Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Merocum ben 7 yaşımdan sonra ıvır zıvır çok yedim yemek yemekten ziyade ıvır zıvır beni hep şişko patates yaptı :) lise 2 de azmettim 20 kiloya yakın verdim eeee bilinçsizlik sınav zamanı derken 2 yılda 20 kiloyuda aldım.

Black milkim nerdesin sen :KK43:
Anladım canım :) neyse artık hepimiz zamanında farklı sebeplerden almısız böyle olması gerekiyormus :) insallAh biz istediğimiz süreçte olacak :KK66:

Burdayım kizlar geldim ...9.günüme basliyacagim kismetse dilacim senin kaçınci günün du gözümden kaçtı :KK57:
Maşallah blackmillkciğim :) sırasıyla soruyorum artık adettendir:KK48: Yaş?Boy?bu diyete baslmadan önceki kilo ve simdiki kilon nedir :) maşallH en uzun süre yapan sensin şuan :) darısı bitirip güzel sonuclar alman dileğiyle :KK66:

Günaydınlarrr
Blackim bıraktın sandım koktum yahuu:)
Merocum ben 11 gündür yapıyorum.

Günaydınnnn bayanlar... :KK66: :)
Az önce 10.00'da tık diye gözlerimi açıp uyanı verdim :KK48:
Şimdi 3. Günün muhteşem kahvaltısını hazırlamaya gidiyorum :KK70:

Ahh dün 3. Gün aç karnına tartılacağım demiştim :) uyku sersemliğiyle az kalsın unutuyordum.d yumurtayı haslamak için ocağa koyarken aklıma geldi.d hemen gittim tarttıldım.
Vee 2 günde 86.7'den 84.8'e düşmüşüm :)) 1.900 gramm ödemi attık maşallah.d Darısı yağlardan vermeye inşallah:KK48::KK48::KK49:

Sorun değil merocum. Maaşallah ben biraz yavaş veriyorum sanırım. Sizlere göre. Olsun haftada 2.5 kg versem 1 ayda 10 kilo yapar:) devam devam devammm.

Sorun değil merocum. Maaşallah ben biraz yavaş veriyorum sanırım. Sizlere göre. Olsun haftada 2.5 kg versem 1 ayda 10 kilo yapar:) devam devam devammm.

Merocum iyi geldi dimi motivasyon açısından 2 kiloya yakin:)
9.gün meyve suyuna başladım yarışmacı arkadaslara başarılar dilerim:*

Sağol canım ama dilacım benim vücudumdaki yağ ödem oranı seninkinden fazla olduğu için senin verdiklerin sana o yüzden az geliyor olabilir :KK66:
Canım benim 2.5 kilo az mı? :KK66: bana esikiden az gelirdi şimdi sabırla bekleyio devam etttiğim için o bile gözümde çok büyük mutluluk olur :)

Az degil kizlar yaşınızı n avantajı daha iyi vereceksiniz metabolizma hızınız yüksek sizin yaşlarda kilo problemim yoktu ama hormon ilaçları yüzünden bende aldım inanin o yaşlarda daha çabuk veriliyor verin kiloları bidaha da almayın boylarda uzun masallah diyorumm:)))

Merocum iyi geldi dimi motivasyon açısından 2 kiloya yakin:)
9.gün meyve suyuna başladım yarışmacı arkadaslara başarılar dilerim:*
Ahh iyi ne demek ablacığım buraya yazarken insan çok mutlu oluyor çünkü benim dışında yapan ablalarım ve yaşıt olduğum bir arkadaşım var :KK66:
İnşallah bu 9.günü çabucakatlatırsınız :KK66: teşekkürler Ablacığım sizede başarılar :*

Kızlar 11 günlük nerdeysee fresiz diyetimde an itibariyle öğle yemeğimi mahvettim :KK70: gülüyorum neden? Çünkü ihtiyacım vardı. Yasal olmayan şey yemeye :KK70::KK70: abartmadım aslında. Sadece 2 dolma 2-3 sarma yedim. Dolmalar ufaktı ve yanında yoğurt yedim. Ama hollywooda uymuyo işte. Belki yarın 500 gr fazla çıkıcam ama önemli değil. Bi 11 gün daha bozmayacagımdan eminim.

Ayen blackimm bu bile rekor bnim için 3 günde bırakırım genelde:)

Ayen blackimm bu bile rekor bnim için 3 günde bırakırım genelde:)
Dilacığım o kadarcık olucak :KK66: kendini tutup tutup tamamen diyeti bozmaktansa ara ara kendini ödüllendirmek iyidir masallah sen 11 gündür yapıyorsun ve normalde 3 gün yapar pes ederdim yazmıssın haa bunu düşün bakk ben yapabiliyormusum bugün öğlende pes etmeden devam ettiğim için ödüldü diye düşün :KK66:

X