Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Ah kızlar lisedeyken bır gazete küpüründen görüp, binbir Hevesle uyguladığım 2,5 ayda 16 kg Veríp 64lere kadar düştüğüm. Bıraktıktan sonra 3 hafta içinde jet hızında kılolarımı geri aldığım diyetir bu.. Bu yaşıma kadar dıyet deyınce aklıma hep ac kaldığım kendımı Boşa zorladığım o 2 meyve suyu günleri aklıma gelirdi.. Uzun zaman dıyetten soğuttu benı bu dıyet ki 90ları gördüm...çok net kılo verdırıyor bu bir gerçek ya sonrası ? Metebolızmanızı çökertmesı de cabası...

Arkadaslar varmi baslayan yada devam eden.. Yorumlar bitmis:)) bugun basladim... Insallah hayirlisiyla guzelce bitiririm...

Arkadaslar varmi baslayan yada devam eden.. Yorumlar bitmis:)) bugun basladim... Insallah hayirlisiyla guzelce bitiririm...
merhaba diyete ben de başlamak istiyorum ama kilo verebilen olmuş mu ki ya 1 haftada ne kadar verebiliriz sizin diyetiniz nasıl gidiyor :)

Merhaba ,teyzeniz detoks kısmını sadece ilk hafta mı yaptı acaba? Son 3 haftayı nasıl yaptı sebzeli kısmı mı yoksa her hafta detoks da yaptı mı?
Peki teyzen hic geri almis mi .s korkuyrum ya geri aldim diyenler var bende yapmk istiyorum onerisi olan var mi

Peki teyzen hic geri almis mi .s korkuyrum ya geri aldim diyenler var bende yapmk istiyorum onerisi olan var mi
Ben fazlasıyla geri aldım çok sağlıksız ve çok tehlikeli diyet yaği değil vücuttaki tüm suyu ve kası yok ediyor. Biraktiğin anda tümünü fazlasıyla geri alıyorsun emin ol omur boyunca yapicam diyorsan başka. Ama o ilk iki günü yaparken bir omur nasıl geçer onu bilemem...

bn isvec yapiyorum suan. Arkasina ekleyecegim bi diyet ariyorum. Isvecede guvenim yok pek hala geri almaktan korkuyorum bundan sonraki saglikli olmali. Var mi onerebilecegin bsy

Kaç kilo verdin tam olarak ne kadardır uyguluyorsun normal düzene geçince mutlaka alacaksın çünkü ama bunu sınırlamak mümkün
Dun basladm daha .s tam uyuyorum ama yesilcay ictim bugun. Dunde yesilcay mate biberiye karisimi icmistim.

Kızlar bu meyve suyu derken marketlerden aldığımız kutu meyve suyu mu ? Onlarda şeker falan var ama bu biraz kafamı karıştırdı :/ siz ne içtiniz :)

Deme oyle ya bnm almadan direk vermem lazimm. bi onerisj olan varsa soylesin
Bu moda diyetler maalesef vücuttaki suyu ve kası atıyor bu bir gerçek. Vücut sen normal yeme düzenine geçtiğin de ki elbet geçeceksin kaybettiği şeyleri yerine koyar bu çok normal yağ yaktıysan o başka msla soyle anlatayım ben diyet yapıyorum oldukça kilo verdim ama kilo verirken ilk başta 3 haftada 6 kg gibi bir rakam su ve ödem attım. Artık diyetinin sonlarına geldim 4 kg civarında bir fazlam kaldı vücut ölçümüne girdim zayıfladım hissediyorum ama tartı aynı gösteriyor... dediler ki diyetinde hiç su kaybettin mi bende 6 kg verdiğimi söyledim dedikleri şey su 1.5 kg yağ yakmışsın fakat yerine su almışsın kas su herneyse yani sen istesende istemesen de vücut onu yerine koyacak önemli olan rakam değil yağ yakmak unutma 68 kg yim 38 bedenim

Arkadaşlar ben 1 haftadır yapıyorum 2 ci haftamın ilk günü bugün. Küçük değişimler ve kaçamaklar yaptım tabi ama buna ramen kilo verdim ilk başladığımda 73 kiloydum bu sabah ölçüldüm 68.6 kilo çıktım. Herşey iyi güzel de beni ishal etti bu diyet, kramplar cabası en kötüsü de kramplar zaten. Yorumları okuyorum sadece beni mi hasta etti bu diyet benden başka kimse yok mu rahatsızlanan ?

merhaba kızlar ben bugün spor salonunda da tüm yağ kas ölçümlerimi yaptırdım evet 5 kilo vermişim ama hepsi kastan. Acayip moralim bozuldu devam edicem bu diyete en az bir hafta daha ama kas oranım azaldıkça yağ oranım artıyor ve vücudum eski fit görünüşünü iyice kaybediyor bilemiyorum ne yapacağımı

Dün yakın bir arkadaşım aracılığıyla duydum bu diyeti. Bugün yapmaya başladım, akşamdan meyve suyumu hazırladım, şimdilik 2 yudum içtim ama herhangi bir açlık hissim yok umarım 2 günde böyle geçer. Şuanki kilom 92.6 umarım diyetin vadettiği sonuçları alırım bende. Yaptığım şeyleri ve verdiğim kiloları paylaşacağım. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…