Hocama açıldım...

Açık kapı bırakmış.
Reddetseydi emin ol anlardın. Şu an ki konumu gereği bir şey olmaz diye beklemeye almış..
mesajını alıntıladığım arkadaşın da dediği gibi,evet reddetmis ama açık kapı bırakmış bence de. Sonuçta 24 yaşında genc hatta çıtır :) bı bayansin.onunsa yaş biraz geçiyor fırsat geçmiş eline ,onu seven aşık bı genç kız var reddetmek istememiştir belkide.ama ogrenci öğretmen iliskisi söz konusu şuan, okul devam ediyor, bundan cekinmis sanki.mezun olunca bu adam sana gelecek bence hakkında hayırlısı :KK66:

İyi akşamlar hanımlar...Forumu yıllardır takip ediyorum ve düşünceleriniz benim için çok önemli. Üniversite öğrencisiyim ve bu dönem mezun olacağım. Başlıktan da anlaşılacağı gibi , hocama duygularımı söyledim. Ben 24 yaşındayım kendisi ise 35 yaşında. Birbirimizde numaralarımız var ben de nasılsa mezun olacağım diyerek geçen hafta dayanamayıp açıldım. Aslında sohbetimiz hep vardı ama bu aralar daha samimiyiz. Cevap olarak benim için değerlisin falan dedi. İyi dileklerde bulundu. Pek ayrıntıya giremedim kafamı kurcalayan şey şu neden kestirip atmadı ya da kibarca red mi etti acaba.. düşüncelerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden

üni.de hoca olan çok arkadaşım var ve senin gibi böyle yekten söyleyen veya çaktırmadan ilgisini belli ettiğini sanan genç kızlar oluyor. arkadaşlar orta yolu bulmak adına hep aynı şeyi söylüyor. sen çok değerli birisin umarım her şey gönlünce olur vs.
çünkü direk reddedince sayko tipler de çıkıyor hırsından yok hoca bana asıldı vs.
o sebeple moralini bozmak istemem ama pembe bir resim çizmenin de manası yok bence sana karşı herhangi bir hissi yok temiz bir çerçevede reddetmiş.

mesajını alıntıladığım arkadaşın da dediği gibi,evet reddetmis ama açık kapı bırakmış bence de. Sonuçta 24 yaşında genc hatta çıtır :) bı bayansin.onunsa yaş biraz geçiyor fırsat geçmiş eline onu seven aşık bı genç kız var reddetmek istememiştir belkide.ama ogrenci öğretmen iliskisi söz konusu şuan okul devam ediyor bundan cekinmis sanki.mwzun olunca bu adam sana gelecek bence hakkında hayırlısı :KK66:
Böyle demeyin lütfen umutlanıyorum :halay:

üni.de hoca olan çok arkadaşım var ve senin gibi böyle yekten söyleyen veya çaktırmadan ilgisini belli ettiğini sanan genç kızlar oluyor. arkadaşlar orta yolu bulmak adına hep aynı şeyi söylüyor. sen çok değerli birisin umarım her şey gönlünce olur vs.
çünkü direk reddedince sayko tipler de çıkıyor hırsından yok hoca bana asıldı vs.
o sebeple moralini bozmak istemem ama pembe bir resim çizmenin de manası yok bence sana karşı herhangi bir hissi yok temiz bir çerçevede reddetmiş.
Siz de haklısınız büyük ihtimal öyle. gerçekler acı işte kabul etmem gerek artık. Dediklerinizi gözönünde bulunduracağım.

Canım bencede kendini biraz geri çek biraz mesafeyi sen koy emin ol 11 yaş fazla ben ve eşimin arasında 13 yaş var ve zorlanıyoruz birbirbirimize ayak uydurmakta gelse bile sen isteme derim ben

İstemem yan cebime koy. Kızlar gülüşüme yollar gidişime hasta
Fakültelerde öyle çok olur, sevgili olanlar, ayrılıp öğrenciyle evlenenler sonra tekrar başka öğrenciyle evlenenler, bu sırada başka öğrencilerle düşüp kalkanlar. FakülteDe Odalarına kilitlenip ders çalışanlar
Biz 15 sene önce bile böyle efsaneler duyardık. Olmaz mı, olur mu bilmiyorum. Onların EGO’ları başka çalışır.

Fakültelerde öyle çok olur, sevgili olanlar, ayrılıp öğrenciyle evlenenler sonra tekrar başka öğrenciyle evlenenler, bu sırada başka öğrencilerle düşüp kalkanlar. FakülteDe Odalarına kilitlenip ders çalışanlar
Biz 15 sene önce bile böyle efsaneler duyardık. Olmaz mı, olur mu bilmiyorum. Onların EGO’ları başka çalışır.
Beni güldürdünüz Allah da sizi güldürsün e mi sesli güldüm ya:KK70:

Muhteşem bir cevap :)

Yukarıda arkadaş gayet yerinde iyi bir cevap vermiş.(size komik gelen :işsiz:) bi de onun da bana duyguları var demişsiniz.Kibarca reddetmiş.takıntı vs olmasın diye değerlisin falan demiş.keza yürü git bak işine diyecek hali yok.en fazla ego tatmini yapmıştır.ne cevizler kırıyordur o ,hiç o da duygu besliyor diye düşünme derim.

ycok fazla hayal kuema belki adamin hayatinda baska biri var aranizda 11 yas var olaki oldu sen ise girecen su bu derken evlilik yoluna gidecek diyelim bu yas farki her zamn sorun olacak allah askina kendi yasitlarinla. yasa adam seni kibarca red etmis k bakma biraz sert yorum gibi oldu ama keske acilmasaydin ilerdr pisman olcaksin canli anne demisti dersin

Yukarıda arkadaş gayet yerinde iyi bir cevap vermiş.(size komik gelen :işsiz:) bi de onun da bana duyguları var demişsiniz.Kibarca reddetmiş.takıntı vs olmasın diye değerlisin falan demiş.keza yürü git bak işine diyecek hali yok.en fazla ego tatmini yapmıştır.ne cevizler kırıyordur o ,hiç o da duygu besliyor diye düşünme derim.
Ben arkadaşım yorumuna kötü birşey demedim. Çok beğendim hatta niye rahatsız oldunuz ki. Tam üstüne bastı ondan güldüm. Yollar gidişime kızlar gülüşüme falan...doğru yani

X