Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

yazdıklarınızı okudum ve gerçekten bende ilham aldım ben 2 haftada 4 kilo aldım yalvarırım suan düğünümüz var 1 haftada tamamen uygularsam bunu kaç kilo verebilirim 53 e düşmem lazım ama 58 59 görüyorum hergün biraz daha artıyor deliye döndüm dayanamıyorum moralimi bozuyorum evden çıkasım gelmiyor yardım edin lüfen :KK43::KK50:

Ya Cnm Ben bu diyet konusunu Bastian sona kadar okudum ve bazilari sporla beraber gercekten bır haftada 3 ayda 4 kilo veren var sadece diyete uy ve daha çok spor yapmaya çalış ben ikinci gün dayanamayıp tartıldım 1.100 gram vermişim tabi biliyorum bu su ve ödem ama gercekten çok motive oldum ve yarın ilk kahvaltımı yapacagım kahvaltıyı iple çekiyorum umarım bende sende bu kilolardan kurtulabiliriz Cnm :KK16:

Madonna, Carmen Electra, Catherine Zeta Jones ve Sharon Stone gibi ünlülerin tercih ettiği ‘Hollywood Diyeti'ne 1 ay boyUNCA
devam edenler 12 ila 16 kilo verebiliyor. Diyetin temeli, sıvı alımına dayanıyor. Haftanın 2 günü üst üste sadece meyve suyu içiliyor. Bu arada günde en az 8 bardak su da tüketiliyor. Hollywood Diyeti'nin mucidi Dr. Joel Fuhram, ani kilo kaybına karşın diyetin hiçbir sağlık sorunu yaratmadığını belirterek şöyle diyor:

Hem de çok sağlıklı "Bu diyet, meyve suları sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin yüzde 75'ini karşılıyor. Ayrıca 2 gün sadece meyve suyu içtiğiniz için, meyvelerin antioksidan özelliği ile vücudunuzu yiyeceklerin, sigara ve alkolün zehirli artıklarından arındırmış oluyorsunuz. Kalan günler sadece salata, pişmiş sebze ve beyaz et yeniyor." İşte ‘mucize'nin formülü:

1. GÜN Gün boyunca dilediğiniz kadar mevye suyu içebilirsiniz. Bunun dışında yiyecek yok. 6-8 bardak kadar da su için.

2. GÜN Dilediğiniz kadar meyve suyu için, yiyecek kesinlikle yasak. 6-8 bardak da su için.

3. GÜN Kahvaltı: 2 dilim kepek ekmeği, 2 dilim yağsız dil peyniri, domates, salatalık, 1 katı yumurta, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle: Limonlu ve çok az zeytinyağı gezdirilmiş bol yeşil salata. Akşam: 100 gr. yağsız ızgara tavuk eti ve az miktar zeytinyağı ile pişmiş, limonlu 1 tabak taze brokoli.

4. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, domates, salatalık, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram mantar ve 2 yumurta ile yapılmış yağsız omlet.

5. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız beyaz peynir, domates, salatalık, ıhlamur veya meyve çayı. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram ızgara balık eti, yanında haşlanmış brokoli.

6. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram ızgara tavuk, yanında az yağda pişmiş 1 porsiyon kabak.

7. GÜN Kahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur. Öğle: Bol yeşil salata. Akşam: 150 gram balık eti, yanında haşlanmış 1 porsiyon brüksellahanası.

BU KURALLARA DİKKAT! • Diyet boyunca kırmızı et, şeker, yağ, unlu gıda, baklagiller kesinlikle yasak. • Akşam yemekleri en geç 18.00 de; daha sonra hiçbir şey yenmeyecek. • Kremalı, sütlü kahve, alkol yasak. • Hamileler ve diyabet hastaları bu diyeti uygulayamaz. • Haftanın 5 günü en az 30 ar dakikalık yürüyüş veya orta tempolu egzersiz yapılacak. • Bu diyete başladınız mı, 1 hafta devam etmeniz şart.
Tamam deniycem ben de kızlar...Ama geçtim kırmızı et,kebapsız bir hayat düşünemiyorum ki ben:KK43:((şeker tamam,yağ tamam,baklagiller zaten ömür boyu yemesem özlemem ama et diyince akan sular duruyor.Artık en son napıyım bu da tutmazsa yağları aldırmayı deneyeceğim.başka çarem de kalmadı sanırım:KK43:birde gce çok acıkıyorum ben zaten kilomun asıl sorumlusu da gece yemeleri biliyorum...sporuda ihmal etmemek lazım tabii...buyaz iyi yüzdüm,kilo verdirmesede sıkılaştırıyo bizzat yaşayıp gördüm.ama bu hollywood diyeti fena değil,pekçok kısmı bana uyuyor.hadi bakalım hayırlısı...

