Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Öğle öğünündeki yeşil salatayı 4'de yiyorum 1 salatalık 1 havuçtan ve 1 yemek kaşığı limon koydum zeytin yağı koymadım daha önce salatalarıma koyduğumda pişman oldum tadı çok kötüydü havuç tatlı bir sebze ama yediklerimizde zaten belli kilo verirken A vitamimi ilede cildimizi güzellestirelim

Aynen blackimm meromm sağolun destekler için benim dahil oldugum takımda cuma tartı günü ondan bu yedigim yansısın istemiyorum ondan yarın m.suyu günü ilan ettim:)

Aynen blackimm meromm sağolun destekler için benim dahil oldugum takımda cuma tartı günü ondan bu yedigim yansısın istemiyorum ondan yarın m.suyu günü ilan ettim:)
Rica ederim ne demek
Bende takımdasın diye meyvesuyu detoksu Yapma harfiyen diyete devam et daha yeni bitirdin meyvesuyu gününü arada gün olarak zaman oluyor vücut kendisine gelsin cok sık yaparsan vücuda zararlı canım

Merhaba iyi akşamlar akşam yemeğimide yiyerek 3 gün raporumu veriyorum :)
3.GÜN
SABAH:Yumurta,1 domates,1 salatalık,2 dilim dil peyniri 2 dilim kepek ekmeği ve 1 fincan yağ yakıcı çay
ÖĞLE:1 adet salatalık ve 1 adet havuçla 1 yemek kasığı limonla salata yapıo yedim
AKŞAM:Akşam diyette yazanı biraz aştım
Ben ızgara tavuk yapıcaktım marketten tavuk göğsü almıştım annemde tüm tavuk çıkarmış bizimle beraber yersin dedi ben başta yok dedim ama sonra içine yağ koyuyor musun dedim yok kendi yağıtla diyince kabuş ettim fırında çeşnili ee lezzetli olduğu içi patateste koyuyor ..anamm bir güzel koktu anlatamam ama normal yediğim zamanlarıdaki gibi abartmadım Neyse söyliyorum :) nefis işte dayanamıyor
-2 Dilim kepek ekmeği
-100-150 gram tavuk
-5-6 parça tavuk içinde pişen patates
-5-6 kaşık annemin yaptığı ekşi salata
-5 parçada ev yapımı turşu
Bunları yedim ama çok şükür doydum sofradN aç kalkmadım gözümde karnımda doydu :) sofradan da ilk ben kalktım :)
Bugünde 10-15 dk yağ yakıcı hareketler yaptım :)
Akşam yemeği yediklerimide uyuyana kadar hareketli olarak dengelemiş olurum inşallah :)
Raporumuda verdiğime göre geriye kaldı 27 gün inşallah

Kızlar bendede ipin ucu kaçtı
Merocum hele şu saniyedensonra yapıcam. Bayrama 17-18 gün var nefis bir dolu dolu program yaptım sporuydu diyetiydi. Vira bismillahhh:)

Kızlar bendede ipin ucu kaçtı
Merocum hele şu saniyedensonra yapıcam. Bayrama 17-18 gün var nefis bir dolu dolu program yaptım sporuydu diyetiydi. Vira bismillahhh:)
Sen bilirsin canım bayrama kadar verebildiğim kadar vereyim bayramda da gelsin kavurmalar kebaplar mı olacak

Ben geldimmm
Hemen menu yazalım
Yarın tarti günüm sabah kilomu da yazarım.

Sabah
Elma sirkesi 1 kaşık ve sıcak su
1 kase nohutlu pirinç çorbası
Az ekmek

Öğle
Yarım porsiyon spagetti
Salata
1 havuc
1 acur

Spor
40 dk yürüyüş

Bugün 3 gün

Kızlar ben Hollywood diyetine kendi ev menumle yapıcam. Zaman sınırlaması na uyarak. Bugün dışarda bi dolu isim vardı eve geldim saat akşam 6:00 yi geçmiş bişi yemedim.

Ben takımım da perşembe tarti günü yapıyorum. Yarından sonra diğer perşembe ye kadar bakalım ne kadar gidecek.

Meyvesuyu günüm bitti ama inanılmaz baş ağrısı yaptı yarın olsun artik
Meyve suyunu hazır meyve sularında n içti isen içerisinde bulunan yüksek şeker insülin değerinde ani oynamalar yapacagindan başağrısı yapar canım.
Ben o yüzden meyveden yana kullandım tercihim i hen posasi hem lifi ile daha sağlıklı.

Evet bugün 4.GUN sabah ve ben tartildim

67,2 çıktım.

1.Gün: 70

4.Gun: 67.2

Toplamda 2,8 kilo gitmiş.
Haftaya perşembe ye kadar tartilmicam. Bakalım haftaya kaç olucam. Bayrama kadar gitsin kilolar.

Günaydınn Bayanlar
10-15 dk önce uyandım 4. Günün sabah menüsünde ekmek yok değil mi? :) Ahh gerçi olmaması iyi olmuş akşam ki yediklerim için ekmek yememek daha iyi olur Kahvaltımı hazırlıklayıp yapayım.Sonra görüşmek üzere

blackimmm canım benim baş ağrın mı oldu seninde aaman dikkat.

merocum ekmek yok ama ben yiyorum.

akrep33 süpersin yaa 2.8 kilo harika.

bende uyandım deli spor yaptım vala

markete gideyimde ananas suyu alayım.

Anladım dilacığım ben uyarK yemedim :) valla aç kLırım diye düşünüyordum ekmeksiz aç kalmadım

4. Gün sabah menüsü
1 adet salatalık,1 adet domates.2 dilim dil peyniri ve 1 fincan bardağı yağ yakıcı çay :)

harika o zaman tatlım ben spor yapıyorum diye yiyorum aslında.

harika o zaman tatlım ben spor yapıyorum diye yiyorum aslında.
Anladım cNım spor yap yap :) bende artık üşenmeyip ilk defa diyetimi sporla destekliyorum az önce yarım saatlik saatlik zayıflıma yağ eritme hareketleri yaptım

Öğlen öğününde yeşil salata yapıp yemek gerekiyordu ama ben her zaman salata yiyemediğim için onun yerine
2 adet mandalina yedim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…