Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar bu sabah tartıldım 63 olmuşum ,6.günümdeyim ve cok rahat geçiyor aralarda yeşillik yiyordum cok az acıkıyordum artık hiç ihtiyaç duymuyorum rahat geçiyor,eşim kilo verdiğimi görünce oda baslamaya karar verdi,
yapmak isteyenlere tavsiye dereim

bu arada nam teşekkür ederim valla güzel moral veriyosun,bende hep kıyafetlerimi düşünüyorum,zayıflamak güzel yadelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
:dance::dance::dance:

arkadaşlar bu diyeti yapan bir arkadaşım meyve suyu gününü şu şekilde içtiğini söyledi.yerimseniben
tamek cam şişedeki portakal suyundan almış büyük bir su bardağının yarısını bu meyve suyundan koymuş,diğer yarısınıda taze greyfurt suyu sıkmış..:nazar:
meyve suyunu nasıl içtiğini soran arkadaşları bilgilendirmek istedim.. o arkadaşım da 12 kg vermişti bu diyetle... :1shok:

arkadaşlar bu sabah tartıldım 63 olmuşum ,6.günümdeyim ve cok rahat geçiyor aralarda yeşillik yiyordum cok az acıkıyordum artık hiç ihtiyaç duymuyorum rahat geçiyor,eşim kilo verdiğimi görünce oda baslamaya karar verdi,
yapmak isteyenlere tavsiye dereim

bu arada nam teşekkür ederim valla güzel moral veriyosun,bende hep kıyafetlerimi düşünüyorum,zayıflamak güzel yadelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
:dance::dance::dance:

NE GÜZEL EŞİN İLE BERABER YAPARSANIZ BİRBİRİNİZE DESTEK OLURSUNUZ

TEŞEKKÜRE HİÇ GEREK YOK CANIM BİZLER BİRBİRİMZİ DESTEKLEMELİZ KÖSTEKLEMEMELİYİZ KANIMCA
yerimseniben

Ah bu kiLoLarr :)

1 haftalık lahana diyetini uyguladıktan sonra bunuda deniycemkaydirigubbakcemile2

Teşekkür ederim Nam Ayrıca seni tebrik ediyorum.Ne güzel kilo vermişsin.
Yarın bu diyete başlamayı düşünüyorum.Akşama kadar dayanabilirmiyim, bilemiyorum.Selamlar

arkadaşlar bu diyeti yapan bir arkadaşım meyve suyu gününü şu şekilde içtiğini söyledi.yerimseniben
tamek cam şişedeki portakal suyundan almış büyük bir su bardağının yarısını bu meyve suyundan koymuş,diğer yarısınıda taze greyfurt suyu sıkmış..:nazar:
meyve suyunu nasıl içtiğini soran arkadaşları bilgilendirmek istedim.. o arkadaşım da 12 kg vermişti bu diyetle... :1shok:

arkadasınız 1 aydamı 12 kilo verdi

4. gunum cok rahat gecti kızlar.. şu ana kadar hiç acıkmadım inanın ki. sabah içtiğim yeşil çayla bir dilim kepek ekmeğiyle duruyorum..

4. gunum cok rahat gecti kızlar.. şu ana kadar hiç acıkmadım inanın ki. sabah içtiğim yeşil çayla bir dilim kepek ekmeğiyle duruyorum..

evet canım ne güzel bak demiştim,her geçen gün daha rahat geçiyor,ben yarın yine meyva suyuna baslıyorum,:1no2::1no2::1no2:

valla benim zayıfladığımı görenler görümcem,komsum eşim,annem yarın baslıyorlar diyete,bu diyet süper ya:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

clair sen kilo verdinmi?

evet canım ne güzel bak demiştim,her geçen gün daha rahat geçiyor,ben yarın yine meyva suyuna baslıyorum,:1no2::1no2::1no2:

valla benim zayıfladığımı görenler görümcem,komsum eşim,annem yarın baslıyorlar diyete,bu diyet süper ya:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

clair sen kilo verdinmi?

63 den 61.7 olmuşum 1 buçuk kiloya yakın vermişim hayatım kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

valla bu sabah tartıldım 61 i gördüm, küsüratlı olsa da bir mutlu oldum anlatamam o gazla şu ana kadar 1 bardak yeşil çay ve 1 dilim kepek ekmek bir kaç bardak da suyla duruyorum gayet de rahatım, hiç acıkmadımm sırnaşık şey

alıştın artık sen, meyve suyuna zorlanmazsın sanıyorum ki.. :jeyyar:

gün geçtikçe rahatlıyormuş, alışıyormuş insan valla canım aynen dediğin gibi..

ama henüz kimse ark etmedi zayıfladığımı :dilcikar:

sende durumlar nasıl kaç kilo oldun? 1 hafta oldu senin di mi??

ne güzel acıkmamak ,canım ilk günler az veriyosun diğer günler birden hızlaıyo şaşırıyosunve kilo verdiğin belli olmuyo 6 ve 7.günlerde kilo verdiğinde dısarıdan farkediliyo sende dokununcada bakıncada anlıyosun,sakın bırakma ilerleyen günler daha mutlu olacaksın,bol bol su iç ben öyle yapıyorum

bu sabah tartıldım 62 olmuşum,7 günde 4 kilo vermişim olaganüstü mutluyum:teytey::teytey::teytey::teytey:,aynı sonuç 7 gün sonunda sendede olacak,ha gayret:lepi::lepi:

ben sunu anladım bu diyetin kilit noktası ilk 3 gün onu atlatınca corap söküğü gibi geliyor kolaylasıyor ve motivasyonun artyor....
güzel haberlerini bekliyorum canıma.sa.sa.s

