Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

öyle yapacağım. dün akşam denedim ama müsait bi ortam bulamadım konuşmak için. bu akşam inşallah tekrar konuşmaya çalışacağım

hadi bakalım hayırlısıyla kalkın altından inşallh :) valla komşummm benim durumlar karışık biraz. vakit bulursan bakarsın geçmişe bir iki .)

anaaaa bişi kalmamış. hadi hayırlı olsun mabelcim
21 yaşndaym 21 gn snra 22 yim asker yareniyim. muhasebeciyim efendime söyliyim, çalışıyorum.. bu kadar

naptın kıs bayram temızlıgımı?

yok yavrucağım gelin olup gideceğim evimin eşyalarının bi kısmını daha aldık,kaloriferini yaptık falan bende nişanlıcığıma yardım ettim :)

hadi bakalım hayırlısıyla kalkın altından inşallh :) valla komşummm benim durumlar karışık biraz. vakit bulursan bakarsın geçmişe bir iki .)

inşallah canım,birazdan bakarım geçmişe merak ettim doğrusu..

anaaaa bişi kalmamış. hadi hayırlı olsun mabelcim
21 yaşndaym 21 gn snra 22 yim asker yareniyim. muhasebeciyim efendime söyliyim, çalışıyorum.. bu kadar

ah canım asker de beklermişşş :) yavruşum yaa bende beklemiştim asker yolu..çok zor bi süreç,Allah sabır versin...ağzından çıkan herşeye dikkat etmek zorundasın bilioysun dimi..askerlerin psikolojisi malum ne desen yanlış anlamaya meyilliler..Rabbim tez vakitte kavuştursun inşallah hayırlısıyla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…