Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

25 yasimdayim. Ekim basinda 3 yilimiz biticek. Bir tane oglum var 2 yasinda. Sen kac yasindasin kac cocuk var? :))

bende 23 yasindayim temmuz 2010 da evlendim yani gecen ay 3. yila girdik bi oglusum var ekimde 2 yasina gircek allah hepmizin huzurunu bozmasin insallah cocuklarimizi ailelerimizi kociskolarimizi bize bagislasinn (amin)

gunaydin kizlar bugun ilik limonlu suyla gune basladim ama ben birde gribim bikac gundur ilac aliyorum acaba meyve suyu ictikten sonra hap alsam zarari olur mu bisey yemeden cunku bi an once gitsin bu hastalik pazartesi istanbula hasta hasta gitmek istemiyorumm siz basladiniz mi nerdesiniz yazmamis kimse biseyy

bayanlar benim bugün diyetimin 7. günüydü ve tam 4 kilo vermişim... ve iştahım tamamiyle kaçtı en ufak bi halsizlikte hissetmiyorum çok şükür...artık kendime güvenim geldi çok yakında bu kilolar gidecek... yarım meyvesuyuyla tekrar başa dönüyorum bu arada 82 idim 78 oldum 55 olana kadar devam ondan sonrada almamak için artık porsiyonlarımı çok küçük tutacam ... bu rada hayırlı bayramlar
Harikasinnnnnn :)

bende 23 yasindayim temmuz 2010 da evlendim yani gecen ay 3. yila girdik bi oglusum var ekimde 2 yasina gircek allah hepmizin huzurunu bozmasin insallah cocuklarimizi ailelerimizi kociskolarimizi bize bagislasinn (amin)
Amin Nur. Su kilolar da gidince tam bir huzur dolacak icime :)

gunaydin kizlar bugun ilik limonlu suyla gune basladim ama ben birde gribim bikac gundur ilac aliyorum acaba meyve suyu ictikten sonra hap alsam zarari olur mu bisey yemeden cunku bi an once gitsin bu hastalik pazartesi istanbula hasta hasta gitmek istemiyorumm siz basladiniz mi nerdesiniz yazmamis kimse biseyy

Nur biz de ilik limonlu suyla basladik gune. Hayret ettim kendime hic bisey yemeden nasil durdum diye. Meyve suyu bildigin tıkıyor insani aclik hissetmiyorsun. Cok kolay gecti bugun yalniz ogluma kofte yedirirken ufak bir parca kacamak yaptim. Ama bozmadim. Hastaymissin gecmis olsun. Eger kendini cok kotu hissediyorsan iyilesene kadar yapma derim. Ac karnina ilac almak iyi degil. Toparlaninca baslarsin.

Nur biz de ilik limonlu suyla basladik gune. Hayret ettim kendime hic bisey yemeden nasil durdum diye. Meyve suyu bildigin tıkıyor insani aclik hissetmiyorsun. Cok kolay gecti bugun yalniz ogluma kofte yedirirken ufak bir parca kacamak yaptim. Ama bozmadim. Hastaymissin gecmis olsun. Eger kendini cok kotu hissediyorsan iyilesene kadar yapma derim. Ac karnina ilac almak iyi degil. Toparlaninca baslarsin.

yani bikoftenin de pek bisey yapcagini sanmiyorum canim ben ac karna ictim hapi sonra bi bas donmesi esim de kizdi canina kastin mi var diye bozmak zorunda kaldim malesef su bi kac gunu gecirim de ramazanin basindan beri boyleyim ama ilac cok alamamistim oruc saatleri falan dedim simdi alim cunku daha da kotulesmeye basladim hatta simdi bile hafif bir bogaz agrisi varr

Kızlar benide alııııııın aranıza 2buçuk yaşında oğlum var ve ben hala doğum kılolarımı veremediö bugün denıze gıttım ve hallime acıdım resmen neydim neolduuuuum:KK43::KK43:

Yarın sabah bende başlıyorum herakşam girip yazarım inş bianönce hep beraber kurtuluruz şu kilolardan :18::18:

