Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ya kızlar ben ilk hafra 4 kilo verdim 2. hafta hiç vermedim,bende 3. haftaya baslamadan ara verdim,yediklerimi biraz daha arttırarak 1 hafta kilomu koruyucam ve önümüzdeki hafta yeniden baslıycam,niye veremedim anlamadım harfiyen de uyguladım,bakalım bide böleeeeeeee denicem

evet yaaa 7. günümden sonra gram veremedim ben de :uhm:

Slm kızlar bende bu diyete başlıcam yarın okudkca biheves qeldi anlatamam ...Şimdiden sonucları qörmek için sabırszlanıorm sizlere haber veririm

merhaba hanımlar nasılsınız. umarım diyetiniz iyi gidiyordur bir selam verem dedim artık bu sitelere pek ugramıyorum genelde hamişlerle takılıyoum :) kolay gelsin

evet bugün yeniden basladım hala 62 kiloyum umarım bu hafta veririm verirsem artık korumaya geçeceğim kilomu,:dance:

bugün 3. günüm 1 kilo vermişim 61 oldum

heyyyyyyyyyyyyyyyy kızlar nerelerdesiniz? Kimsenin sesi çıkmıyo yoksa bıraktıkmı diyetleri:1no2::1no2::1no2:

merhaba hanımlar nasılsınız. umarım diyetiniz iyi gidiyordur bir selam verem dedim artık bu sitelere pek ugramıyorum genelde hamişlerle takılıyoum :) kolay gelsin
8 AY SONRA BURALAR UĞRARSIN EEEE HAMİLELİKDE ALDIĞIN KİLOLARI VERMEK İÇİNyerimseniben
bugün 3. günüm 1 kilo vermişim 61 oldum

heyyyyyyyyyyyyyyyy kızlar nerelerdesiniz? Kimsenin sesi çıkmıyo yoksa bıraktıkmı diyetleri:1no2::1no2::1no2:

DEVAM TATLIM
BENDE BEDENİMDE BAHAR TEMİZLİĞİ YAPACAĞIM, hihoyyyt
YANİ BU DİYETİ UYGULAYACAĞIM AMA 2:jeyyar: GÜN SONRA ŞİMDİ REGL DURUMDAYIM

selam bende yarın kesin başlıyorum arkadaşlar şuan 65-66 arası geziniyorum 60 olsam süper olacak boyum1.70 zaten umarım güzel olur gelişmeleri yazacağımm.

selam bende yarın kesin başlıyorum arkadaşlar şuan 65-66 arası geziniyorum 60 olsam süper olacak boyum1.70 zaten umarım güzel olur gelişmeleri yazacağımm.

DİYETİ KAÇAMAKSIZ UYGULAR İSEN İLK HAFTA 2-3 KİLO VERİRSİN,

İKİNCİ HAFTA 1-2 ARASI GİDER

ÜÇÜNCÜ HAFTA KESİN İSTEDİĞİN KİLOYA GELİRSİNyerimseniben

kızlar ilk 2 günü nasıl geçiriyosunuz bende uygulayacağım da 2 gün ölürüm açlıktan :)

yaaa ben başlayamadım sabah ablam süper bir tostla uyandırdı beni ama söz veriyorum burda size yarın kesin başlıyorum aslında şu dakikadan itibaren bile başladım sayılır sözzzz...birde bugun izin günüm benim yarın sabah erkende kalkacağım zaten daha kolay olur bugun kalktığımda saat 11di :KK43:

ya bişey sorucam akşam yemeklernde ne yemek varsa sebze yemeği falan az bişey yesek aynı sonuca varablrmiyz bi zararı olurmu ki acaba deneyn varmı ?

pardon bir sorum daha var meyve suyu günlernde hiç bişey mi yemiyosnz 2 gün boyunca halszlk yapmıyormu ?

herkese çok selam ..googlede hollywooddiyetiyle ilgili araştırma yaparken kendimi bu forumda buldum..ve inanın yazılanların hepsini sayfa sayfa, teker teker okudum . birden gaza geldim diyebilirim :dance: bende yarın başlıyorum ..ve desteklerinizi bekliyorum ..umarım kilo veririm şuan 64 kiloyum boyum 168..hedefim 55 veya altıda olabilir..50li kiloları tartıda bir göreyimde inşallah :Saruboceq:
paylaşımlarınızı bekliyorum ..

