Hocama açıldım...

cnm sonuç ne olursa olsun üzülme.
sen şansını denedin.
ve cesaretinden dolayıda seni tebrik ederim.
olmazsa da olmasın. daha ne aşklar olur önünde.
ama dedim ya bekle bir bakalım.
yurt dışına omur boyu mu gitti bunun için ayrılık gereksizdir ama hayırlısı buymus dile kolay 6 yil

Red etmiş kibarca.. Ay bende senin gibiydim ünide hocama aşık olmuştum :) sonra bende açılmıştım ama olmadı :)

Aynen mezuniyetle ilgili birşey demedi maalesef çoğunuzun dediği gibi acı gerçek ortada :KK43: ama duygularım çok yoğun çok üzülüyorum

Üzülme tatlım duygularının yoğunluğu içinde bulunduğun durumla alakalı olabilir , şuan onu daha karizmatik ve iş sahibi görüyor olabilirsin çünkü etrafın öğrenci dolu ama gerçek hayat öyle değil daha farklı seçeneklerin , kendi yaşıtında beğendiğin insanlar olacak , sen daha gençliğinin baharındasın ama o yaşça senden büyük ve olgun, yakın zamanda bu tarz bir birliktepin yakınen şahidi oldum ve ilişki bittipinde erkek kadından bıkmıştı onu çocuk gibi gördüğünü ve çok bunaldığını söylemişti :KK66:

İyi akşamlar hanımlar...Forumu yıllardır takip ediyorum ve düşünceleriniz benim için çok önemli. Üniversite öğrencisiyim ve bu dönem mezun olacağım. Başlıktan da anlaşılacağı gibi , hocama duygularımı söyledim. Ben 24 yaşındayım kendisi ise 35 yaşında. Birbirimizde numaralarımız var ben de nasılsa mezun olacağım diyerek geçen hafta dayanamayıp açıldım. Aslında sohbetimiz hep vardı ama bu aralar daha samimiyiz. Cevap olarak benim için değerlisin falan dedi. İyi dileklerde bulundu. Pek ayrıntıya giremedim kafamı kurcalayan şey şu neden kestirip atmadı ya da kibarca red mi etti acaba.. düşüncelerinizi bekliyorum teşekkür ederim şimdiden
Tabii ki de kibarca reddetmiş, sonuçta muhabbetiniz var direkt kestirip atmayı kaba bulmuştur. Bir daha girişimde bulunmayın derim

Lisede yan siniftan bir arkadas edebiyat ogretmenine deliler gibi aşıktı hemen hemen bilmeyen yoktu.Bir gün sinifta soru sorma bahanesiyle yalniz kaliyorlar ve derken hatun öğretmenin dudağına yapışıyor.
Adam evli,çocuklu ayni zamanda.Tabi idareye şikayet ediyor.Idareden disipline.Kiz da durumu inkar etmediginden sebep okulla ilişkisi kesilmişti.
Bir sene üniversiteye hazirlik icin gittiğim dershanede genç,karizmatik ve yakışıklılığı tartışmasız coğrafya öğretmenimize hayran olmayan kız nerdeyse yoktu.Benim de platonik anlamda ilgim vardi tabi. :)
4 kiz arkadaş grubumuz vardı.Ben daha cekingen davrandigimdan özellikle bana sorardi anlamadigin yerler sorularin var mi? Diye.Gözlerinin içine bakarak konusamazdim. :)
Gel zaman git zaman dershane bitisinde denk geldigimizde telefon numarami istedi "Seni tanidigim icin mutluyum görüsmek hal hatir sormak isterim" dedi.
Duygularimiz karsilikli uzerimizde emeginiz cok bende görüsmek isterim X hocam"diyerek telefon no'larimizi kaydettik ve vedalastik o gün.
Bir kac zaman sonra aradi.Konusurken yine ayni samimiyet ve sicaklik vardi.
"Sende kimsede olmayan başka bir sey var" dedi.
"Tesekkür ederim X hocam siz de özel bir insansiniz" dedim.
"Hocam'i kaldiralim bana x de aramizdaki durum da özel bir hal alsin istiyorum" dediginde sanki küfür duymus gibi kapattim.Sonrasinda da mesaj yazdim öğretmenimdiniz,öğretmenim kalin.
Sonrasinda derin bir sessizlik.Suan dusunuyorum da neden böyle bir sey yapmisim etik olmadigini dusunup utandim galiba.Aslinda cok düzgün,karakterli beğendiğim bir insandi.Olabilirdik yani.Geçmişe yönelik pişmanligimdir..
Bir de üniversitede vardi yakin bir arkadasim hocamiza aşıktı okul döneminde paylasmisti duygularini kendisiyle.Hic bir karsilik alamadi arkadasimin ne acilar cektigine sahit olmusumdur.
Okul bittiğinde arkadasim hocamiza ulasip tekrar sansini deniyor ve bu defa start aliyor beraberlikleri.Duydugumda sevinmistim nişan sürecine kadar ilerlemislerdi.Ihanet sebebiyle bitti bir süre sonra.
3 farkli olumsuz sonuçlanan öğretmen vakası.
Sizinki bence platonik olarak kalmis kibarca reddetmis gibi geldi bana.
Ama siz de arkadasim gibi sabirla bekleyip tekrar sansinizi deneyebilirsiniz aslinda bekarsa sayet.
Nasil bir son olur bilemem ama umarim sizinki güzel biter. :KK66:

