Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Beeeeenn :) ögrenciyim ama baska carem yok:) Yarindan itibaren basliyorum :)

Günaydın canım, öğrenciysen yapma dicem çünkü ben de üniversitedeyken yapmıştım ve kafam sulanmıştı resmen.. :KK53:

Ben iptal ettim , bir arkadaşım vazgeçirdi beni tehditle, yapmıcam bu diyeti :KK53::KK19:

Günaydın canım, öğrenciysen yapma dicem çünkü ben de üniversitedeyken yapmıştım ve kafam sulanmıştı resmen.. :KK53:

Ben iptal ettim , bir arkadaşım vazgeçirdi beni tehditle, yapmıcam bu diyeti :KK53::KK19:

Söyledigin iyi oldu:) sabah kötü kaltim zaten yapamadim zaten. Denemiyorum o zaman:) Isvec diyetine yöneldim:)

arkadaşlar ben de bu diyeti yapmak istiyorum ama çalıştığım için çok zor olur mu diye düşünüyorum :KK43:((

Herkese gunaydınlar

Ben diyetime dün sabah bu formu okuduktan sonra başlamaya karar verdim.

1. Gün 2 bardak taze sıkılmış elma suyu ve 1 bardak çok az Light sütle yapılmış koyü kıvamda muzlu süt içtim. (Light süt ile biraz dışına çıkmış oldum :KK43:

Yaklaşık olarak da 3 lt su içtim.

Ve bu sabah kalktığımda 1 kg eksiktim :))) Dediğiniz gibi belki ödem belki su kaybı ama tartıda 1 kg az çıkmak beni çok motive etti.

Diyet yapan herkese kolaylıklar.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar. bende dün başlamıştım ama dayanamayıp bozdum. bugün tekrar ilk gündeyim bu sefer bozmuycam. sabahtan beri 2 bardak meyve suyu içtim. çok baş ağrısı var. acıkmadım ama. hergün neler yaptığımı paylaşırım burada olanlarla. sizde paylaşırsanız sevinirim. gaza geliriz böylece. ben 73.5 kg mım. hedefim 55 bakalım ne olacak...ramazan başlayana kadar 60 a düşmeyi hedefliyorum. sporada başlıycam özellikle jüllian yapabilirsem süper olacak..

merhaba kızlar benim 3. günüm:) zorlu 2 günü atlattım çok sşükür ve 2 kilom gitti şimddiden ve beni daha da motive etti. enteresan olan 3. günün sabahında 2 dilim ekmek var sonra hiç yok. yanlışlıkla konmus olabilir mi? burada hep beraber paylaşımlarla bu zor görevi sürdürmek işe keyif katacaktır. 1. günün akşamı çok başım agrıdı. 2. gün nispeten daha rahat geçti. herkeze kolay gelsin..ben şimdi dil peyniri almaya gidiyorum :)

Kızlar herkese merhaba

Benim bugün 7. Gunüm ve sadece 2 kg verebildim toplamda :KK43: ama dün hastalandım acaba onun da etkisi mi var diye düşünüyorum. Yarın tekrar meyve suyu ile başlıyorum haftaya. Sizlerin nasıl gidiyor???

Kızlar herkese merhaba

Benim bugün 7. Gunüm ve sadece 2 kg verebildim toplamda :KK43: ama dün hastalandım acaba onun da etkisi mi var diye düşünüyorum. Yarın tekrar meyve suyu ile başlıyorum haftaya. Sizlerin nasıl gidiyor???

canım hasta olmanla alakası var bence şişkinlik yapıyor biliyorsun rahat 1 kilo regl şişkinliğindendir diye düşünüyorum..

arkadaslar bugun 7. günüm bitmek üzere 3 kilo verdim çok şükür darısı ve daha cokları basınıza inş. yarın da devam etmeyi düşünüyorum bı 3 kilo daha verirsem ideal kiloma ulasıcam.. ama kararsızım bıraz ara versem mi yoksa hazır alışmışken devam mı etsem?
ne dersiniz?

Merhaba buralarda kimse var mı ? İsveç diyeti yaptım kaçamaklı olarak 6 günü tamamladım 2 kilo verdim. Bu diyeti yapacak olan var mı? Birlikte başlasak.

Merhaba buralarda kimse var mı ? İsveç diyeti yaptım kaçamaklı olarak 6 günü tamamladım 2 kilo verdim. Bu diyeti yapacak olan var mı? Birlikte başlasak.

Bende başlamayı düşünüyorum. 15 yaşındayım 95 kiloyum 30-40 kilo vermek istiyorum. ama emın olamıyorum.

Aman kızlar spor yapmayı ihmal etmeyin çünkü spor desteği olmadan yapılan diyet sonrası vücutta sarkmalar oluşuyor. Az da olsa sporu ihmal etmeyin derim.

bugun bende basladım bu dıyete, 60.4 kg cıktım sabah.
meyve suyu gunlerını atlatırsam sanırım sıkıntı olmayacak.
2 hafta yapıcam ınsaAllah. ama haftaya meyve suyu gunlerınde oruclu olacagımdan meyve suyu + corba ıcerım dıorum ıftar ve sahurda.
bakalım bı gazla cıktım yola.
söyle 53-54 ü görsem bayramda iyi olucak...
yazıcam hergun burdan kızlar

slm arkadaşlar bende bu diyete yarın başlıyorum umarım sonuç güzel olur ben meyve suyu ve ananas yemeyi düşünüyorum ılk 2 gün

slm arkadaşlar bende bu diyete yarın başlıyorum umarım sonuç güzel olur ben meyve suyu ve ananas yemeyi düşünüyorum ılk 2 gün

canım kolay gelsin, benım 2. gunum bıtmek uzere. sadece meyve suyu ıcerek cok zorlanacagımı dusunmustum ama hıc oyle olmadı, gayet ıyıyım cok sükür. demın yemek yaparken dıyette oldugumu bı an unutup bıtane haslanmıs kanat yedım. sonra aaaaa naptım ben dedım :)))aclıktan degıl, ac gozlulukten. kanatları kımseye bırakmam genelde :))) gayri ihtiyari olan bı olaydı. tek kacamagım bu.

elhamdulıllah zorlanmadım hıc ve bugun 59.9 u gordum :)
2-3 hafta yapmayı dusunuyorum bu dıyetı. bayrama cıtır gırmek ıstıyorum :)
gelişmeleri yaz mutlaka. kaçamak yaparsan da sakın bırakma salma kendını bence.
kaç kılo vermeyı dusunuyorsun bılmıyorum ama 1 ay sonra cok baska bı bayan goruceksın aynada.. :KK34:

kızlar merhaba diyeti yapan varmı :KK55:

Bende dün başladım bu diyete dün dışarıdaydım sıcaktan akşamüstü kendimi kötü hissettim ama bozmadım bugün işyerindeyim ve gayet iyi gidiyor 1 günde 1 kilo verdim bakalım 1 haftada kaç vereceğim çok merak ediyorum ve heyecanla bekliyorum verdikçe veresimiz gelir diye düşünüyorum :21:

X