Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Mrh
Eşim bu diyeti 2 hafta uyguladı ve 7 kılo verdı hiç dikkat etmediği halde 3 kilo geri aldı kesinlikle tavsiye ediyorum ve
An itibariyle başlıyorum hepimize kolay gelsiiiiiin :KK1::KK1:

Son düzenleme:
Merhaba hanimlar. Bende pazartesinden beri yapiyorum bugun 3. gunum olacak insallah. Meyve suyu kismi hakkinda bende yaptigimi paylasmak istedim. Oncelikle orijinal meyve suyunda cok degisik seylerin karistirildigini gordum ve bende az cok benzer birsey yapmaya karar verdim. Oncelikle bir avuc cilek, bir dilim karpuz, karayemis, bir avuc siyah uzum, biraz kavunu bir kaba koydum ve el blenderi ile iyice sivi hale getirdim. Karpuz zaten aninda siviya donusturuyor. Boylelikle hem dogal hemde antioksidan bir icecegim olmus oldu. Ayni zamanda omega 3 destegi ve c vitamini aldim. Su an tartildim 1,6 kg vermisim. Tabiki odemdir bu ama olsun ben su an cok sevincliyim. Paylasmaya devam edecegim. Herkese guzel gunler dilerim

bende yarın başlıyorum kızlar bundan önce isveç yaptım 8 kilo verdim şuan 67 kiloyum aslında plates de çok etkili oluyor 3 aydır yapmıyorum kilom aynı ama sıkılaşma olmadığından öncekine göre kilo almış gibi duruyorum neyse yarından itibaren hem diyete hem de platese başlıyorum gelişmeleri yazarım :)

Merhaba hanimlar..bugun 5.gunum ve tartida 2.2 kg vermis gozukuyorum. Ancak diyeti biraz kendimce genislettim. Biraz meyve ve yogurtta yedim aralarda. Sonuctan cok memnunum cunku bi yerde takili kalmistim imkani yok asagisina dusemiyordum. Gun icerisinde 45 dakikalik yuruyuslerde yapiyorum buarada.

Yavaş yavaş başım ağrımaya başladı birazda midem tabiki iki gün sadece çorba içsek olmaz mı acaba

Arkadaslar acil yardımınıza ve desteğinize ihtiyacım var 2 hafta önce 54 kiloydum ve stres yuaptım aslında ekmek şeker falan yüketmiyordum asla spor yapıyordum evde her türlü imkanım var kosu bandı falan fakat birilerinin desteği olmadan yapamıyorum suan tartıda 59 u görüyorum gerçekten çok moralim bozuk ağladığımı hatıyrlıyorum bu hollywood diyeti gerçekten işe yarıyor mu 2 hafta sonra düğünümüz var ve aldığım elbiseyi suan kendime yakıstırmıyorum kıyafetlerimide öyle yardım edin lütfen :KK50:

Kızlaar diyete yarın baslamayı düşünüyorum baslayacak olan varsa beraber baslayalım lütfen neler yapmamız gerekiyor destek olalım birbirimize:KK43:

canlarım benim dedigim gibi normalde vücut aslında açıkmıyormuş. vücudun yeme istegi insülin hormonundan kaynaklanıyormuş. kandaki insülin düştüğünde vücut aşırı yeme isteği duyuyor vede yediklerimiz hemen yağa dönüşüyormuş ben diyeti bıraktım kızlar midem küçüldü ve normal yemeye başladım normal dediysem aman aman ha verdim diyip hemen herşeye sarılmayalım kızlar önemli olan gerçekten motivasyon işyerinde millet inanamıyor aslında bu kadar verebileceğime bende inanamamıştım ama isteyince oluyor ilk başta dediğim gibi kendimizi ruhumuzu beynimizi hazırlamamız gerekiyor birde vücut yapıları herkesin aynı değil kilo verme hızı değişir kızlar :)
yarından itibaren baslamayı düşünüyorum gerçekten bir etkisi varmı haftada kaç kilo verririm lütfen destekk :KK50:

canım ben bundan önce isveç diyeti yaptım 74 den 66 ya düştüm yani sadece 1 kilo aldım o da tok olduğumda 67 oluyorum ve bayada yedim yani tatlılar pastalar köfte ekmekler filan ama yine de bir öğünde çok yediysem diğer öğünde biraz az yiyip dengeledim asıl hedefim 55 olduğundan yoluma devam ediyorum. Sadece bir süre ara verdim.Çünkü bunlar ağır diyetler ard arda yapılmayacağını düşünüyorum bu diyeti ilk kez yapıyorum kendimce değişiklikler yaptım diyette mesela her sabah kepekli ekmek yiyorum bir dilim akşamda çorba ekledim ek olarak çünkü isveçde buna benziyordu ve acayip kabız yapıyor insanı bu yüzden biraz diyetisyenlerin verdiğine biraz isveç biraz hollywood biraz da dukan karışımı olacak metobolizma durunca proteinden sebze yemeğe geçeceğim şuan tartılmadım canım başladıktan bir gün sonra regli oldum bittiğinde tartılacağım buradan yine yazarım

