Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

selam bende bu diyeti yapmak istiyorum ama ben vejeteryan'ım hiç bir şekilde hiç bir tür eti yiyemiyorum nasıl yapıcam bu diyeti sadec sebze yesem olurmu akşamları.cevaplarsanız sevinirima.s.

Teşekkürler clair
Bugün iyi gidiyor diyet kilo verdiğimi hissdiyorum.Karışık sebze meyve suyu aldım 3 bardak içtim arada şekersiz çay ,su meyve suyunun içine su doldurdum içtim.Şimdilik iyi gidiyor diyet.Herkese kolay gelsin.
Sevgiler

selam bende bu diyeti yapmak istiyorum ama ben vejeteryan'ım hiç bir şekilde hiç bir tür eti yiyemiyorum nasıl yapıcam bu diyeti sadec sebze yesem olurmu akşamları.cevaplarsanız sevinirima.s.

ilk iki gün sadece meyve suyu içeceğin için sorun olmaz. diğer günler listedekilerle eşit kaloride besinler tüketirsen ya da salataya yönelirsen belki daha da iyi sonuç alırsın... kaydirigubbakcemile2:lepi:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün sabah tartıldığımda 1kg gittiğini görünce çok mutlu oldum.Bakalım bu hafta kaç kilo verebileceğim.Herkese selamlar

YETERKİ İSTEYİN KIZLAR
KESİNLİKLE BAŞARACAKSINIZ

KENDİNİZE OLAN İNANÇCINIZLA BAŞARAKSINIZkaydirigubbakcemile5

HADİ KİM TUTAR SİZİ
:lepi:

peki b12yi nerden karşılıyorun.b12 vitamini eksikliği büyük sorun

bugun 7. günümdeyim, az evvel tartıldım 3 kilo vermişim :1shok: inanılmaz keyiflendim, diyete de çok alıştım hiç zorluk çekmiyorum finişe doğru gidiyoruz bakalım.. kaydirigubbakcemile2

sizin de güzel haberlerinizi bekliyorumm..

fosahinbas son durumun nedir canım??

Son düzenleyen: Moderatör:
bugun 7. günümdeyim, az evvel tartıldım 3 kilo vermişim :1shok: inanılmaz keyiflendim, diyete de çok alıştım hiç zorluk çekmiyorum finişe doğru gidiyoruz bakalım.. kaydirigubbakcemile2

sizin de güzek haberlerinizi bekliyorumm..

CANIM BEN BU HAFTA HENÜZ VEREMEDıM VERSEM HEMEN YAZARIM,AMA ACAYıP ıNCELDıM,GÖREN ŞASIRITO,GAYET GÜZEL GıDıYO,HıÇ ACIKMIYORUM,COK ALIŞTIM,SANADA BRAVO CANIM,COK GÜZEL:nazar::,BAK OLDU GÖRDÜNMÜ,SÜPERıZ YAAAAAAAAAA:lepi::lepi::lepi:::1hug:

sizin de güzek haberlerinizi bekliyorumm..

tebrik edrim clair negüzel vermişsin .hihoyyythihoyyythihoyyyt

CANIM BEN BU HAFTA HENÜZ VEREMEDİM VERSEM HEMEN YAZARIM,AMA ACAYİP İNCELDİM,GÖREN ŞASIRITO,GAYET GÜZEL GİDİYO,HİÇ ACIKMIYORUM,COK ALIŞTIM,SANADA BRAVO CANIM,COK GÜZEL:nazar::,BAK OLDU GÖRDÜNMÜ,SÜPERİZ YAAAAAAAAAA:lepi::lepi::lepi:::1hug:

yaaa beni kimse fark etmiyoorr!! soylemedim kimseciklere diyette olduğumu, kendileri fark etsinler dedim ama, tık yok. kıskanıyorlar mı ne -tatlicadiarzu- :lepi:

sana da tekrardan maşallah guzel haberlerin motivasyon veriyor kaydirigubbakcemile2

bir de şekerim, diyete ara vermek zorunda kalmıştım bir kaç gün. ama kilomu koruyorum, hiç almadım. bugun tekrardan başladım, aynen devam şu an. bakalım hayırlısı. meyve suyum da bitmiş, kayısı kompostosu içiyorum boyuna kaydirigubbakcemile3

şimdiye acıkmadım ama henüz erken, umarım boyle devam eder yoksa tekrardan alışana kadar oohooo..

tebrik edrim clair negüzel vermişsin .hihoyyythihoyyythihoyyyt

sağol hayatım vermesine veriyorum da kütleden bir şey gitse gam yemiycem kafamçokkarıştı .. göbek ve basen inatçı çıktı bu sefer.. 3 kiloyu neremden verdim bilmiyorum CADIARZU:roflol:

yüzüm çöktü bayağı ama 3 kg lık yanak yoktur herhalde dünya üzerinde :roflol:

canım göbek ve basen spor yapmadan incelmez ki..
mucize incelme için hareket yapmanı öneririm..

yaaa beni kimse fark etmiyoorr!! soylemedim kimseciklere diyette olduğumu, kendileri fark etsinler dedim ama, tık yok. kıskanıyorlar mı ne -tatlicadiarzu- :lepi:

sana da tekrardan maşallah guzel haberlerin motivasyon veriyor kaydirigubbakcemile2

bir de şekerim, diyete ara vermek zorunda kalmıştım bir kaç gün. ama kilomu koruyorum, hiç almadım. bugun tekrardan başladım, aynen devam şu an. bakalım hayırlısı. meyve suyum da bitmiş, kayısı kompostosu içiyorum boyuna kaydirigubbakcemile3

şimdiye acıkmadım ama henüz erken, umarım boyle devam eder yoksa tekrardan alışana kadar oohooo..

ARKADAŞIM BİR KAÇ GÜN ARA VERSENDE DEVAM BIKMADAN YILMADAN ÇÜNKÜ SONUCU GÜZEL(KİLOLAR GİDİYOR)yerimseniben

ya kızlar ben ilk hafra 4 kilo verdim 2. hafta hiç vermedim,bende 3. haftaya baslamadan ara verdim,yediklerimi biraz daha arttırarak 1 hafta kilomu koruyucam ve önümüzdeki hafta yeniden baslıycam,niye veremedim anlamadım harfiyen de uyguladım,bakalım bide böleeeeeeee denicem

kızlar merhaba bende sizden etkilenerek bu sabah bu diyete başladım. fakat midem çok bulandı ve 3 ad çokoprens yedim. acaba bozup yarın tekrar mı başlayayım yoksa devam mı edeyim... bir fikir verin lütfeeennn

kızlar merhaba bende sizden etkilenerek bu sabah bu diyete başladım. fakat midem çok bulandı ve 3 ad çokoprens yedim. acaba bozup yarın tekrar mı başlayayım yoksa devam mı edeyim... bir fikir verin lütfeeennn

bozma bozma bozma!! ben de ilk gün bisküvi yemiştim lakin bozmadım, 1 haftada 3 kilo verdim. kendini tut ama bozma sakın devam et.. a.s

canım göbek ve basen spor yapmadan incelmez ki..
mucize incelme için hareket yapmanı öneririm..

doğrudur valla. hiç hareket, spor, yürüyüş falan yapmıyorum :1no2:
bu hafta egzersize de başlıyorum o zaman, bakalım faydasını görürüm umarım.. :Saruboceq:

X