Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Üzüldüm valla sen okadar sıkıntı çek ver hop diye geri gelsin bütün diyetlermi böle anlamadımki neye başlamak için heves etsem sonu böyle çıkıyo . :1shok: Ben düşünüyordum canım ama bu durumda vazgeçtim :1no2: Bir nam arkadaşımız memnun bu diyetten anladığım kadarıyla

canım ben bu diyeti 5 kilo verdim 1 ay oldu hala almadım ama her diyet sonrasında olduğu gibi verilen kiloları almamak en öneli olanı,yani ben de bu diyetten cooooooooooooook memnun kaldım:dance:

offffff ya ben dün başlıym dedim akşama doğru başım döndü gözüm karardı bozdum diyeti ancak bir saat sonra kendime gelebildim. aslında diyette iradeliyimdir 63 kiloyum boyum 1.63 sadece 4 kilo vermek istiyodum.8 aylık bebeğim var çok yoruyor beni acaba ondan mı anlamadım hala emziriyorum

Sene cnm emzırıyorsan bence bu dıyetı yapma bırden bukadar yedıklerını azaltırsan sÜtÜn falan kesılır allah korusun bebegın sÜtten kesılene kadar bekle derım buarada ekmek ve hamur ıŞlerını azalt bence

Sene cnm emzİrİyorsan bence bu dİyetİ yapma bİrden bukadar yedİklerİnİ azaltırsan sÜtÜn falan kesİlİr allah korusun bebegİn sÜtten kesİlene kadar bekle derİm buarada ekmek ve hamur İŞlerİnİ azalt bence

ilgin için çok teşekkürle. sütüm en başından beri çok azdı mama destekli besledim bebeğimi şimdide yok denecek kadar az o nedenle yapıym demiştim.

yarın başlayacak olan varmı bu diyete,beraber başlayalım ? böylelikle motivasyonumuz artar, birbirmizide desteklemiş oluruz ..kaydirigubbakcemile3

seda26 canım ben yarın başlamak istiyorum ama araya hafta sonu giriyor haftasonları ben biraz zorlanıyorum.hem ızgara balık yemek vb. var ya onları harfiyen yerine getirmek zorundamıyız? kendimize göre ayarlayabilir miyiz acaba??birbirimize destek olsak çok iyi olur.

seda26 canım ben yarın başlamak istiyorum ama araya hafta sonu giriyor haftasonları ben biraz zorlanıyorum.hem ızgara balık yemek vb. var ya onları harfiyen yerine getirmek zorundamıyız? kendimize göre ayarlayabilir miyiz acaba??birbirimize destek olsak çok iyi olur.

aslında haftasonu bende zorlanıyorum ..gezmeydi tozmaydı derken yerine gelmiyor hiçbirşey..:KK43: bu sefer kafama koydum ama motivasyona ihtiyacım var..biraz destek şart yani:1rolleyes: ızgara yerine haşlama yada buğulama olabilir sanırım..bu yöntemlerde en az ızgara kadar sağlıklı sonuçta..biraz deneyimli olan arkadaşlar bize bu konuda yardımcı olursa çok sevineceğim ..:Saruboceq:

sedacım başlayalım o zamn..ben daha baştan kaytardım galiba delikafadulden elimden geldiğince uymaya çalışırım..hegün yazışırız burdan..o gün neler yaptığımızı anlatırız..bir de şunu söyliyim soğan suyu diyeti yapanların sayfasını da inceledim onu da öneriyorlar..acaba ikisini bir mi yapsak?kaydirigubbakcemile5

sedacım başlayalım o zamn..ben daha baştan kaytardım galiba delikafadulden elimden geldiğince uymaya çalışırım..hegün yazışırız burdan..o gün neler yaptığımızı anlatırız..bir de şunu söyliyim soğan suyu diyeti yapanların sayfasını da inceledim onu da öneriyorlar..acaba ikisini bir mi yapsak?kaydirigubbakcemile5