Valla benim bugün 3. Gunüm guzel bir kahvaltı yaptım ama gec oldu saati ama ayarlıcam bugunluk bu iki gün içinde yine dayanamayıp tartıldım iki günde 1 kilo 100 gram vermiş görünüyorum bunların su ve ödem olmasına rağmen çok mutluyum

Bugün 4. Gunüm sanırım benden baska yapan yok ama benım guzel gidiyo hiçbir sorun yok acıkmıyorum çünkü öğünler gercekten çok doyurucu

bugun 5. gunum ve gercekten guzel gidiyo insan kendini hic ac hissetmiyo en cok bunu sevdim ve biraz yedikten sonra cok cabuk tok oluyo bakalim yedinci gunun sonunda ne kadar kilo gitmis olcak hala 1kilo 600 gram daha iki gunum var bir haftanin bitmesine tabi sporumu da yapiyorum hedefim en azindan haftada 3 kilo vermek umarim olur ben azimle bana duseni birebir yapiyorum:KK34:

kızlar ben devam edemedim çok zor benim midem rahatsız biraz iki gün meyve suyu içmek sadece mahvetti midemi çok ağrıttı o yüzden normal olarak yediklerime dikkat edip erken yemeğe çalışıyorum birde plates yapıyorum

Bugün 6. Gunüm ve hersey yolunda gıdıyor bırebır uyguluyorum herseyı bakalım bır hafta sonunda kaç kılo vermıs olacağım

bugun 7. gunum ve su an ki tartilmam 2 kilo verdigimi gosteriyo yarin yie tartilcam yarin yine basa donup ilk iki gun su ve meyve suyuyla baslicam

bir haftam doldu ve tam iki bucuk kilo vermisim bugun diyet basa donuyo yine su ve meyva suyu

Son düzenleme:
:KK3::KK3:bir haftam doldu ve tam iki bucuk kilo vermisim bugun diyet basa donuyo yine su ve meyva suyu

hala diyeti yapan varmı acaba?

bende başlayacağım doğum kilolarımdan kurtulmam gerek ama bir sorun var ben brokoli kabak ve mantar yemiyorum sevmiyorum yerine hangi sebzeyi yiyebilirim bi önerisi olan varmı? kendimi de yemek için zorlarsam midem fena olur yardım edin:2:

hala diyeti yapan varmı acaba?

bende başlayacağım doğum kilolarımdan kurtulmam gerek ama bir sorun var ben brokoli kabak ve mantar yemiyorum sevmiyorum yerine hangi sebzeyi yiyebilirim bi önerisi olan varmı? kendimi de yemek için zorlarsam midem fena olur yardım edin:2:

Benım 2. Haftam ve zorlanmıyorum yapmanı tavsıye ederım çünkü ben bır haftada 2 buçuk kilo verdim ben evde mantarım olmadığında kabak vardı onu yedım Brüksel lahanasını deneyebılırsın Cnm

Benım 2. Haftam ve zorlanmıyorum yapmanı tavsıye ederım çünkü ben bır haftada 2 buçuk kilo verdim ben evde mantarım olmadığında kabak vardı onu yedım Brüksel lahanasını deneyebılırsın Cnm

iyiki varsın kimse yazmıcak zannettim bende çok azimliyim destek verelim ozaman birbirimize ama ben ramazanın ve bayramın bitmesini bekliyorum malum 1 aydır kafaya koydum yapıcam ve netten çok araştırdım yapanlar hep memnun bu arada benim sebzelerle büyük sorunum var sadece ıspanak ve taze fasulye yiyebiliyorum birde beyaz lahana napabilirim acaba ya :KK25:

iyiki varsın kimse yazmıcak zannettim bende çok azimliyim destek verelim ozaman birbirimize ama ben ramazanın ve bayramın bitmesini bekliyorum malum 1 aydır kafaya koydum yapıcam ve netten çok araştırdım yapanlar hep memnun bu arada benim sebzelerle büyük sorunum var sadece ıspanak ve taze fasulye yiyebiliyorum birde beyaz lahana napabilirim acaba ya :KK25:

