Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

prospectingkit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
2.303
29
Kızlar yeni üyeyim ama başka topiklere girince fransız kalıyorum yakın zamanda açılan topik göremeyince benım gibi yeni üye olup kimsesiz kalanlar vardır diye düşündüm.
önce benden başlayalım
evliyim 16 aylık bir kızım var ve çalışıyorum.
sizler neler yapıosunuz?

varr ben varım :)) işyerindeyim sıkılıyorum yapcak hiçbişe yokkk monoton bi hayat gidiyo bak ne güzel işte bi kızında varmış snein en azından düşüncek bişelerin var

varr ben varım :)) işyerindeyim sıkılıyorum yapcak hiçbişe yokkk monoton bi hayat gidiyo bak ne güzel işte bi kızında varmış snein en azından düşüncek bişelerin var

ee kızım var iş yerinde bütün gün onu düşünmeklede olmuoki sonra ısırasım mıncıklayasım gelıo onuda yapamayınca daha cok sıkılıorum.

nerde oturuosun neler yapıosun?evlimisin bekarmı?

ee kızım var iş yerinde bütün gün onu düşünmeklede olmuoki sonra ısırasım mıncıklayasım gelıo onuda yapamayınca daha cok sıkılıorum.

nerde oturuosun neler yapıosun?evlimisin bekarmı?

bekarım şuanda çalışıyorum geçici bi işte sıkıcı geçiyo malesef yapcak hiçbieş bulamıyorumki evede gidiyorum iyce sıkıcı yine işte bi şekilde vakit geçiyo

canım oldu ama hep sonları kötü bitti üzülen ben oldm şuandada yok kimse hayatımda insanın gerçekten hayatında birisi olması çok farklı oluyo bi boşlukta hissediyo kendini insan artık bu konuda karamsarlığa kapılıyorum birileri oldu ama hep hüsrannn

mrb kızlarrr bende yenı uye oldum buraya yenı yenı tanısıyorum arkadaslarla aynı zamanda yenı evlendım tasınmıs oldugumuz sehırdede fazla arkadasım yok cok yalnızım bu aralar

evet canım haklısın ınsanın hayatında muhakkak bırısı olması gerekıo aksı taktırde mutsuz oluoruz.ama uzulme elbet senınde karsına cıkar adamakıllı biri.kısmetten öteye geçilmez.sende bu vakıtten sora ince eler sık dokursun.daha ciddi insanlarla görüşmeye çalış

günaydın canımcım.oohh cicim aylarındayız yani.hangi şehir canım?çalısıomusun?

gunaydın tatlım evet cıcım ayları sayılır eskişehir merkezdeyım ben malesef calısmıyorum esım ıstemıyor calısmamı buyuzdende cevre yapamıyorum sımdı bıde bebıs oluyor hıc calısmam artık

oyy bebiş diyince akan sular duruo zaten kaç aylık ?cinsiyeti fln bellii oldumu

anca kalktımm tatlışşş ya
açmama grek yok o zmn burdan devam ederz sninle gelenlerle

ohhh valla hayat sana güzeelll çok kıskandım seni.hastayım :2:bogazlrım şişmiş zaten yataktan zor kalktımda geldim işe

neyse bugun cuma pazartesiden beri bu günü iple çekiyorum.oyüzdende mutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…