Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

alcea kaç gündür yapıyorsun arkadasımm bi tartılıpp yaz da bizedee şevkk gelsinn çok istiyorum başlamak ama bi türlü cesaretimi toplayamadımmafoldumben

Merhabaa,ben bugün başladım bu diyete ama bir bardak meyve suyunu anca bitirebildim..su ile geçirdim günü. portakal suyu iştahımı kapadı -_- acaba meyve suyu yerine ayran içsem bir şey farkeder mi? meyve suyu pek sevdigim bir şey degilmiş tek başına,içemiyorum :) ve hiç bir şey içmeden de günü kapamak istemiyorum..

bu diyeti uzun süre yapan arkadasalr hic araliksizmi devam ettini acaba ara verdiyseniz kac günlük ara verdiniz bilgilenririmisiniz lütfen

evet kızlar yapanlar sölesin lütfen bide meyve suyunu günde ne kadar tükettiniz yazarsanız sevinirim.. bende yarın başlamayı düşünüyorum..

slm arkadaslar..bu loss ticker ları nasıl alıyoruz hani her mesajın altında istedigimiz kiloya ulasma çizelgesini gosteren sey..tşk şimdideennnbuyrunnnnnnnnn

ooooooooooooooo tebrikk tebtikkkkkkk darısıı başımaaa yaaa neler yaptın spor olarakkalkisalkisalkis

günde yarım saat koşu-yarım saat yürüyüş..
60x6 kolların arkasını çalıştıran alet
60x6 iç bacak
125 mekik
200 yanlara esneme
100 twist

bunları yaptım cnm.. hergün değil ama haftada 4-5 gün yaptım.

kızlar meyve suyunu stokladım dolaba, cesaretimi topladım yarın başlıyorum, yazılanları okuyunca iyice motive oldum. ışe gideceğim bakalım nasıl geçecek.

ilk günümün çoğu geride kaldı hiç acıkmadım bakalım yatana kadar nasıl gidecek.
1 litre kayısı elma karışık meyve suyu içtim. Ama su az içtim şimdi telafi edeceğim.

merhaba canlarım uzun zamandır bu topingime girmiyordum niyemi açıkcası hamileyim o yüzden. :) sütten kestigimde bebegimi inşallah tekrar başlıcam diyete.

bu diyetle verilen kilolar geri alınıyor mu?
ben bunu öğrenmek istedim açıkçası

dün başlamıştım sabah 60.5 tum bu sabah 59.5 tum şişlerim gittim bundan sonra ortaya çıkar kilo verip veremeyeceğim.

oo melisciğim diyet tam gaz negüzel acaba bende yapsammı diye düşünüyorum düşünmüyor değilim yani kızda yokken rahat rahat yaparım arkadaşlar umarım hepiniz istediğiniz kiloya inersiniz

yap hayatım ilk 2 gün sadece meyve suyu içiliyor ama inanılmaz tok tutuyor ben hiç acıkmadım dün.

teşekkür ederim canım arkadaşlar somuş verilen kilolar tekrar alınıyormu diye. dikkat edilmesi gerekiyor tabiki geri alınır ama nasıl kilolar gitdi diye homidi gırtlaga dönerseniz zamanla tekrar alınır. ama ben almamştım dikkat ediyordum ama şimdi baya aldım :)

X