Hocama açıldım...

Beklemede onun ilgisini cunki daha sonra olmadiginda canın dahada yanacak baska seylerle ilgilen mevzuniyetinde ne giycegini nasil olacagini falan dusun bu konuya takilirsan kendini bunalima bile sokarsin sana kardes tavsiyesin bos vek gitsin

Size rahatsızlık verdi isem özür dilerim de
Bu yaptığım etik değildi vs de
Sonuçta sen duygularına hakim olamamışsın açılmışsın
Adamın zaten geleceği varsa gelir sana.Yoksa da hiç değilse konuyu toparlamaya çalışmış olursun

Sonra asistanlardan biriyle sevgili oldu evlendi kanadaya gitti biz dizilerdeki gibi bi ask falan yasamadik :) umarim sen yaşarsın.
Keşke yaşasaydım ama ben de yaşayamayacağım. Ablaların dediği gibi reddedildim buna inandırmalıyım kendimi. Sizin sonu kötü olmuş ya üzüldüm. Şimdi nasılsınız peki

Keşke yaşasaydım ama ben de yaşayamayacağım. Ablaların dediği gibi reddedildim buna inandırmalıyım kendimi. Sizin sonu kötü olmuş ya üzüldüm. Şimdi nasılsınız peki

Ben hic uzulmedim hic bisey hissetmedim çünkü sadece fiziksel. Simdi iyiyim canim koca insan olduk esamesi kalmadi bunlarin. Genclik delilikleri. O olayın akabinde ben de aşık oldum baskasina zaten ama onu bile hatirlamiorum :) 20li yaslari dolu dolu yasamani tavsiye ederim. 30lar çok sey katio insana ama o heyecanlar cok zor geri gelio. 35ten sonra insan iyice kurtlasio. Yas farki bu yuzden onemli. Ama yine de engel diil.

Baya geçmiş demek üstünden. Ama değişikmiş yani sizinki de ,ancak dizilerde olur sanırdım . Ben de unutacağım bunun farkındayım ama şuan yaşadığım his var ya işte

Açmam da görünce nasıl davranayım bilmiyorum selam bile vermemeyi düşünüyorum ama herşeyden önce çok sevdiğim bir insan
Ýoo normal davranın hiçbişey olmamış gibi davranın en doğrusu bu inanın diğer türlü çok çocukça gelir adama tamamen o kapı kapanır. Umitlendirmek istemem ama zamanla olmayacak bisey değil siz ağır davranın bisey yok gibi yapın eskisi gibi samimi muhabbete girmezsiniz olur biter.

Siz utanacak birşey yapmadınız.Aranızda hiçbirşey olmamış gibi davranın.Bu konuyu tekrar açmayın

Aynen öyle yapacağım. Bir daha açarsam ısrar ediyormuş gibi olur.
Bak canim benim universitede bi hocamin asistani vardi. Kulaklari cinlasin cok iyi bi adamdi. Benim sevgilim vardi o zamanlar. Benden 5 yas buyuktu derslerimize girerdi surekli benle ilgilenirdi falan. Bu sinifinda dikkatini cekmeye baslamisti artik. Bende son siniftim. Bigun bana hayatinda biri var mi dedi. Zaten surekli takipteydi beni. O zamanlar boyle vatsap insta nerdeeee:)) Neyse bende evet var dedim. Neyse ben seninle ilgili bisey planlamiyodum zaten dedi. Cok alindi. Basindan sormaliydi ama olup olmadigini o onun hatasıydı. Her neyse de.. Niyeti olan belli ediyor yani. Benden red cevabi alio sevgilim oldugunu ogrenincede dayanamadi terk etti turkiyeyi.simdi kanadada. Docent olmus sanirim.
Isin komik tarafi ben o erkek arkadasimdan ayrildim ve bekarim..

Valla bizimde vardı bir hoca. Herkes hayrandı kendisine. Adam kantinden geçerken bğtğn kafalar kendisiyle yön değiştirirdi falan. Bi arkadaşım bu adama deli divane aşıktı. Mezun olunca açıldı. Adamda bu kızdan bayağı etkilenmişti. Hatta yazışmalarda falan bayağı aşık gibiydi senelerce gözlemlemiş oda vs. Ama sonra arkadaşım istemedi. Bi anda bitirdi. Hepimiz şaşırdık biraz ısrar edince “poncito asla göründüğü gibi değilmiş. Ben onun o ağırlığına duruşuna hayran olmuştum ama altından çok farklı birşeyler çıktı” dedi. Cinsellik mi yaşamak istiyor dedim “ya o da var ama daha birsürü şey” diye kestirip atmıştı. Yani okulda görüp o ototritesinden hoşlanmış olabilirsiniz ama yeterince iyi tanıyınca duygular bi anda değişebilir. Tanınak çok önemli..

Bundan sonra ki size tavirlari davranislari gosterecektir bence durumu eger yavas yavas mesafe koyar uzaklasirsa evet red edilmissiniz. Ama hala ayni sekilde irtibati devam ettirirse mezuniyeti bekliyordur bence hersey istediginiz gibi olur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…