Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bugün 12.günümdü ıkı sabahtır kahvaltımı baya iyi yapıyorum ekmekler falan ama hep misafirlikte olduğum içindi karar verdim yarın hem tatil yeniden meyve suyuna başlıcam iki gün aksattım çünkü salı sabahı 2 hafta olacak bende meraklıyım ilk hafta 2,80 kilo vermiştim salı günü kaç olacağım tartıda 53 yada 52 kiloyu görebilecek miyim :KK1:

Kac kiloyla basladinki 52-53 olsun diosun :) ben bi 60 yapsam yeter diyorum 165 boyla :) dahada 4. Gunumdeyim cuma gunleri tartilicam ama cok merak ediyorum :)

Kac kiloyla basladinki 52-53 olsun diosun :) ben bi 60 yapsam yeter diyorum 165 boyla :) dahada 4. Gunumdeyim cuma gunleri tartilicam ama cok merak ediyorum :)

canım ben 58,5 basladım yarın 14.günüm olacak 54 oldum galiba :KK70: bi ay yapmayı düşüünüyorm sporda yapamamıstım yarından sonra yürüyüş yapıcam :)

bugün 13. günüm 2 gün diyeti aksattığım için bugünden başladım meyve suyu içmeye :KK43: yarın da tartıya çıkıcam büyük ihtimalle 54 oldum :KK16: 2 hafta daha yapıcam belki 3 hafta 47 olmam lazım yaza kadr :)

bugün 13. günüm 2 gün diyeti aksattığım için bugünden başladım meyve suyu içmeye :KK43: yarın da tartıya çıkıcam büyük ihtimalle 54 oldum :KK16: 2 hafta daha yapıcam belki 3 hafta 47 olmam lazım yaza kadr :)

Super 4,5 kilo 2 haftada. Zaten bende 1 haftayi doldurayim 1 gun ara verip tekrar baslicam. 2 gun ara vermek ii aslinda bisey olmaz .Benimde ii gidio meyve suyu gunlerinde spor yapmadim yemekleri gunlerinde yuruyus yapiorum ya da leslie ile 4 mil yapiyorum cok guzel oluo kanter içinde kaliorum resmen tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar, bende dün itibariyle hollywood diyetine başladım. Meyve suyu çok sevmediğim için 2 bardak civarında ayran içtim. Limonlu, ingiliz karbonatlı su içtim bol bol yaklaşık 3lt. Bağırsaklar için bitki çayı içtim. Meyvesuyum Dimes Premium yani şeker ilavesiz olandan biraz içebiliyorum. Bugün regl oldum o yüzden kilo konusu nasıl olacak bilmiyorum, duraklama olabilir. 100 mekik çektim. Bütün gün gayet iyiydim ama gece yatmadan önce midem çok bulandı. Sigara içiyorum ayrıca regl olacağım için sanırım biraz dengem şaştı. Onun dışında hiç sıkıntım yok. Çok acıkma, baş dönmesi gibi hiçbirşeyim yok. Siteye yıllardır üyeyim, hep konuları takip ederim. Kilom iner çıkar ama evlendikten sonra aldığım 9 kilo, zaten kilolu olduğum için artık obez olduğumu hissediyorum. Bu sefer kesin başaracağım. Yapım itibariyle ince biri değilim, hedefim 65 olmak.. Özellikle konuya yazmak istedim, belki kendimi sorumlu hissederim :)

Başlangıç : 12/05/2014 - 88,7
13/05/2014 - 87 (-1,7)

bugün 14.günüm ve kilom 53,9 bugün baş ağrısı çektiğim için bir elma çilek ve c-çorba içtim ilaç almam lazımdı tam tok olmak istedim yarın kahvaltı yapıcam çook şükür ki :KK52: 47 kilo olmak istiyorum inşallah olurum

Benim de 2.günüm ve kaçamaksız olarak devam ediyorum.İlk kez böyle bir diyet deniyorum bir şeylere bağlı kalarak yemek beni çok sıkıyor.66 kilo ile başladım.Bir hafta deneyip sonucunu paylaşıcam

bugün meyve suyuna ek olarak fındıkta yedim başım ağrıyor normalde ağrımaz o yüzden bugün salatalık,fındık,çilek,elma yedim yarın ekmek yemeyi düşünmüyorum o yüzden gidip marketten almadım :)

bugün meyve suyuna ek olarak fındıkta yedim başım ağrıyor normalde ağrımaz o yüzden bugün salatalık,fındık,çilek,elma yedim yarın ekmek yemeyi düşünmüyorum o yüzden gidip marketten almadım :)

Bende size soracaktım ekmeği sadece 3.gün yiyebiliyoruz ya diğer günler yok.Siz ekmek yedinizmi diğer günler.

