Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

slm canım napiyosun

napm cnm çalışıyorum allahtan biraz yoğunluk var bu ara ... burasıda bayaa düğün muhabbetine bürünmüş. şimdi çok imrendim ya bi hafta öncesine kadar bende bu düşüncelerde,hayallerdeydim

öyle deme cnm yaa rabbim herkese hayırlısını versin. gelin ata binmiş yaa nasip demiş. hiçbirimizin ne olacağı belli değil. hepimizin hakkında hayırlısı olsun

öyle deme cnm yaa rabbim herkese hayırlısını versin. gelin ata binmiş yaa nasip demiş. hiçbirimizin ne olacağı belli değil. hepimizin hakkında hayırlısı olsun

tabi canım benim ama inşallah hayalleriniz hiçbir yalan yada aldatılma vs.. bişeyle kararmaz. hayallerinizi yaşarsınız inşallahh hepinizzz...

tabi canım benim ama inşallah hayalleriniz hiçbir yalan yada aldatılma vs.. bişeyle kararmaz. hayallerinizi yaşarsınız inşallahh hepinizzz...

tatlım sağol allah razı olsun da bu kadar karamsar olma. gün doğmadan neler doğar demişler. belki senin imtihanın da buydu. bilemeyiz. sen gönlünü ferah tut. rabbine aç ellerini. boş çevirmeyecektir inan

slm morinci sende yaşayacaksın yani herkes gibi ama herşeyin zamanı var

mutlaka öyledir ama işte 25yaşındayım ve ona bile kabul etmeden önce 1 yılsüründü peşimden anca içim ısındıdı tamam dedim kimseye öyle kolay ısınamamki ben şans bile vermem kolay kolay çok sinir oluyorum zaten bu huyuma. şimdi birde bu olay üzerinde çokkk zor benım tekrar birine kolayca şans vermem ben bundan sonra 30a 35e kadar evde kalırım rahat. yada affetmek için bahaneler arıyorum işte kendimce. .))

tatlım sağol allah razı olsun da bu kadar karamsar olma. gün doğmadan neler doğar demişler. belki senin imtihanın da buydu. bilemeyiz. sen gönlünü ferah tut. rabbine aç ellerini. boş çevirmeyecektir inan

amin inşallah öyle olur cnm bnm. yok ya karamsarlıktan değilde kendimi tanıyorum işte ondan . bu sabah bir çıktım evden arabanın içinde uyuyor. gece gelmiş tlfnm kapalı arıyamamışta sabaha kadar arabada oturmuş belki balkona çıkarım diye :s
bi kaç kelime konuştuk ama öyle pişmanki içim acıyor işte :s..

yok canım ya öyle söyleme nasip olduktan sonra elin ayağın dilin bağlanıyo ne olacakkı o yaşta evlensen ben 30 yaşımda evlendım hiçte pişman değilim

gönlünü dinle canım. onunla mutlu olacağına inanıyosan ol. ama aileni de ihmal etme. benim karnım çatladı ikna edicem diye. aile en zor kısmı evliliğin. onu aşınca başka derdin kalmıyo

herkese slm kızlar ne kaynatıounuz bakalım

morinci sen ne yapmayı dusnuosun son kararın nedır?

slm canım.
valla karar veremedim. aslında affetmek istiyorum çünkü ben üzgün ama görüyorum o benden üzgün. çok pişman. onu affetmeye cesaret edebilirim ama babama bu durumu açıklamaya cesaret edemem. o yüzdende kararsızım ve bekliyorum böyle. ama sanırım konuyu anneme açacağım. yani biz annemle arkadaş gibiyiz onu nekadar sevdiğimide biliyor. belki o anlayışlı karşılayıp babama karşı benim yanımda olursa birz rahatlarım. şimdilik alabildiğim tek karar bu .)

yok canım ya öyle söyleme nasip olduktan sonra elin ayağın dilin bağlanıyo ne olacakkı o yaşta evlensen ben 30 yaşımda evlendım hiçte pişman değilim

inşallah dediğin gibi olur. .) ama ondan başkasına gönlüm kayarmı emin değilim belki aldatsaydı o nefretle unutabilirdim ama bunu saklamış olması belki ne bileyim ben onun yerinde olsaydım bende söyleyemezdim falan ne bilim işte belkide birazcık haklıdır korkmakta anlatamamakta. haklımıdır olamazmı hiç azıcık bile olsa :S
birde sonuçta sabıka bu yarın çocuklarımında herşeyini etkileyecek.herşeyi düşünmek lazım işte :s. off