Arkadaslar acil yardımınıza ve desteğinize ihtiyacım var 2 hafta önce 54 kiloydum ve stres yuaptım aslında ekmek şeker falan yüketmiyordum asla spor yapıyordum evde her türlü imkanım var kosu bandı falan fakat birilerinin desteği olmadan yapamıyorum suan tartıda 59 u görüyorum gerçekten çok moralim bozuk ağladığımı hatıyrlıyorum bu hollywood diyeti gerçekten işe yarıyor mu 2 hafta sonra düğünümüz var ve aldığım elbiseyi suan kendime yakıstırmıyorum kıyafetlerimide öyle yardım edin lütfen :KK50:

canım istersen spor yapmadan önce kendine limon,portakal ve biberiye yağları al bunları karıştır ve zayıflamak istediğin bölgelere sür sonra streçle sar ve spor yap yağ yakımını hızlandırıyor bende bu şekilde plates yapıyorum

canım istersen spor yapmadan önce kendine limon,portakal ve biberiye yağları al bunları karıştır ve zayıflamak istediğin bölgelere sür sonra streçle sar ve spor yap yağ yakımını hızlandırıyor bende bu şekilde plates yapıyorum

deneyeceğim fakat hollywood işe yarıyormu gerçekten haftada kaç kilo veren oluyor ?

selam kizlar bende bugun basladim bu diyete gercekten cok heyecanliyim umarim bende 123bebeto gibi zayiflarim onun yazdiklarini okudukca daha da motive oldum umarim bende onun gibi zayiflayabilirim hic kendimi bu kadar hazir hissetmemistim bugun ilik limonlu suyla basladim gune ve tartildim kilom 86.6 cikti bakalim bir hafta sonra ne kadar olacak tabi ben dayanamayip onceden tartilmazsam bende bendeki degisimleri devamli yazicam benimle beraber baslayan varsa o da paylassin beraber motive olalim kizlarr
:KK16::KK16:

Son düzenleme:
Bugün 2. Günüm diyete tam gaz devam esmeralda aramızda bi gün var yakınız beraber devam edelim bakalım benım şimdiki hedefim 73 falan olmak ondan sonra 60 ve yapabilirsem en son olarak 57 olup sabıtlemek

Ay bizden başka diyet yapan yok mu acaba yapan varsa yazsınlar deneyimlerini beraber motive olalım daha çok heveslenelim

Merhaba arkadaslar..1 hafta yaptim diyeti ve super son 2,5 kg verdim ancak hafta basinda sehir disina cikmam gerekti. Meyve suyumu icemedim ancak gayet diyet beslendim ve korkunc son! Carsamba gunu 2 kilo almistim...malesef olmadi hanimlar bende ise yaramadi

canlarım benim hepinizi gayet iyi anlıyorum çünkü kilo verme olayından bende geçtim sizlerin sayesine ben verebildim birbirimizi motive ederek olduk canlarım benim ilk başta herğün aynı saatde kalkılacak 7 se 7 de 6 sa 6 da. kalktınız bir su bardağı ılık limonlu suyu içtiniz tamam mı tamam. hadi biraz hareket yapalım 10 dk ısınma hareketi yapıyoruz. 1 tudam dere otunu yiyoruz vede rejimimizin hangi günündeysek onu yapıyoruz. 1 saat yürüyoruz günlük içebildigimiz kadar su içiyoruz ben 4lt yakın içtim daha sonra evde yapabilirseniz aerobik yada hareket 45 dk. 5 i 1 yerde içebilirsiniz. aynaya bakıp güzel oldugunuzu ilk başta kendiniz için zayıflayacağınızı sağlığınız için vereceğinizi düşünün. yaz aylarında o sıcakarda pişiklerden kurtulacaksınız onu düşünün yani ileriye maviliklerle vede ğüzel gözlerle bakmanız dileğiyle azim azim azim yapabilirsiniz. kızlar

yazdıklarınızı okudum ve gerçekten bende ilham aldım ben 2 haftada 4 kilo aldım yalvarırım suan düğünümüz var 1 haftada tamamen uygularsam bunu kaç kilo verebilirim 53 e düşmem lazım ama 58 59 görüyorum hergün biraz daha artıyor deliye döndüm dayanamıyorum moralimi bozuyorum evden çıkasım gelmiyor yardım edin lüfen :KK43::KK50:

X