o diyete bi bakarım ama ikisini birarada yapıp metabolizmayı perte çıkartmayalım bence :)) ilk hafta bunu deneyelim ikinci hafta onu yaparız.bu diyet nasılsa haftalık yapılıyor ve diyet değişimiyle metabolizma rutinlikten kurtulmuş olur hem..o yüzden diğer hafta aynı diyeti uygulayıp metabolizmamızı yavaşlatmak yerine uyanık tutarız :dance: ne dersin ? yerimseniben ayrıca ben bgn bu diyete başladım sendende güzel haberler bekliyorum.kaydirigubbakcemile5.haydi bakalım inşallah veririz şu kiloları :Saruboceq:

seda ben de bugün başladım gibi ama okulda çok kötü oldum yorulunca tansiyonum düştü iki tane bisküvi yemek zorunda kaldım ama başka bişey yok...seninki nasıl gitti?? ben bir aydır diyet yapıyorum ama yine de alışamadım açlığakaydirigubbakcemile3

bende başladım canım benim =) ve tansiyonum yerlerde gezio sanırım..:KK43: bişi yemedim sadece sıvı tüketiyorum işte .. ama dayanabilecekmiyim bilmiyorum..:KK43: dayanmak zorundayıııııııııııııııııııızzzzzkaydirigubbakcemile2

evet canım yaaa yarın daha dikkatli oolacağım ...evde olsam dayanacağım ama okul olunca dayanamadım ilk gün olur o kadar dimifisfisfis yarın meyve suyuna devam..bırakmak yok..yemekleri lop lop yutarken iyi oluyordu..sıkalım acık boğazıve tabiki spor:dance: yapıyomusun bişeyler?? ben sabahları ebru şallı var ya biraz ondan biraz kafadan yapıyorum bişiler

bu arada son bişi dicem..lahana yağı kullanıyor musun? ben geçen hafta almıştım 4 gündür yapıyorum işe yarıyor gibi tavsiye ederim..tabi daha erken ama yine de denemeye değer

evet spor çok gerekli..ama şu ikigün enerjimi kendime saklamayı düşünürorum diğer günler başlıcam..kaydirigubbakcemile3.ya ben 64 kiloyum boyum 168 ..tartıda 50 liili kiloları görsem gerisi gelicek gibi ama aaahh bi görsem =) lahana yağı..onu sürüyormusun ??

evet incelmesini istediğin yere sürüyorsun folyoyla sarıyorsun bi güzel ter atıyorsun tabi sporla daha iyi sonuç alınıyormuş..bana biraz faydası oldu gibi geliyor. bende 1.60 boyunda 57 kiloyum 50 olmak istiyorum..bakalım olabilecek miyiz...inşallah olur yaa...zayıflayanların bizden ne fazlası var sanki başarırız inallahh:Saruboceq:

yarın gidip hemen alıyoruuuum =)) ayrıca sandoloz sakızı diyorlar onu denedinmi canım ?

yok canım onu da okudum ama denemedim..o bana çok da çekici gellmedi.zaten sitedeki bütün zayıflama başlıklarına girip bakıyorum da bu aralar çıldırdım böyledelikafadulden nasıl geçti bugün?

bgn biraz kaytardım :KK43: akşama doğru bi tane grissini yedim ..çok tansiyonum düşüyor ama gayret etmeliyim =( senin nasıldı ?

bu arada ben onuda denesemmi diyorum ? iştahı kesiyormuş diyorlar canım..ama şu lahana yağını deneyeceğim hemen yarın hemde :sm_cool:

kızlar mrb.bişey sormak istiorum bn =) ben de başlamayı düşünüorum bu diyete ama azcık değişiklik yapayım diorum.mesela öğlenleri yoğurtla salata yesem olur mu? akşamları dert etmiyorum bi şekilde geçiştiririm ama öğlenleri okuldayım zor oluyo.

X