ne tarz ıslerle ugrasmıs babası oda onemlı kacakcılık derken ne kacakcılıgı mesela?
ya bırde dusununce cocukda napsın utanmıs sıkılmıs soyleyememıs okdr kızamadım ben normalde nasıl aranız baska konularda tereddutlerın falan varmı*
ve ayrıcaaılenı bukadr onemsemen cok hosuma gıttı sevdıgınden vazgecıp babandan affeder nasılsa dııp vazgecmemen cok takdır edılır ınş bnm kızımda senın gıbı olur cnım

gönlünü dinle canım. onunla mutlu olacağına inanıyosan ol. ama aileni de ihmal etme. benim karnım çatladı ikna edicem diye. aile en zor kısmı evliliğin. onu aşınca başka derdin kalmıyo

onunla mutlu olacağımdan eminim. hayatta okadar çok zorluk çekmişki. herşeyi deli gibi çalışarak elde etmiş. babası öldüğünde evde günlerce aç kaldığı günler olmuş ailesiyle ve hayatı boyuncada sırf bu sabıka olayını anlatamam diye evlenmeyi düşünmüyormuş taki bana aşık olana kadar.şimdi hayatı laylaylom olarak görmeyen her sıkıntıyı çekmiş bi adam. sonuçta çok iyi bir aile babası olacağından eminim. herşeyden öte tamam çok kıskanç tripcan falan bazen ama.bu dünyada beni onun kadar güzel sevebilecek bi adam bulamayacağından eminim.

inşallah hayırlısı olur canım ya dediğin gibi annene anlat madem onunla konuş o büyüktür anlar seni ama sabıka önemlıgercekten yarın cocykların büyüdüğü zaman ne bıleyım bı askeri okul bı polis olurken arastırılacakama gönlünden ne geçiyosa onu yap gercekten sevdiğine inanıyosan

çok sağol cnm .)
ya altın ve silah. silah olmasaydı eğer sadece altın biraz daha hafif kaçıyor ama silah çok zararlı ya babamın kabul etmeyeceğinden eminim ama bi umut işte belki diyor içimden bir ses. belki ....ben babamın boynunu bükerek evimden asla ayrılmak istemiyorum. en başından söyleseydi belki ona bukadar aşık olmadan ddaha kolay olurdu bnm için karar vermek.ama şuanda çokkk seviyorum buyüzdende çok zorlanıyorum . normalde her sevgili gibi atışmalarımız oluyor biraz fazla kıskançtı en çokta buyüzden. ama çok iyi bi insandı işte. hem arkadaş hem sevgili hem dost herşey olmayı başabilmiştik biz.

babasıda olmus zaten Allah ragmet eylesın yanı cocugun gunahı ne belkı babanız sandıgınız gıbı davranmaz blkı annenız yanınızda olursa bu konudadestek olarak atlatılabılır.madem bukdrıyı cocuk kestırıp atma bence sonrasındada pişman olmak var babanıda sılme tabıkı ama arayı bulmaya calıs ne bılım suan hıc konusmuomusun?tepkin ne ona karsı

aynen öyle. her açıdan düşünmek zorundayım. o kimle evlenirse evlensin çocukları bu yüzden hep sıkıntı çekecek ama benim en azından bu durumda bir seçim hakkım var. of bilmiyorum karmankarışığım bu akşam olmadı yarın akşam artık annemle konuşup en azından bi ne düşüneceğini görmek istiyorum. sonradainnnnnnnnnnnnnnşalah annem olumlu bakar ve yanımda olursa babam için annemle beraber çare ararız ozaman çok daha rahat olurum. şuanda yapayalnızım bana destek olabilecek kimse yok. bunun içinde annemden iyi bir seçim olamaz sanırım :s

hiç konuşmuyorum. dün akşamda eve gidince tlf kapattım açıkcası gün içinde hiç aramadı diye bozuldum ondan kapattım. hem arasın istiyorum hem aramasın saçmasapan duygu içindeyim yani.bu dün akşam bizim evin önüne gelmiş normalde hep gelip arabayı parkettiği biyer var o beylikdüzünde oturuyor ben güngörende sırf beni baalkondan 5 10 dklığna görmek için gelirdi hep.tabi benim tlf kapalı oldğu için ulaşamamış sabah iş için çıkınca gördüm orda ildefa bu sabah öyle bi konuşmuş olduk ama oda çok kısa.ben bırakayım işe dedi yok dedim servise gittim. söyleyecek birşey bulamıyorum yeterince çekiniyorum zaten sadece beni affet seni çok seviyorum bukadar dedi. tek iletişimimiz bu şimdilik. ben ona bitti demedim bana zaman ver bu konuda babamın nekadar katı oldğunu biliyorsun dedim. yani durum net değil herşey beklemede şuanda..:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…