Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Evet ya spor yapmam lazim aslinda ama pek yapamiyorum bulundugum yerde. Yuruyuste bazen arkadas bulursam . Tanimadigim bi sehir oldugundan korkuyorum. Aslinda bende 75 den 66 kiloya dusmustum kisa surede ama ozaman eşimle hergun spor salonuna gidiyoduk. Tekrar gitmem lazim. Yok tobe 6 dan sonra 1 lokma koymuon agzima sadece su ve cay :) senin cok azmis kesinlikle verirsin. Suanda bile bana bi gaz geldi acikcasi spor yapmam lazim:) ama diyete pazar basliyorum ve pazar spora basliyorum :)

Jasmin kural belli spor yapmak.Sen zaten gerekli beslenme sitilinin oluşturmuşsun.eğer dışarıda spor yapamazsan evde yapabileceğin şeyleri araştır.Mesela sadece evde adımlama yaparak internettende araştırırsan bulursun.You tube de var ve kolay yoldan sporunu gerçekleştirirsin.Ben yapamıyorum neden dersen ben hep topla oynanan sporları seviyorum oda evdemümkün değil.SU şişelerini ağırlık yani,su ve kumla doldurarak elinde yapabileceğin ağırlık çalışmaları var.Yani var oğlu var.Tabi yapmak istersen:)

Ya aslinda bende de tembellik var galiba :) aslinda internette leslie diye cok guzel videolar var yarim saatte kanter icinde kaliosun. Bide benim bel gobek kisim cok ya bi turlu gitmio ozelliklede gobek. Kucuklugumden beri bende hep gobek var yani

5 kilo Verdim ama simdi bugunde baya yedim yine ama misafirlikte yiyemem diyemiyosun ki Allah sabir verse bana bu 3 gun gecse

Kesinlikle canim ismim buarada burcak alirim gibi geliyo kilo bi hafta da

5 kilo Verdim ama simdi bugunde baya yedim yine ama misafirlikte yiyemem diyemiyosun ki Allah sabir verse bana bu 3 gun gecse

Az az ye ayip olmaz ev sahibine :) her yapilindan ye tadimlik. Gelincede eski duzenine donersin . Zaten senin cok bi kilon yoktu hatirladigim kadariyla verirsin yani 1-2 haftada..

Ya aslinda bende de tembellik var galiba :) aslinda internette leslie diye cok guzel videolar var yarim saatte kanter icinde kaliosun. Bide benim bel gobek kisim cok ya bi turlu gitmio ozelliklede gobek. Kucuklugumden beri bende hep gobek var yani

göbek küçüklüğünden beri varsa verebilirmisin bilmiyorum ama inceleme başlarsa oda küçülür.Şimdiki gibi rahatsız etmez.Göbek için üst ve alt karın egzersizleri var.Tam mekik çekmek yerine yarımmekik hergün artırarak yapmayı dene.Karın kaslarını her duruşda ayakta ,otururken,yatraken sıkmayı dene.Yani sık ,gevşet .Bu kalça kasları içinde geçerli:)

Kesinlikle canim ismim buarada burcak alirim gibi geliyo kilo bi hafta da

sana kalori olarak gelecek herşeyi reddediliyorsun yeme.Yersen az ye:)Kilo vermek için verdiğin çabayıdüşün.Ben yııllarca verdiklerimi hep böyle korudum.Arkadaşlarım yanımda İskender yese ben kahvemi içtim bunun gibi iradeli davranışlar kilo alımından korudu işe yaradı.Ama Bazende ödül verdim ve etkilemedi.Bunlar üst üste olduğunda sana zarar verecek unutma:)

Bu arada diyete devam 200 gr daha verdim.1300 oldu:)Demekki metabolizma hızlandı yakmaya devam.Bu sabah her zamanki kahvaltı 2 gündüröğlen salata yerine(çünkü akşam varzaten)yoğurt 4 tatlı kaşığı incedilim ananas ve 5 çilek yedim ve tarçınlı ekledim süper oluyor.Hem tatlı isteği kırılıp hem bağırsak çalışmasını devam ettirmek için yedim.Akşam proteine devam:)

Sen soylediginden beri karnimi sıkıp gevsetiyorum deli gibiyim :) bi deniyim bakiyim :) yarin bende tekrar basliyorum. İnsallah 2 gunde geri 70 e cikmamisimdir ya. Bu sefer bide spor yapcam bi hafta bakalim o zman kac kilo vercem.

Ah canim bugun is kendr dedin ya onuda yedim ayrica waffle daha neler neler rve gidince tartilmicam moralim bozulmasin carsamba yeniden baslicam diyete daha kati bi sekilde hemde yatmadan once bile corba ve ekmek yedim.acildi yine kor olasi istahim

Sen soylediginden beri karnimi sıkıp gevsetiyorum deli gibiyim :) bi deniyim bakiyim :) yarin bende tekrar basliyorum. İnsallah 2 gunde geri 70 e cikmamisimdir ya. Bu sefer bide spor yapcam bi hafta bakalim o zman kac kilo vercem.

Spor yaparsan etkisi mutlaka artacaktır.Bu arada tartışdınız azalma veya artma oldumu?

Arkadaslar diyete 2 gun ara verdigimde 68.3 dum . Bugun baslarken 69 um. 700 gr almisim yani iki gunde..

şimdi sormuştum cevaplamışın.Demekki dikkat etmek gerekli.Bu diyeti uygulamasan bile buna benzer yeme şeklini uygulamaya çalışsan devamı gelecektir:)

Kızlar selamlar
ben de bugün başladım diyete..ama baş ağrısı oldu ilk günden bende. şekersiz türk kahvesi içtim kendime gelmek için:)
şuan kilom 54.5 hedefim 49.
ilk defa böyle bir diyet programı uyguluyorum umarım işe yarar. Çünkü ne kadar tutsam da kendimi veremedim kilolarımı.

Tüm arkadaşlara ve kendime azim ve gayret diliyorum..

kızlar selam yeniden,
ya siz nasıl dayandınız bu diyete
suan 1. gün sonundayım ve 2. gün için endişeliyim
sonradan daha mı kolay gelir acaba...

kızlar selam yeniden,
ya siz nasıl dayandınız bu diyete
suan 1. gün sonundayım ve 2. gün için endişeliyim
sonradan daha mı kolay gelir acaba...

Tuna 2 gün gerçekten sadece meyve suyu içtim ve dayandım ama bunu sadece 1 hafta denedim .aBen zaten az yiyebilen biriyim sen istersen sabah kahvaltı ve meyve suyu dene 2 gün.Bu arada beniö kilo vermem hızlandı 64 100 kg.olmuşum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…