Son düzenleme:
Kızlar benide alııııııın aranıza 2buçuk yaşında oğlum var ve ben hala doğum kılolarımı veremediö bugün denıze gıttım ve hallime acıdım resmen neydim neolduuuuum:KK43::KK43:

Yarın sabah bende başlıyorum herakşam girip yazarım inş bianönce hep beraber kurtuluruz şu kilolardan :18::18:

Hosgeldın Cnm aramıza kolay gelişin sımdıden

Merhaba Ebru hosgeldin aramiza. Hic vakit kaybetmeden yarin basla. Hep beraber yapalim. Ben de Nur da hergun yaziyoruz buraya. Bugun benim ilk gunumdu. Hic de zor gecmedi. Benim de 2 yasinda oglum var. Dogum kilolarimi veremedim artik canima tak etti.

Merhaba Ebru hosgeldin aramiza. Hic vakit kaybetmeden yarin basla. Hep beraber yapalim. Ben de Nur da hergun yaziyoruz buraya. Bugun benim ilk gunumdu. Hic de zor gecmedi. Benim de 2 yasinda oglum var. Dogum kilolarimi veremedim artik canima tak etti.

Hoşbulduum
Yarın sabah başlıyorum bugün karar veremiştim zaten bu diyete meyve sularımı almıştım sizide görünce iyice gaza geldim süper oldu:KK34:
Ben hergün yazarım yiyip içtiklerimi malesef 77kıloyum hedefım 63 inşşşş

Eşim bu diyeti 15 gün yaptı vecok cıddı kılo verdı eğer hıc bozmadan yapabılırsem ıns 2 ayda ulaşabılırım ulaşabılırız....

Son düzenleme:
Hoşbulduum
Yarın sabah başlıyorum bugün karar veremiştim zaten bu diyete meyve sularımı almıştım sizide görünce iyice gaza geldim süper oldu:KK34:

Eşim bu diyeti 15 gün yaptı vecok cıddı kılo verdı eğer hıc bozmadan yapabılırsem ıns 2 ayda ulaşabılırım ulaşabılırız....
Ben 96 ile basladim. Haftaya tartilicam. Esin kac kilo verdi?

Canim arkadasim da basladi. Hesap acti ama onaylanmasini bekliyor. Ben onda kaliyorum dunden beri. Esim ve kendi ailem istanbulda degil. Bir ay sonra yanina gidicem onlarin. Supriz yapmak istiyorum. :)

Ne guzel surprızlerı severım bende yarın ıstanbula gıdıyorum Cnm

Hoşbulduum

Ama canım unutma kı erkekler bızden daha çabuk kılo verıyo kas yapısı flan dıye bılıyodum ama a gercekten istıkrarlı olursak bızde kesın verırız bu kıloları

kızlar merhaba bende bugün başladım. sabahtan beri 3 bardak meyva suyu ve 1 lt su ile 2 bardakta yeşil çay içtim. hiç açlık çekmedim desem yalan olur ama şimdilik dayanıyorum. oruç sonrası olması benim için avantaj oldu. zaten gündüz bir şey yemiyordum oruş nedeniyle. inşallah güzel sonuçlar alırız hep beraber.

merhabalar:)

tatilim bitti ve İstanbul'a p.tesi döndüm salı sabahı itibari ile diyetime başlıcam nurcum ben yokken buralar bayağı şenlenmiş çok sevindim yalnız değiliz birbirimize destek vererek gaza getirerek güzel sonuçlar alacağımızdan fazlasıyla eminim nurcum geriye dönük mesajları okudum hiç kilonu yazmamışsın :) bayramda biraz kaçamağın zararı olmaz canım çok kasma sen zaten azimlisin diyetine güzel bir şekilde devam edebilirsin. bu arada çok geçmiş olsun hastaymışsın aç karnına ilaç alma ve bazı ilaçlar meyve suyu ile içilmiyor bilgin olsun acil şifalar..:KK43:

veee ismini yazamadığım diğer arkadaşlar aramıza hoş geldiniz birbirimize destek olacağız ve bu kilolardan kurtulup fit bir görünüme kavuşacağız buna inanalım inanalım ki p.tesi başlayıp çarşamba diyeti bırakmayalım.. :KK19:

sevgiler...:KK42:

X