Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Menü güzel öğle olmasaydı daha iyyidi ama tam uymadanda kilo verilebilir ama daha az verilir tabi:)
Ya artık mecburen esimin Vardiyası a göre şekil alicam. Ama şu gercekki boş mide ile uyunmuyor. Sabah erken kalmam gerekse bile.

Anladım canım sende öylr yaparsın sorun yok:)
Ama uyursanda zayıflıyorsun:)

Günaydın herkese gce olan açlığımdan eser yok resmen kahvaltı edesim yok:)
Birazdan tartılcam kahbaltıyıda 10 gibi yapıcam. Bakalım kaç çıkıcam?

İyi dileklerin için teşekkür ederim canım inşallah inşallah :) Annem artık bıktı kaç defa diyet için sunu al 3-4 gün sonra bırak kandıcağız inanamıyor simdi yaptığıma ee haklıda Ama her seferinde yemeğe yenildiğim için değildi.Sabırsızlığımdan gösterdiğim çabanın karşılığında beklediğimden az olmasıydı.Bakıyordum sinirleniyordum bırakıyordum Ama inşallah beraber birbirimize destek olursak ve Allah sizi inandırsın yorum yapmaya baslladığımdan beri hani bir bırakma bir kaçamak sundan alıyom azıcık bi sey olmaz ki gibi maşallah aklımdan geçmiyor :) şuna çok sevindim seninle yaşıt olmam kiloya mücadele kilolarımızın hemen hemen aynı olması senin bu diyeti yapıyor olman canım daha bir azmettiriyor insana
Evey sınav Ygsdi ama işte 2. Senede istediğim olmadı hayırlısı buymus artık normal bir üniversite,hedef sınırlama koymadan hazırlanacağım inşallah :) Hakkımızda hayırlısı olsun

Günaydın....
Saat 10'da uyandım biraz ağrılar esliğinde :) dün 1.Gün raporunda söylemeyi unıttum televizyonda gördüğüm incelme hareketlerini yaptım 20 dk yaptım kalktığımda bir baktım hamlamısım :) müsadenizle 2.Günümün ilk meyve suyunu içeyim

Kaç çıktın kuzu?
Ben tartildim ve geçen perşembe kiloma geri döndüm.
Dün sabah 70
Bu sabah: 68

Afiyet olsun canım.
Ben de ilk meyve menümü yedim.
Dün sabaha göre daha az yedim hemen sistim. Bugün daha kolay geçer inş.

kızlar selamlar byugün ailevi nedenlerden dolayı 2 öğün yedim ve kepek ekmeğini abarttı sanırım

hollywood diyeti
2. hafta 3. gün rapor

sabah
peynir
domates
2 dl kepek
1çk reçel

akşam
bol tavuklu menemen
(brokoli bulamadım. bende çoook az yaglı bunu yedim)
2 dl kepek ekmeği
ve 2 saat kadar agır tempoda yürüdüm yemekten önce.

sağlıcakla kalın..

mero aynen birbirimize sıkıca sarılıcaz canım
inşallah bu yıl kazanrıız.
akrep33 canım 77.8 iken bugün 77.0 çıktımmmmm bayrama

veeeeeeeeee bugün ciciler aldım 9 kilo verdim yaa ondan ödül.

öptüm herkesi.

Aynen canım tebrik ederim 10 kilo olmasına önünde 1 kilo kalmış :) inşallah daha cok gider :)
Ahh bu arada bir önceki mesajlarda kilo boy sorduğumda sadece kiloyu yazmıssın boyun kaçtı? Merak ettim boylarımızda hemen hemen aynı mı yoksa

Canım kusua balma gözümden kaçtı boyum 1.75 bu arada ben menuye yazmamışm şeftali ve 2 adet turşuda yedim. Cumaya kadar tartılmicam. Aynen uymaya devam edicem:)

Canım kusua balma gözümden kaçtı boyum 1.75 bu arada ben menuye yazmamışm şeftali ve 2 adet turşuda yedim. Cumaya kadar tartılmicam. Aynen uymaya devam edicem:)
Yok canım önemli değil maşallah uzunmussun :) boyları tuturamadık Boydan avantajlısındır o zaman benim gibi tabi tek bir bölgeye kilo almadıysan ben vücut orantılı aldım mı her yerden alınca 75 kilo gösteriyorum cok sükür ama ben o 75'i tartıda görmek istiyorum :) inşallah sizlerin desteğiyle azmettirici sözleri ilede olacak

İyi Akşamlar arkadaşlar çok şükür bugünümde bitti... :)
Yarın muhteşem bir kahvaltı menüsü beni bekliyor huuhuu
Yarın kahvaltı yapmadan önce tartılıp bakacağım 2 günde üzüm suyu ve su ile ne kadar ödem vücuttan atmısız :))) Evettt... Şimdi gelelim 2 gün raporuna :))
2 GÜN
Sabahtan akşam kadar 3 şu bardağı üzüm suyu ve bol su içtim
Müzik eşliğinde 15-20 dk hareketler yapıp dans ettim :))
Geriye kaldıı 28 günümüz inşallah :)

Sağol canım benim avantaj evet 70 ken 60 gibisin diyorlardı. Canım benimde basen sorunluı:)

Sağol canım benim avantaj evet 70 ken 60 gibisin diyorlardı. Canım benimde basen sorunluı:)
Anladım canım sen ne zaman kilo almaya basladın?? Ben orta 2 de sağlık sorunum vardı onun için ilaç kullandım ilaclar iştah açıp kilo yapıyormus cok sükür suan kilolu olmak dısında hiç bir seyim yok maşallah işte su kilolar kaldı öyle :) ins gider yaa ne diyeyim sabırla bekleyeceğim :)))

2. Gün
Menüm

Sabah
Sirke ve sıcak su
1 tabak meyve (üzüm havuc elma mandalina)

Öğle
Balık salata

Spor
40 dk yürüyüş.

Merocum ben 7 yaşımdan sonra ıvır zıvır çok yedim yemek yemekten ziyade ıvır zıvır beni hep şişko patates yaptı :) lise 2 de azmettim 20 kiloya yakın verdim eeee bilinçsizlik sınav zamanı derken 2 yılda 20 kiloyuda aldım.

Black milkim nerdesin sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…