Son düzenleme:
Lisede yan siniftan bir arkadas edebiyat ogretmenine deliler gibi aşıktı hemen hemen bilmeyen yoktu.Bir gün sinifta soru sorma bahanesiyle yalniz kaliyorlar ve derken hatun öğretmenin dudağına yapışıyor.
Adam evli,çocuklu ayni zamanda.Tabi idareye şikayet ediyor.Idareden disipline.Kiz da durumu inkar etmediginden sebep okulla ilişkisi kesilmişti.
Bir sene üniversiteye hazirlik icin gittiğim dershanede genç,karizmatik ve yakışıklılığı tartışmasız coğrafya öğretmenimize hayran olmayan kız nerdeyse yoktu.Benim de platonik anlamda ilgim vardi tabi. :)
4 kiz arkadaş grubumuz vardı.Ben daha cekingen davrandigimdan özellikle bana sorardi anlamadigin yerler sorularin var mi? Diye.Gözlerinin içine bakarak konusamazdim. :)
Gel zaman git zaman dershane bitisinde denk geldigimizde telefon numarami istedi "Seni tanidigim icin mutluyum görüsmek hal hatir sormak isterim" dedi.
Duygularimiz karsilikli uzerimizde emeginiz cok bende görüsmek isterim X hocam"diyerek telefon no'larimizi kaydettik ve vedalastik o gün.
Bir kac zaman sonra aradi.Konusurken yine ayni samimiyet ve sicaklik vardi.
"Sende kimsede olmayan başka bir sey var" dedi.
"Tesekkür ederim X hocam siz de özel bir insansiniz" dedim.
"Hocam'i kaldiralim bana x de aramizdaki durum da özel bir hal alsin istiyorum" dediginde sanki küfür duymus gibi kapattim.Sonrasinda da mesaj yazdim öğretmenimdiniz,öğretmenim kalin.
Sonrasinda derin bir sessizlik.Suan dusunuyorum da neden böyle bir sey yapmisim etik olmadigini dusunup utandim galiba.Aslinda cok düzgün,karakterli beğendiğim bir insandi.Olabilirdik yani.Geçmişe yönelik pişmanligimdir..
Bir de üniversitede vardi yakin bir arkadasim hocamiza aşıktı okul döneminde paylasmisti duygularini kendisiyle.Hic bir karsilik alamadi arkadasimin ne acilar cektigine sahit olmusumdur.
Okul bittiğinde arkadasim hocamiza ulasip tekrar sansini deniyor ve bu defa start aliyor beraberlikleri.Duydugumda sevinmistim nişan sürecine kadar ilerlemislerdi.Ihanet sebebiyle bitti bir süre sonra.
3 farkli olumsuz sonuçlanan öğretmen vakası.
Sizinki bence platonik olarak kalmis kibarca reddetmis gibi geldi bana.
Ama siz de arkadasim gibi sabirla bekleyip tekrar sansinizi deneyebilirsiniz aslinda bekarsa sayet.
Nasil bir son olur bilemem ama umarim sizinki güzel biter. :KK66:
Öğretmen öğrenci ilişkisi bazı istisnalar dışında sonuca varmıyor. Maalesef bunu bir daha anladım :KK43:

X