Hiçbir sebep yokken konuşmayı kesen kız arkadaş

laststeptohell

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2019
27
10
Ben de bir kadınım yaşım 21 ve bu yaşıma kadar hemcinslerimi hiçbir zaman anlayamadım ayrıca da anlaşamadım.Çok yakın, iyi anlaştığım kız arkadaşlarım oldu ama her seferinde sonu geldi. Genellikle de durduk yere, sebepsiz, açıklama yapmadan veya yalan söyleyerek çıkıp gittiler hayatımdan. Kendi çabalarıyla aramızı bozup beni de soğuttular arkadaşlıktan. Dolayısıyla da genellikle yakın erkek arkadaşlarım oldu ve onlarla anlaşabildim ama onlar da zamanla benden hoşlanmaya başladılar. Üniversiteye geldim şuan 3 yıllık bir ilişkim var ve hiç dostum yok, dostu geçtim arkadaşım diyebileceğim insan yok. Üniversitenin başından beri çok kolpalık yapan oldu , doğru arkadaşı hiç bulamadım özellikle de kızlar tabiki. Çok kız tanıdım üniversitede ama şuan hiçbiriyle görüşmüyorum diyebilirim. Nedenini hep düşündüm, kendimde aradım sıkıntıları, karşımdakilerde aradım ama yok bulamıyorum sorunu. Ben başta sert görünen yakınlaşınca samimiyetimi hissettiren bir insanım. Hiçbirine de şimdiye kadar bir kötülüğüm olmadı biliyorum. Ayrıca üniversitede 3. senem, 2. sınıfa geçtim bir sene hazırlıkta kalıp.
Gel gelelim en son yaşanana ve asıl anlatmak istediğime. 2 senelik arkadaşım olan X şahsiyetinin, Y adında bir kız arkadaşı oldu; bizi onunla tanıştırdı ve tanıştırdığı günden kendisiyle birbirimizi yakın hissetmeye başladık bile.İlk gün sohbetimiz şahaneydi güldük eğlendik. Sonra bazen dörtlü(sevgilim ve onlar) bazen ikimiz başbaşa olmak üzere takılmaya başladık Y kişisiyle. Ben çabuk içini açan birisiyim biraz çabuk güvenirim insanlara. O konuda hala akıllanamadım. Olsun, samimiyim dürüstüm ne yapayım? Neyse bir gün oturup dertleştik sürekli takılmaya başladık artık. O benim yanımda oldu, ben onun. Bazen sarılıp ağladık ama bunlar çok kısa sürede ve çok çabuk gerçekleşti. Onun evinde kaldım. Canımın sıkkın olduğu bir gün sürpriz yapıp evime geldi öptü beni nasıl oldugumu sordu falan bunlar gayet normal şeyler gerçi. Onun yakın bir arkadaşı vardı bir senedir falan tanıdığı. Ama onunla çok sık görüşemiyorlardı kız çalışıyordu çünkü. Ama benimle neredeyse her gün görüşüyordu.
Sonra Y bir gün değişik bir insana dönüştü. Kendini resmen benden soğutmak istercesine hareketler falan. Şaşırdım. Ben de sorguladım. Dedim 'sen Y'yi tanımıyorsun acaba böyle bir kız mı bu?'Neyse o günden sonra bana hiç yazmamaya başladı.Ben onu sorgulamama rağmen sorun haline getirmeyip nasılsın falan diye sordum bir kere o kadar. Onun haricinde bir haftadan fazla süre boyunca bana hiç yazmadı hiç konuşmadık. Ben de bir yandan düşünüyorum; ki aramızda bir sorun olmadı,arkadaş olan insan hiç mi yazmaz falan. Aradan zaman geçti ben yazdım. Hiçbir şey yok gibi konuştuk ama sonradan aramızda bir olay gerçekleşti whatsappta. Y kişisi bana bir konuda söz vermişti ben de söz verdiği şey için ondan bana zaman ayırmasını istedim ama uzun bir süre boyunca bana zaman ayıramayacağını meşgul oldugunu söyledi. Sonra da bana kırgın olduğunu söyledi. Kırgın olmasının sebebini sordugumda cevap vermedi. Söz verdiği ve konuşup daha önceden anlaştıgımız şey için zaman ayırmasını istedim diye kırıldıgını düşünüyorum. Saçma ama başka sebep yok çünkü bir şey yaşamadık. Küfür etmedim kırıcı bir şey dahi söylemedim alttan aldım her şeye rağmen.
Aradan zaman geçiyor, ben bunun instagramda sürekli dışarda arkadaslarıyla oldugu gönderileri görüyorum vs. EN SON, NEDEN KIRILDIN SORUSUNA GÖRÜLDÜ ATMIŞTI. Ben yine düşünüyorum tabi sorun ne içim içimi yiyor çünkü sebep yok ortada netlik yok. En çok istediğim şeydir insanlardan: Bana açık, dürüst olmaları. Neyse aradan haftalar geçti ben bir şekilde yine mesaj attım. Mesaj attım çünkü benim içimde ona karşı kin yok küslük yok. 'Y nasılsın?' yazdım. Gördü mesajımı ama cevap vermedi. Cevap vermemesini beklemiyordum doğrusu. Neden? Daha da görüşmem, asla!
Durumlar böyle. Kendi kendimi yiyip çözemediğim bir sorunu bu platformda sizlere anlatmak istedim. Uzun oldu farkındayım ama biraz baştan almam gerekiyordu anlaşılması için. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Neye kırıldığını kendide bilmiyordur veya unutmuştur :) Ciddi birşey olsa çatır çatır söyler gibime geldi. Fazla nazlamışsınız. Bir kere sorar insan. Cevap yoksa Bye Bye. Dünyada sevilecek, dost edilecek çok iyi insanlar var. Umarım öylelerine denk gelirsiniz :)