Son düzenleme:
2.gubum ama bugun benimde basim cok agriyor, midem bulaniyor ve regl oldum bugun iyice halsiz dustum. Bugun bitsede yarin kahvti yapsam :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende size soracaktım ekmeği sadece 3.gün yiyebiliyoruz ya diğer günler yok.Siz ekmek yedinizmi diğer günler.

evet canım kahvaltılarda yedim ben ekmeksiz kahvaltı yapamam midem bulanır ama yarın yapmayı denicem bu diyete ben harfiyen uymadım mesela beyaz ekmek de yediğim oldu ama çok yemedim şimdi 53,9 olmuşum 58,5 den 14 günde cok spor da yapamadm ama bu hafta biraz spora ağırlık vermeyı dusunuyorum :)

evet canım kahvaltılarda yedim ben ekmeksiz kahvaltı yapamam midem bulanır ama yarın yapmayı denicem bu diyete ben harfiyen uymadım mesela beyaz ekmek de yediğim oldu ama çok yemedim şimdi 53,9 olmuşum 58,5 den 14 günde cok spor da yapamadm ama bu hafta biraz spora ağırlık vermeyı dusunuyorum :)

Teşekkür ederim cevabın için.Birde ilk hafta verilen kilonun ne kadarı su veya yağdır onu merak ediyorum.Bunu anlayabiliyormusun.Çok soru sordum kusura bakma:)

Teşekkür ederim cevabın için.Birde ilk hafta verilen kilonun ne kadarı su veya yağdır onu merak ediyorum.Bunu anlayabiliyormusun.Çok soru sordum kusura bakma:)

estagfurullah canım ilk hafta su dan gidiyomus evet ama benim resmen göbeğim gitti şimdi dümdüz valla yağdan da gidiyor galiba :KK16: cidden etkili bir diyet hiç iştahım yok canım bir şey de çekmiyor çok şükür :KK36:

5. Gunde bitti :) cuma gunu gelsede tartilsam okadar cok merak ediyorumki. Ben sadece 3. Gun kahvaltida ekmek yedim o da bir dilim. Diyet neyse onu yaptim sadece hangi gun oldugunu hatirlamiyorum ama kacamak olarak ayran icmistim.Ama ben cok sevdim bu diyeti resmen tok hissediyorum kendimi. Sanirim cok su icmekten :) su kilolar bi gitsede rahat etsek.

Merhaba arkadaşlar, bende dün itibariyle hollywood diyetine başladım. Meyve suyu çok sevmediğim için 2 bardak civarında ayran içtim. Limonlu, ingiliz karbonatlı su içtim bol bol yaklaşık 3lt. Bağırsaklar için bitki çayı içtim. Meyvesuyum Dimes Premium yani şeker ilavesiz olandan biraz içebiliyorum. Bugün regl oldum o yüzden kilo konusu nasıl olacak bilmiyorum, duraklama olabilir. 100 mekik çektim. Bütün gün gayet iyiydim ama gece yatmadan önce midem çok bulandı. Sigara içiyorum ayrıca regl olacağım için sanırım biraz dengem şaştı. Onun dışında hiç sıkıntım yok. Çok acıkma, baş dönmesi gibi hiçbirşeyim yok. Siteye yıllardır üyeyim, hep konuları takip ederim. Kilom iner çıkar ama evlendikten sonra aldığım 9 kilo, zaten kilolu olduğum için artık obez olduğumu hissediyorum. Bu sefer kesin başaracağım. Yapım itibariyle ince biri değilim, hedefim 65 olmak.. Özellikle konuya yazmak istedim, belki kendimi sorumlu hissederim :)

13/05/2014 - 87 (-1,7)

Canim bende evlendikten sonra kilo alanlardanim. 75 e ciktim evlenince. Bi ara 66 oldum simdi tekrar 70 le diyete basladim :KK43: karbonatli suyu bugun bende yaptim .midem hic arimamisti ama bugun su cok agritti daha dogrusu yanma gibi oldu. O yuzden yarin ben icmicem artik. Sendede boyle bisey olursa icme derim aklinda bulunsun..

13/05/2014 - 87 (-1,7)

Canim bende evlendikten sonra kilo alanlardanim. 75 e ciktim evlenince. Bi ara 66 oldum simdi tekrar 70 le diyete basladim :KK43: karbonatli suyu bugun bende yaptim .midem hic arimamisti ama bugun su cok agritti daha dogrusu yanma gibi oldu. O yuzden yarin ben icmicem artik. Sendede boyle bisey olursa icme derim aklinda bulunsun..

