Hocama açıldım...

ycok fazla hayal kuema belki adamin hayatinda baska biri var aranizda 11 yas var olaki oldu sen ise girecen su bu derken evlilik yoluna gidecek diyelim bu yas farki her zamn sorun olacak allah askina kendi yasitlarinla. yasa adam seni kibarca red etmis k bakma biraz sert yorum gibi oldu ama keske acilmasaydin ilerdr pisman olcaksin canli anne demisti dersin
Niye pişman olayım ki nedenini söyler misiniz

Niye pişman olayım ki nedenini söyler misiniz
cunku. platonik oldugunu dusunjyorm bak beni yanlis anlama senden 5 yas buyuygum ama inan bu hayata .inan pismanliklarda olacak . sonucta ogretmenin ya evliyse ya baskasi varsa bende lise zamaninda matematik. ogretmenime hayrandim adam evliymis cok sonradan ogrendim. ne kadar yanlis bise yapmisim his etmisim sizinki hayranlik olabilir

Üniversitede zaten beş kızdan üçü hocasına aşık. Sizden 11 yaş büyük adamı napacaksiniz acaba?
Bende buna takıldım 11 yaşş.. az değil ki.
Oldu ki ciddi ilerledi. ee sonrası ne olacak. Kendi fikrim ileri ki yıllarda sorun olacağını düşünüyorum.
Konu sahibi hiç bağlanmanızı istemem. Size daha denk olanlarla beraber olun.

Diğer hocalarına nasıl davranıyorsan öyle davran bi tabir vardır ya biraz ağırdan al kendini öyle çağırdığında falan hemen gitme çok belli etmeden mesafe koy sana karşı ilgisi varsa eğer o sana gelir zaten daha öncede söyledim şahsi fikrim sen isteme zaten

Canım sen ona ne yazdın o sana ne yazdı bi net söylesen çok yarım yamalak yazmışsın.
Sana ilgisi varmı peki bakışlarını falan farkediyor musun sana karşı

Ben yuksek lisanstayken bundan tabi bi 15 sene öncesi, bir oglan benden iki yas buyuk arastirma görevlisi, nasil çekingen konusmayi bilmeyen küçük bi ilçeden gelmis. Benden bir konuyu calistirmami rica etti. Cocuk da cok zeki normalde bilir aslinda benim kadar hic aklima gelmio salak gibi. Neyse ben anlattim iki saat falan dinledi. Kalktik gidioruz aksam 10 olmus saat okul koridoru bos bu pisirik oglan birden bana dönüp beni kucakladi duvara yapıştırdı. Nasil öpüyor icimden diyorum saçmalama biri görse simdi napicaksin sonra odaya soktu beni ogretmen masasina yatirdi =) 25 yasindaydi o o zaman hayatinda ikinci sevismesiymis. Bazisi kendiliginden hizli. Bu da boyle bi anim. Bakarsin olur ya. Gece yatmadan hayal et ruyasina sizmaya calis :)

cunku. platonik oldugunu dusunjyorm bak beni yanlis anlama senden 5 yas buyuygum ama inan bu hayata .inan pismanliklarda olacak . sonucta ogretmenin ya evliyse ya baskasi varsa bende lise zamaninda matematik. ogretmenime hayrandim adam evliymis cok sonradan ogrendim. ne kadar yanlis bise yapmisim his etmisim sizinki hayranlik olabilir
Evli değil belirtmiştim

Diğer hocalarına nasıl davranıyorsan öyle davran bi tabir vardır ya biraz ağırdan al kendini öyle çağırdığında falan hemen gitme çok belli etmeden mesafe koy sana karşı ilgisi varsa eğer o sana gelir zaten daha öncede söyledim şahsi fikrim sen isteme zaten
Bana artık eziyet gibi geliyor okula gitmek .. görürsem yine hatırlayacağım olanları

Ben yuksek lisanstayken bundan tabi bi 15 sene öncesi, bir oglan benden iki yas buyuk arastirma görevlisi, nasil çekingen konusmayi bilmeyen küçük bi ilçeden gelmis. Benden bir konuyu calistirmami rica etti. Cocuk da cok zeki normalde bilir aslinda benim kadar hic aklima gelmio salak gibi. Neyse ben anlattim iki saat falan dinledi. Kalktik gidioruz aksam 10 olmus saat okul koridoru bos bu pisirik oglan birden bana dönüp beni kucakladi duvara yapıştırdı. Nasil öpüyor icimden diyorum saçmalama biri görse simdi napicaksin sonra odaya soktu beni ogretmen masasina yatirdi =) 25 yasindaydi o o zaman hayatinda ikinci sevismesiymis. Bazisi kendiliginden hizli. Bu da boyle bi anim. Bakarsin olur ya. Gece yatmadan hayal et ruyasina sizmaya calis :)
Şaka yapıyorsunuz galiba ?

Eklentiler

• E56FF54C-9EEF-4F72-8B1E-3C126C3C7901.png
    E56FF54C-9EEF-4F72-8B1E-3C126C3C7901.png
    238 KB · Görüntüleme: 114
Az kaldı iyi ki.. bu dönem bitiyor okulum. Numaram da var istese yazmaz mı ki
Yazar da sen ona size ilgi duyuyorum dedin o da sana 2 senedir tanıyorum seni akıllı kızsın iyi kızsın mı dedi bu mu? Okul bittikten sonra bi yokla derim ben şu an cesaret edemiyor olabilir ilgisi varsa

Bana artık eziyet gibi geliyor okula gitmek .. görürsem yine hatırlayacağım olanları
Emin sen kafanda çok büyütüyorsun hiç bi şey olmamis gibi devam et mevzun olduğunda gülecek geçeceksin kendi yaşıtlarına bak sana olgun olduğu için çekici geliyor boşuna demezler mi sana kızları surunduren erkekler kızlara çekici gelir diye

X