şimdi kız X in ortak arkadaşıydı ya
X erkek ve onun sevgilisi miydi
sonra kız X ten ayrıldı mı acaba?

Yav universitedesin salla X i Y yi Allah askina tadini cikar bu zamanlarin gez toz gulebildigin kadar cok gul dans edebildigin kadar cok et... Yenilikleri kesfet tak sirt cantani sadece yuru bu bile muthis bi ozgurluk... Yeni yeni insanlar cikar zaten karsina cok fazla duygusal anlam yukleme bence insanlara gercekten mezun olunca o donemin ne kadar kisa oldugunu goreceksin

Yaş aldıkça böyle insanlar daha çok çıkacak karşınıza ve hiç tinmayacaksiniz...o yüzden kafa yormayin koyverin gitsin

Hakikaten yaaaaa simdi benim elimde sizin karninizda bebe markete gidemiyor insan yemin ederim

Hakikaten yaaaaa simdi benim elimde sizin karninizda bebe markete gidemiyor insan yemin ederim
Gercekten o zamanki kafami dusunuyorum keske daha cok tadini cikarsaydim gulmekten nefesimin kesildigini hatirliyorum arkadaslarla oturduhumuzda ne umarsiz zamanlarmis... Simdi cok mutluyum esim ve hamilelik cok guzel ama omuzlarimda bir ton sorumluluk ve gervekten markete bile cikamiyorum cok acil bisey olmadigi surece ben istesem vucut izin vermiyo

Yaş aldıkça böyle insanlar daha çok çıkacak karşınıza ve hiç tinmayacaksiniz...o yüzden kafa yormayin koyverin gitsin
Yaşıtım insanlara bakınca ben niye böyle değilim diyorum, hepsinin tobnlarca arkadaşı dostları var. Neyi yanlış yapıyorum diye kendimi sorguluyorum ve yaş aldıkça daha çok kafama takıyorum.

ya herkes gaz vermiş falan ama
bu kız için söylemiyorum haksız gibi gözüküyor zaten de
hiç arkadaşınızın olması biraz tuhaf değil mi sizce de?

Neye kırıldıgını bilmiyorsa en azından bir cevap yazmaz mı insan? Bir de çok kişiye bye bye dedim. Onun yerine bu sefer de farklı bir şey deneyip kendimle ve onunla barışık bir şekilde tekrar yazmayı seçtim.

Yaşıtım insanlara bakınca ben niye böyle değilim diyorum, hepsinin tobnlarca arkadaşı dostları var. Neyi yanlış yapıyorum diye kendimi sorguluyorum ve yaş aldıkça daha çok kafama takıyorum.
Emin ol o yaşta çoğu insan benzer şeyleri yaşıyor...sebepsiz çekip gidenlerin peşine kendini sorgulamak zaman kaybı(ymis)kendinden eminsen salla gitsin hatta yolda görsen selam verme.belki de bugün onun sana yaptigni birgun başkası da ona yapmıştır aklınca tatmin oluyordur vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…