Ben eczaneden ingiliz karbonatı aldım onunla içiyorum belki o yüzden hiç olmadı ağrı ama olursa tabii içmem bende. Evlenince ne oluyor anlamadım, normalde eve gittiğimde annem yemeği önüme koyardı sofrayı ellemezdim bile ona rağmen kilo almıyordum. Şimdi evde o kadar koşturup edip yine de alıyorum. Eşim yüzünden oluyo gerçi sürekli nutella alıp yedirmeye çalışıyor en son kavanozları çöpe attım, o durumdayım. İnsanlar eşi yeme dediği için mutsuz valla ben ye dediği için mutsuzum. Laf etse gururuma dokunacak belki ama tık yok. O kadar kilo aldım hiç kilo aldın demiyor, hatta ye ne olacak diyor :KK50: Benim kemik yapımdan dolayıda ağırlığımla görüntüm de tutmuyor. Yani eşim kilomu görse kalp krizi geçirir orası da ayrı :KK1:

Benim diyette 3. günüm. İlk gün hiç kaçamak olmadı ama dün midem çok bulandı. Akşam 2 grisini ile 1 parça dil peyniri yedim. 2. günün sonunda 86,6 oldum. 2 günde 2,1 kilo vermişim. Dün yediklerimin pişmanlığı ile sabah 1 dilim ekmek ile 1 yumurta yedim sadece..

Kahvaltının hem erken olması birde 2gün sadece sıvı alımından yemek yemeyi unutmuşum yani yutamadım:)Öğlen salata çok güzeldi.Akşam tavuk ve salata ile bitiricem.Birhafta olmadan tartışmak istemiyorum ,çünkü kilo veremem diye korkuyorum.Çünkü 2 aydır kendimce diyetteyim ve değerlerimedebaktırdım sorunum olmamasına rağmen zorla 1,5 kiloverebildim.2 kilo bile versem mutlu olucam:)

bu arada ben 2008 de 2 ayda 18kilo vermiştim.kızımın doğumundan kalan kilolarımı 10 yıl çok denemelerime rağmen üzerimde taşıdım.Kilo vermenin tek yolu az yemek ve çok hareket etmek.Ben çok az yiyorum zaten ama kıştan beri hareketi azalttım ve biraz kalorisi yüksek yiyecekler yiyince 5 kilo fazlam oluştu onu vermeye çalışıyorum:KK50:

Ben eczaneden ingiliz karbonatı aldım onunla içiyorum belki o yüzden hiç olmadı ağrı ama olursa tabii içmem bende. Evlenince ne oluyor anlamadım, normalde eve gittiğimde annem yemeği önüme koyardı sofrayı ellemezdim bile ona rağmen kilo almıyordum. Şimdi evde o kadar koşturup edip yine de alıyorum. Eşim yüzünden oluyo gerçi sürekli nutella alıp yedirmeye çalışıyor en son kavanozları çöpe attım, o durumdayım. İnsanlar eşi yeme dediği için mutsuz valla ben ye dediği için mutsuzum. Laf etse gururuma dokunacak belki ama tık yok. O kadar kilo aldım hiç kilo aldın demiyor, hatta ye ne olacak diyor :KK50: Benim kemik yapımdan dolayıda ağırlığımla görüntüm de tutmuyor. Yani eşim kilomu görse kalp krizi geçirir orası da ayrı :KK1:

Benim diyette 3. günüm. İlk gün hiç kaçamak olmadı ama dün midem çok bulandı. Akşam 2 grisini ile 1 parça dil peyniri yedim. 2. günün sonunda 86,6 oldum. 2 günde 2,1 kilo vermişim. Dün yediklerimin pişmanlığı ile sabah 1 dilim ekmek ile 1 yumurta yedim sadece..

Ayni sorun bizdede var :) resman eşim istahimi aciyo :) onu ye bunu ye dedi dedi bende hep yedim canim cekio napiyim :) dun aksam bile saat 11 gibi yarim ekmek tost yapmis ikiye bolmus yarisi sana dio :) ben yemicem diyettey diorum e ben nasil yicem kocaman yaptim dio sanki sordu bana:) sonuc olarak yemedim tabi ama zor tuttum kendimi :) bu arada esimde evlendikten sonra cok kilo aldi ama 2 aya yakin bi surede 15 kilo verdi. O azim bende olsa bende yerdim gece gece tostlari :)
Bugun benimde 6. Gunum komsumdaydim cok guzel seyler hazirlamis ama yemedim sadece cay ve kahve ictim sekersiz :) salatami yiyemedim kacirdim zamani simdide aksam icin yemegimi yapiyorum onuda yiyip bu gunu bitiricem :)

X