Valla iyi ki sende varsın benım mesajları gördüyseniz ben bır haftadır hep kendı basıma yazıyordum başka kımse yoktu iyi oldu senınde katılman Brüksel lahanayı haslayabılırsın 4 yada 5 tane kaç kılosun sımdı

Son düzenleme:
A sen beyaz lahana yazmışsınız pardon gormemısım ama onu da hasla koy yemegın yanına az Bişey fasulye aynı şekilde ben öğle zamanları oturuşda kendıme salata yapmadım aldım küçük marulu kesitim yarısını yıkadım yedım öyle yoksa ben usenırım kalk kendını ayrı eşine ayrı yemek yap ama bu sefer bu dıyetle değişti herhalde çok kararlı oldugum ıcın

kilomu yazmaktan dahi korkuyorum sanki üstüme yapıştılar :) ben evlenmeden önce yani çok önce kilolu idim diyetisyene gitmiştim 85 ten 63 kiloya indim harika görünüyordum ve uzun bir süre kiloları geri almadım evlenince ve işten ayrılınca kilolar bana dönmeye başladı yavaş yavaş üzerinede doğum eklenince yine 85 civarlarındayım ve çok mutsuzum:KK50: sen kaç kilosun?

kilomu yazmaktan dahi korkuyorum sanki üstüme yapıştılar :) ben evlenmeden önce yani çok önce kilolu idim diyetisyene gitmiştim 85 ten 63 kiloya indim harika görünüyordum ve uzun bir süre kiloları geri almadım evlenince ve işten ayrılınca kilolar bana dönmeye başladı yavaş yavaş üzerinede doğum eklenince yine 85 civarlarındayım ve çok mutsuzum:KK50: sen kaç kilosun?

ay mehtapcim cok sevindim cunku bende 86.6 kilo idim bu sabah tartildim 83.3 olmusum ve bu benim ikinci haftamin 3.gunu yani meyve suyu ve suyu bitirdim ilk kahvalti gunum cok ta mutluyum cevremdeki herkes bana bu diyeti soruyo kimi yapmaya calisiyo yani kilo:nazar::KK16::KK16:larimiz cok yakin asla veremem deme bu diyet zor hic deme bak ilk iki gun sirf su ve meyve suyu ya eger ki cok cok dayanamazsan 3 yada 4 tane badem ye yada iki uc tane kayisi ama daha fazlasini gecme yani sonra fayda etmez tabi burada sporun etkisini de hic unutmamak gerek benim trampolinim var ama dun dikisi cikti malum ikinci el idi ama yuruyorum ve youtube ta cesitli egzersiz hareketleri var ben sana onlari paylasirim evde yaparsin hic spor yapmamaktan iyidir evde dedigime bakma baya yorucu eger ki gercekten kilo vercegine inaniyosan da asla kilonu soylemekten cekinme cnm olur mu bak ben gecen haftadan beri hep diyorum 86.6 dan 84.1 e dustum ve bugun tartildim 83.3 olmus ne kadar guzel bir duygu biliyo musun bol bol da su ic cnm hadi gec kalmis degilsin gercekten biraz azim ve tembelligi birakip sporla iki haftada bile gozle gorulur degisimi gorunce daha da cok yapmak isticeksin sonucta onumuzde uzun bi zaman var ben 3 ay kesintisiz yapmayi planliyorum bu diyeti her ay 8 kilo versem 24 kilo olacak 3 ayda benim simdilik hedefim 60 olmak ondan sonra 57 e dusmek ama once bi 60 i goreyim dee:KK16: hep destek tam destek cnm

