmayin korkmayin bozmam kararim kesin:Saruboceq: bende zayiflayip bidahada hic kilo almiycamsositososito

dunu basariyla atlattim bugun ikinci gunum:lepi:
benden baska kimse yokmu bu diyeti uygulayan herkes biraktimi yada bitirdimifisfisfis

yaa bu dıyet ılk ıkı gun ac kalmaya degmıoo 2 gunde verıosunn 1 2 kılo sonraa en ufak yemekte verdıklerını gerı alıosun ben bıse anlamadım 2 gun uyguladım 2 kılo verdım 3.gun yemek yedım verdıklerı gıbı 2 kıloyu gerı aldım

bugun ucuncu gunum bende 1 kilo verdim ama midem kuculdumu ne oldu kahvaltida yeneceklerin yarisini yiyemeden doydum yumurtaya dokunmadim bile
elit28 sen ikinci gunden sonra diyete uymadinmi yoksa diyet listesindekileri yiyerekmi kilo aldinfisfisfis
ben duzenli olarak kosar adimlarla 3km yuruyus yapiyorum her sabah ve mekik cekiyorum bu hafta bakalim ne kadar vercem ise yararsa hep devam ederim:1rolleyes:

bugun dorduncu gunum inceldigimi esim bile fark etti bu diyet cok guzel kilo verdiriyo ustelik ac kalmadan:lepi:

anam kiz sen bu diyetemi basladin
masallah hemen kilo vermisinya
demek inceldin ha
tam tamina diyeti uygulayabiliyomusun
bende daha once bu diyeti denicektimde geri kaldi
sen memenunmusun peki
ya sonradan az bi kacamakla alirsan ,bide boyle diyetlerin o korkusu var

ben 60 kg ye düştüm ama kendi çabamla bu diyette kimse destek olmadı bıraktım bende iki hafta boyunca 61 de takıldım ne aldım ne verdim ama bugün 1 kilo vermiş olarak buldum kendimi mutluyum:teytey:

bugun dorduncu gunum harfiyen uydum diyebilirim ilk iki gun sifir seker portakal suyu ve su ictim dun ve bugunde diyet listesine aynen uydum kucuk ayrintilar disindasırnaşık şey
dun yumurtayi yememisdim kahvaltida ama ikindin bir dilim karpuz yemisdim
gozle gorulur bi incelme var diyete devam edicem yalniz biraz once esime cay keyfinde eslik edicem diye bi bardak form cayi ve ince bi dilim kek yedim ama cokda onemli degil mekikle telafi ederim aldigim kaloriyikaydirigubbakcemile3
tuzu hic kullanmiyorum
diyet sonrasi alirmiyim bilmem ama dikkat ederim sende yap istiyosan bence ise yariyo:hooray:

Son düzenleme:
:hooray:tebrik ederimHamis simdiye dek 5kilo vermissin onceki 4kiloyu bu diyetlemi vermisdin arka sayfalara bakmadimda

Son düzenleme:
hamiss simdi okudum daha onceki yazilarini bu arada hamiss yazinca hamile gulumseme cikiyokaydirigubbakcemile3 kusura bakma

aslinda gecen hafta yapicaktim ,herkes dedi tek yonlu diyet yapma etme, bu hafta ne oldu yine veremedim
aceba pazartesiden itibaren bendemi baslasam
benimde tabi hepsine uymam gerekli
artik bu rejim diyet beynim yoruldu valla

hamiss simdi okudum daha onceki yazilarini bu arada hamiss yazinca hamile gulumseme cikiyokaydirigubbakcemile3 kusura bakma

önemli değil canım ama hamile deyince bozulmadım desem yalan olur yok ben 4 kilo
k flakes le 2 haftada verdim o son bi kilo yu da 2 haftada zor verdim bünye ilk haftalarda verip sonra duruyomuş ya benimde öyle oldu hrhalde 1 kilo yu kendi çabalarımla verdim :lepi: bu diyeti yaptım iki gün ama bozdum bu topiğe kimse yazmıyordu bıraktım yani 1 ayda 5 kilo verdim tatile gidecem orda da devam edecem dikkatli olmaya bol bol yüzecem gelincer belki yaparım tekrar hollywood u
hoşçakalın

yani 20 yaşında ve üniv öğrencisi olup ta hamile diye hitap edilmek moral bozucuydu neyse amakaydirigubbakcemile5yerimseniben

yani 20 yaşında ve üniv öğrencisi olup ta hamile diye hitap edilmek moral bozucuydu neyse amakaydirigubbakcemile5yerimseniben

ay sen beni gercekten yanlis anlamamissin ben sanahamile yazmadimhamis yazinca kendiligindenhamile yazisi cikiyo hanihamile smail varya ondan kaynaklaniyo ben dogru yazdim aslinda:eek:
simdi niye cikmadi dersen bitisik yazdim da ondan istersen kendin de dene hamisyaz bak gor nasil cikacak:)

X