Hocama açıldım...

Ben sizin için sıradan bir öğrenciymişim bunu anladım dedim o da çok değerlisin benim için dedi ve iyi dileklerde bulundu
cnm bu durum biraz hassas.
ben senini zeki bir insan olduğunu düşünüyorum. herhelde ilgisi olmasaydı anlardın.
şu da vaar. bazen böyle hassas durumlarda erkekler konumlarını,itibarlarını kaybetme korkusu da yaşıyorlar.
benimde başıma gelmişti.
dur bakalım. biraz bekle derim.

cnm bu durum biraz hassas.
ben senini zeki bir insan olduğunu düşünüyorum. herhelde ilgisi olmasaydı anlardın.
şu da vaar. bazen böyle hassas durumlarda erkekler konumlarını,itibarlarını kaybetme korkusu da yaşıyorlar.
benimde başıma gelmişti.
dur bakalım. biraz bekle derim.
Sevince her hareketi üstüne alınıyor insan.. ilgisi var gibi hissediyordum tabi. İnanmıştım buna

Sevince her hareketi üstüne alınıyor insan.. ilgisi var gibi hissediyordum tabi. İnanmıştım buna
cnm acele etme. dedim ya ben de yaşadım benzer bir durumu.
sonunda adam dayanamadı kendisi bir gün pat diye odasına çağırıp çok komik vede kekeler bir vaziyette seninle çok yakın olmak istiyorum diyerek beni kollarının arasına aldı ve öptü.
bu ilişkim tam 6 sene sürdü.
sonunda o yurtdışına gittiği vede ben ailemi bırakamadığım için bitti.
sonra yine aşık oldum tabi ama onu hiç unutamadım.

bence soğukanlı ol.
zor ama bekle.
bakalım ne yapacak.
seni istiyorsa zaten uygun zamanda açılır.

ben tam ümidi kestiğim sırada açılmıştı. hem de ne açılma.

cnm acele etme. dedim ya ben de yaşadım benzer bir durumu.
sonunda adam dayanamadı kendisi bir gün pat diye odasına çağırıp çok komik vede kekeler bir vaziyette seninle çok yakın olmak istiyorum diyerek beni kollarının arasına aldı ve öptü.
bu ilişkim tam 6 sene sürdü.
sonunda o yurtdışına gittiği vede ben ailemi bırakamadığım için bitti.
sonra yine aşık oldum tabi ama onu hiç unutamadım.
Çok üzüldüm gerçekten çok.. sonu çok kötü olmuş. İnşallah unutursunuz diyeceğim ama unutulmaz maalesef. Ben de anlamıyorum yaşanmış birşey yok aramızda ama canım acıyor işte

Bence reddetmiş kibarca. Zaten üniversitede bir hoca ile öğrencisinin ilişkisi olması bence pek etik değil dürüst davranmış en azindan. Keşke öğrenci konumundayken böyle bir adım.atmasaydiniz ama olan olmuş pek oluru yok gibi bu ilişkinin

Bence reddetmiş kibarca. Zaten üniversitede bir hoca ile öğrencisinin ilişkisi olması bence pek etik değil dürüst davranmış en azindan. Keşke öğrenci konumundayken böyle bir adım.atmasaydiniz ama olan olmuş pek oluru yok gibi bu ilişkinin
Mezuniyeti bekleyecektim boşluğuma denk geldi dayanamadım. Olacağı varmış

Sizin hikayeniz de çok güzelmiş. Ben de öyle ümit ediyordum mezuniyeti bekliyordur belki diyordum ama görünen o değil ...
cnm sonuç ne olursa olsun üzülme.
sen şansını denedin.
ve cesaretinden dolayıda seni tebrik ederim.
olmazsa da olmasın. daha ne aşklar olur önünde.
ama dedim ya bekle bir bakalım.

insan aşıkken çok zor.
bunları kabullenmek imkansız gibi.
ama olmazsa da çivi çiviyi söker. kalbini kapatma. hem mezuniyet gecesi bilirsin hiç umulmadık yerden ne teklifler gelir.

cnm sonuç ne olursa olsun üzülme.
sen şansını denedin.
ve cesaretinden dolayıda seni tebrik ederim.
olmazsa da olmasın. daha ne aşklar olur önünde.
ama dedim ya bekle bir bakalım.
Teşekkür ediyorum şimdi daha rahatım ağır geliyordu artık. Beklemek çok zor geliyor onu görünce ne yapacağım nasıl davranacağım bilmiyorum.

Mezuniyeti bekleyecektim boşluğuma denk geldi dayanamadım. Olacağı varmış
Su saatten sonra en mantıklı olan sessiz kalmak eğer sizden hoslaniyorsa mezuniyet sonrası açılır belki. Yinede böyle düşünüp çok heveslenmeyin sonrasında daha çok üzülmeyin

X