Get a Sexy Bikini Body in Just 10 Minutes - YouTube
Keep Your Bikini Bod All Year Long With This 10-Minute Boot Camp! - YouTube
Model Workout Episode 1 - YouTube
Model Workout Episode 2 - YouTube
Model Workout Episode 3 - YouTube
Model Workout Episode 4 - YouTube

bunlar sadece bir kaci sana ornek olsun diye cnm bi bak istersen bu arada hergun en az bi kere bu sayfaya diyet zamaninda ne yaptigini nasil hissettigini yaz ok kimse cvp vermese bile ben burdayim konusuruz beraber destek luruz kendimize ok cnm simdiden kolay gelsinn:KK22:

ay mehtapcim cok sevindim cunku bende 86.6 kilo idim bu sabah tartildim 83.3 olmusum ve bu benim ikinci haftamin 3.gunu yani meyve suyu ve suyu bitirdim ilk kahvalti gunum cok ta mutluyum cevremdeki herkes bana bu diyeti soruyo kimi yapmaya calisiyo yani kilo:nazar::KK16::KK16:larimiz cok yakin asla veremem deme bu diyet zor hic deme bak ilk iki gun sirf su ve meyve suyu ya eger ki cok cok dayanamazsan 3 yada 4 tane badem ye yada iki uc tane kayisi ama daha fazlasini gecme yani sonra fayda etmez tabi burada sporun etkisini de hic unutmamak gerek benim trampolinim var ama dun dikisi cikti malum ikinci el idi ama yuruyorum ve youtube ta cesitli egzersiz hareketleri var ben sana onlari paylasirim evde yaparsin hic spor yapmamaktan iyidir evde dedigime bakma baya yorucu eger ki gercekten kilo vercegine inaniyosan da asla kilonu soylemekten cekinme cnm olur mu bak ben gecen haftadan beri hep diyorum 86.6 dan 84.1 e dustum ve bugun tartildim 83.3 olmus ne kadar guzel bir duygu biliyo musun bol bol da su ic cnm hadi gec kalmis degilsin gercekten biraz azim ve tembelligi birakip sporla iki haftada bile gozle gorulur degisimi gorunce daha da cok yapmak isticeksin sonucta onumuzde uzun bi zaman var ben 3 ay kesintisiz yapmayi planliyorum bu diyeti her ay 8 kilo versem 24 kilo olacak 3 ayda benim simdilik hedefim 60 olmak ondan sonra 57 e dusmek ama once bi 60 i goreyim dee:KK16: hep destek tam destek cnm[/QUOTE

ay mehtapcim cok sevindim cunku bende 86.6 kilo idim bu sabah tartildim 83.3 olmusum ve bu benim ikinci haftamin 3.gunu yani meyve suyu ve suyu bitirdim ilk kahvalti gunum cok ta mutluyum cevremdeki herkes bana bu diyeti soruyo kimi yapmaya calisiyo yani kilo:nazar::KK16::KK16:larimiz cok yakin asla veremem deme bu diyet zor hic deme bak ilk iki gun sirf su ve meyve suyu ya eger ki cok cok dayanamazsan 3 yada 4 tane badem ye yada iki uc tane kayisi ama daha fazlasini gecme yani sonra fayda etmez tabi burada sporun etkisini de hic unutmamak gerek benim trampolinim var ama dun dikisi cikti malum ikinci el idi ama yuruyorum ve youtube ta cesitli egzersiz hareketleri var ben sana onlari paylasirim evde yaparsin hic spor yapmamaktan iyidir evde dedigime bakma baya yorucu eger ki gercekten kilo vercegine inaniyosan da asla kilonu soylemekten cekinme cnm olur mu bak ben gecen haftadan beri hep diyorum 86.6 dan 84.1 e dustum ve bugun tartildim 83.3 olmus ne kadar guzel bir duygu biliyo musun bol bol da su ic cnm hadi gec kalmis degilsin gercekten biraz azim ve tembelligi birakip sporla iki haftada bile gozle gorulur degisimi gorunce daha da cok yapmak isticeksin sonucta onumuzde uzun bi zaman var ben 3 ay kesintisiz yapmayi planliyorum bu diyeti her ay 8 kilo versem 24 kilo olacak 3 ayda benim simdilik hedefim 60 olmak ondan sonra 57 e dusmek ama once bi 60 i goreyim dee:KK16: hep destek tam destek cnm[/QUOTE

canım daha öncede yazdım ya sana 85 ten 63 e düştüm diye azimliyim ben o konuda sıkıntı yok yaparım ama bayramdan sonra başlıcamda ya benim kafam karıştı yoksa isveç diyetimi yapsam sen ne dersinn

bu arada kilo vermene çok sevindim devamı gelsin inşallahhhh gitsin kilolar bu arada bebişin varmı:)

X