Hocama açıldım...

sen elinden geleni yapmışsın onun için tehlikeli bir durum ayrıca sana karşı hisleri varsa da bastırabilir bu yüzden en iyisi bundan sonraki sana karşı tavırlarını halini gözlemle

Artık pek göremeyeceğim onu, ama numaralarımız birbirimizde.istese oradan ulaşır değil mi tabi mezuniyeti de bekliyor olabilir. Of ya ben hala bekliyorum ümidi kessem bir iyi olacak da...yapamıyorum

Hocanizla bu kadar nasil yakinlasabildiniz? Bizim hocalari utanmasak mumyalicaz. Genc olanlarla da ben iletişime geçmeye çok çekinirim. Telefon no alabilecek samimiyete nasil geldiniz bana da taktik ver
Nasıl olduğunu anlamadım ki diğer hocalarla böyle olmadım hiç . Herşey kendiliğinden gerçekleşti kendimi aştım resmen

Bence kibar bir şekilde hayır demiş.
aksi olsa farklı cümleler kurardı sanki.
sonuçta sizin hislerinizi öğrendi bir şey yapmayın artık. bekleyebiliyorsanız mezuniyete kadar sessizce bekleyin.

Bence kibar bir şekilde hayır demiş.
aksi olsa farklı cümleler kurardı sanki.
sonuçta sizin hislerinizi öğrendi bir şey yapmayın artık. bekleyebiliyorsanız mezuniyete kadar sessizce bekleyin.
Beklerim beklemesine de uzak durmak çok zor geliyor.. ama onu sıkmak istemiyorum rahatsız olduğunu hissedersem bu beni daha çok üzer

Bizim arkadas hocaya kör kütük aşıktı hocanın da o zamanlar ilgisi varmış aslinda ama hic belli etmemişti, okul bittikten sonra arkadaş, iş başvurularıyla ilgili birsey için hocaya sosyal medyadan soru sormuş, maksat iletişim kurmak tabi sonra yazışmalar falan derken iş ilerledi 2 yıl sonra evlendiler, bizzat düğünlerinde de bulundum

Hanımlar teşekkür etmek için mesaj atmalı mıyım sizce ? bana çok yararı dokundu. Bahane arıyorum resmen ya
Ama bilmiyorum belki de mesaj atmak beni beklentiye sokacak .. bir abla ya da bir kardeş olarak bana tavsiyede bulunur musunuz.

Kibarca red etmiş
ayrıca gencecıksın 35 yasında bir adamla işin ne .

Benim arkadaşım üniversitedeki hocamızla evlendi, ama iliskileri okul bittikten sonra başlamıştı
Ben konuyu tam anlamadım ama bizim de okulda olan bir olayı anlatayım... Üniversiteyi bitirdim çoktan ama ben lisedeyken bir kız vardı. Çok erkeksi,futbol falan oynardı. O zamanlar 11 ya da 12de olmam lazım... Okul çıkışında kız hocanın arabasına bindi gitti. Meğersem sevgililermiş ve adam evliydi. Evine bırakıyormuş. Çok sonradan öğrendik. Sonra karısından boşandı. Halen ilişkileri var ama ben üzülmüştüm. Ayrıldığı bayan çok güzeldi. Yani gel gelelim aşk güzel bir şey ama bu adamınkini anlayamadım... Kız hayranlık duymuş olabilir. Aralarında 21 yaş vardı. Sen de adam 35 yaşında dedin,yaşlarınız yakın sayılır. Gidişata bir bak bence. Mezun olursan olur belki ama şuan için etik değil. Yönetmelik gereği,bir ilişkiye başlasanız adam uzaklaştırma bile alabilir. Bence siz biraz bekleyin. Bir engeli yoksa onun tabii. Ve hislerinden emin olup,size yazarsa:)) Her şey gönlünüzce olsun

Konu derken size mesaj attığında red mi etmiş kibarca falan? Bunu kastetmiştim:))

Ben de yaşlarımızın engel olacağını düşünmüyorum.
Evet dediğiniz gibi etik değil bu ,yönetmelikte yazıyor. Böyle bir riski alamazdı zaten.
Bana attığı mesaj şöyleydi. İyi dileklerde bulundu. Benim için değerlisin dedi. Evet kibarca reddetmiş sanırım ,buradaki ablalarımın görüşleri o yönde

Her şey gönlünce olsun canım:))

Canim benim sosyal medya kullanmiyor adam hic. Simdi öyle bişey yapsam unideki arkadaşlarım beni tefe koyup calarlar. Adam 8000 bin fit uzakta sanirim bana bu saatten sonada yas olmus 28 kime aşık olurum bilmem. Yalnız olmesem bari. Karsilassak biyerde derim ama yüzüne. ..
Belki şuan oda bekar..sosyal medyadan bi baksanız, kimbilir yıllar sonra bi araya gelirsiniz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…