ben deneme girişiminde bulundum aynı gün regl oldum ve dayanamadım başım çok döndü bıraktım meyve suyu tok tutuyor ama ben çok erken kalkıyorum gün çok uzun sürüyor biraz zor maalesef.ama dayanılmazda değil.

bende erken kalkıyorum ..ve yarın gece nöbetim var sabaha kadar aç kalıcam uykuda yok :KK43: ama kafama koydum yapacağım bu sefer kaydirigubbakcemile2

yaaa kızlarr kötü bir haberim var size!

iki haftada 4 kilo vermiştim bu diyetle. boyum da uzun olduğu için ideal kiloma ulaşmış sayılırdım.

buraya en son yazdığım günden beri bıraktım diyeti ve 4 kilo aldım :-(

yarın tekrar başlıyorum. bu sefer egzersizle birlikte uygulayacağım. vee ideal kiloma ulaştıktan sonra koruyacağım! hoş, diyeti bıraktıktan sonra çok yemedim ama, bu sefer farklı olucak!

fosahinbas nerelerdesinnnn!! ne hallere düştümmm :KK43:
61 olmuşsun ne güzel bitti mi senin diyet şimdi?

ayrıca, kim şu an uyguluyor bu diyeti? ya da başlayacak olan varsa söylesin yarın başlayalım destek olalım :KK43:

---

hesapladım, 12 gün olmuş diyeti bırakalı. 12 günde 4 kilo almışım. ayol zaten 4 kilo verebilmiştim, offf ki ne off!

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba ben uzun zamandır takip ediyorum yazılanları. evlendikten sonra acayip kilo aldım ve bu beni çok mutsuz ediyor. bulunduğum yerden ayrılmak zorunda kalıp taşınınca arkadaşsızda kaldım. zaten zor bela diyet ve sporla kilo vermiştim 3 sene öncesine kadar ama şimdi bu kilo durumu acayip üzüyor beni kimsede anlamıyor. kendimle barışığım lafı pek bana göre diil. bende yarın bu diyete başlayacağım açlık sorun diil benim için ama yanlızlık ve bozuk bir moral olunca dolabın önünden kalkmıyorum. inşallah sizlerle birlikte bende bunu başarabilirim. sağolun sizleri tanımak harika. 86 kg olmuşum boyumda 1.55 tekrar teşekkürlera.s.

ayrıca, kim şu an uyguluyor bu diyeti? ya da başlayacak olan varsa söylesin yarın başlayalım destek olalım :KK43:

hesapladım, 12 gün olmuş diyeti bırakalı. 12 günde 4 kilo almışım. ayol zaten 4 kilo verebilmiştim, offf ki ne off!

Üzüldüm valla sen okadar sıkıntı çek ver hop diye geri gelsin bütün diyetlermi böle anlamadımki neye başlamak için heves etsem sonu böyle çıkıyo . :1shok: Ben düşünüyordum canım ama bu durumda vazgeçtim :1no2: Bir nam arkadaşımız memnun bu diyetten anladığım kadarıyla

yaaa kızlarr kötü bir haberim var size!

iki haftada 4 kilo vermiştim bu diyetle. boyum da uzun olduğu için ideal kiloma ulaşmış sayılırdım.

buraya en son yazdığım günden beri bıraktım diyeti ve 4 kilo aldım :-(

yarın tekrar başlıyorum. bu sefer egzersizle birlikte uygulayacağım. vee ideal kiloma ulaştıktan sonra koruyacağım! hoş, diyeti bıraktıktan sonra çok yemedim ama, bu sefer farklı olucak!

fosahinbas nerelerdesinnnn!! ne hallere düştümmm :KK43:
61 olmuşsun ne güzel bitti mi senin diyet şimdi?

---

canım öncelikle üzüldüm kiloları aldığına dikkat etmedin sanırım,ama bu san ders olsun,bir dahasında daha dikkatli olursun canım üzülme öle verilmicek kilo değil seninki,cabuk verien kilo olduğu için cabuk alınır
ben 61 oldum,ara verip basladım regl oldum ne verdiğimi anlamadım,2 hafta ara vericem ama dikkat ediyorum sonra yine deneyim diyorum ama bbiz bide ev tasıcaz,iyice güçten düşmeyeyim diyorum bakalım

sen basla ben sana destek veririm canım kolay gelsin:lepi:

X