Fosahınbas bu dıyetle sporda yapıyormusun onu merak ettım ben 93 ten 90 ındım bu dıyetle sadece dıyet ama ve bıraktım bazı ıŞlerım vardı yapamadım ama almadımda Şımdı tekrar baŞlayacagım gÜnde nekadar spor yapıyorsun

ne güzel acıkmamak ,canım ilk günler az veriyosun diğer günler birden hızlaıyo şaşırıyosunve kilo verdiğin belli olmuyo 6 ve 7.günlerde kilo verdiğinde dısarıdan farkediliyo sende dokununcada bakıncada anlıyosun,sakın bırakma ilerleyen günler daha mutlu olacaksın,bol bol su iç ben öyle yapıyorum

bu sabah tartıldım 62 olmuşum,7 günde 4 kilo vermişim olaganüstü mutluyum:teytey::teytey::teytey::teytey:,aynı sonuç 7 gün sonunda sendede olacak,ha gayret:lepi::lepi:

ben sunu anladım bu diyetin kilit noktası ilk 3 gün onu atlatınca corap söküğü gibi geliyor kolaylasıyor ve motivasyonun artyor....
güzel haberlerini bekliyorum canıma.sa.sa.s

ooooohh ne güzell.. hiç bozma canım tam gez devamm kaydirigubbakcemile2 maşallah sana.. a.s
ayrıca boravo valla kilit noktasını da çözmüşsün diyetin yerimseniben benim ilk 2/3 günüm çok zorluydu, biliyorsun zaten yazdım habire.. ama dünden beri çok rahatım hele 2 kilo verdiğimi gördüm iyice motive oldum neredeyse sadece su, yeşil çay içiyiyorum ve çok da rahatım.. insan zayıfladığını görünce acıkmıyor da ayol kaydirigubbakcemile2 şimdi de tartıldım tam 61 olmuşum. 63 le başlamıştım hatırlarsan.. sabah yediğim yumurtayla duruyorum şimdilik, bozmayı da düşünmüyorum aynen devamm, başarıcaz kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 :teytey:

Fosahİnbas bu dİyetle sporda yapıyormusun onu merak ettİm ben 93 ten 90 İndİm bu dİyetle sadece dİyet ama ve bıraktım bazı İŞlerİm vardı yapamadım ama almadımda Şİmdİ tekrar baŞlayacagım gÜnde nekadar spor yapıyorsun[/QUO

ben günde yarı saat dan ediyorum hafif ama bazen 15 dk oluyor,bence biran önce basla bu diyet harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:dance::dance::dance:

yaa ilk iki gün meyve suyu dio ya meyve suyunda şeker yokmu yaww :KK70: bu biLdiiimiz myve suyu dmi xD

yaa ilk iki gün meyve suyu dio ya meyve suyunda şeker yokmu yaww :KK70: bu biLdiiimiz myve suyu dmi xD

evet canım bildiğin paket meyve suyu. ama ben yarım bardak meyve suyuna biraz su ekleyip içmiştim. yok böyle içmem dersen paket meyve suyu içmende bir sakınca yok diye biliyorum. a.s

ben günde yarı saat dan ediyorum hafif ama bazen 15 dk oluyor,bence biran önce basla bu diyet harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:dance::dance::dance:

ben hiç spor yapmadım :uhm: ekstra faydası olur mu ki.. :jeyyar::jeyyar:

Bugün bu diyeti yapmaya başladım.1litre meyve suyunu bitirdim.Bu diyeti yapan arkadaşlar max.kaçlitre içiliyor .Çok zorlanacağımı sanmıştım çok iyi gidiyorum.Herkese kolay gelsin.

Bugün bu diyeti yapmaya başladım.1litre meyve suyunu bitirdim.Bu diyeti yapan arkadaşlar max.kaçlitre içiliyor .Çok zorlanacağımı sanmıştım çok iyi gidiyorum.Herkese kolay gelsin.

meyve suyu sınırsız tüketilebilir.. önemli olan iki gün yemek yememek sadece meyve suyu içmek.. acıktıkça içsen de olur. ama 2 litre su içmeni öneririm yerimseniben

kolay gelsin.. kaydirigubbakcemile2

ben hiç spor yapmadım :uhm: ekstra faydası olur mu ki.. :jeyyar::jeyyar:

canım ben spor derken hafif tempolu dans ediyorum zaten benim spor yapmamı engelleyecek bir kızım var:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:dans ederken bile rahat vermiyo:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ama ben hergün yapmaya calışıyorum,sürekli ayakta olmaya calışıyorum,bilmiyorum nekadar etkisi olur

canım ben spor derken hafif tempolu dans ediyorum zaten benim spor yapmamı engelleyecek bir kızım var:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:dans ederken bile rahat vermiyo:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ama ben hergün yapmaya calışıyorum,sürekli ayakta olmaya calışıyorum,bilmiyorum nekadar etkisi olur

canım evet aynı etkenden bende de var :ecrin_bebek: ama benimki yemek yemememi engelliyo :emir_bebek: sürekli bir şeyler atıştırıp duruyoruz evin içinde.. bu diyet farklı oldu ama irademe hakimim bu sefer kaydirigubbakcemile2

bende bir ara pilates yapmaya başlamıştım. ilk günlerden faydasını göstermedi tabi, bende bıraktım -tatlicadiarzu-

sürekli hareket halindeyim ama dans, spor yapamıyorum :1no2: inşallah sen faydasını görürsün :hooray:

X